Pokvareno meso u METRO-u

Kovač

Buduća legenda
Poruka
30.786
Danas kupim 3 kilograma mlevenog mesa u METRO-u u tacnama lepo zapakovano,dosao kuci otvorim ono z:cry:
Smrdi cela kuca meso zeleno trag mu se oseti.E lepo iznerviran sad cu da zovem inspekciju nadjem u novinama broj dezurna 24 sata.Okrenem,dobar dan,jer ste vi inspekcija,da mi smo inspekcija,hocu da prijavim kvarno meso u Metrou.Kaze covek ma nismo mi nadlezni mi smo trzisna inspekcija zovite sanitarnu na br............Halo dobar dan,dobar dan,jer ste vi sanitarna?Mi smo sanitarna hteo bih da prijavim budjavo meso u Metrou.Dobro gospodine,ali mi nismo zaduzeni,morate zvati veterinarsku inspekciju,to je po novom zakonu njihova nadleznost,zovite na broj......Na ovom broju niko se nija javljao tri sata.
Ljudi moji kad sam ja prodavao neku robu na pijaci jurila me je i sanitarna i trzisna i veterinarska i jos par sluzbi inspekcije i svi su bili nadlezni da mi pisu kazne uzimaju mito i uvek su bili dostupni 24 sata dnevno kad me neko prijavi.
Pa se ja pitam,ko koga ove h e b e?Jer smo mi bedni crvi na margini drustva dezurni za punjenje kase drzave koja ima 10000 puta vise i razloga a i para da uzme od ovih velikih ali nece jer tu smo mi ovce da nas capaju.Kakav je ovo sistem ljudi?
 
Danas kupim 3 kilograma mlevenog mesa u METRO-u u tacnama lepo zapakovano,dosao kuci otvorim ono z:cry:
Smrdi cela kuca meso zeleno trag mu se oseti.E lepo iznerviran sad cu da zovem inspekciju nadjem u novinama broj dezurna 24 sata.Okrenem,dobar dan,jer ste vi inspekcija,da mi smo inspekcija,hocu da prijavim kvarno meso u Metrou.Kaze covek ma nismo mi nadlezni mi smo trzisna inspekcija zovite sanitarnu na br............Halo dobar dan,dobar dan,jer ste vi sanitarna?Mi smo sanitarna hteo bih da prijavim budjavo meso u Metrou.Dobro gospodine,ali mi nismo zaduzeni,morate zvati veterinarsku inspekciju,to je po novom zakonu njihova nadleznost,zovite na broj......Na ovom broju niko se nija javljao tri sata.
Ljudi moji kad sam ja prodavao neku robu na pijaci jurila me je i sanitarna i trzisna i veterinarska i jos par sluzbi inspekcije i svi su bili nadlezni da mi pisu kazne uzimaju mito i uvek su bili dostupni 24 sata dnevno kad me neko prijavi.
Pa se ja pitam,ko koga ove h e b e?Jer smo mi bedni crvi na margini drustva dezurni za punjenje kase drzave koja ima 10000 puta vise i razloga a i para da uzme od ovih velikih ali nece jer tu smo mi ovce da nas capaju.Kakav je ovo sistem ljudi?

Repka za ovaj prvi deo posta, stvarno si me nasmejao! :hahaha: :hahaha1:


Mada drugi deo nije nimalo smesan, prosto jadno i bedno.... Ja bi svakako uradio to sto je sad Slavka69 spomenula, i to direktno u lice i trazio povracaj para, to uradi i ti, obavezno!
 
metro je super što se raznoraznih stvari tiče
ali meso..
uopšte nisi usamljen slučaj, masa ljudi je pokupovala i pobacala smrdljivo meso
a kad nije smrdljivo ono je žilavo i odvratno
fuj =I

p.s. požurila sam, nisam pročitala post do kraja.
super si i ti što si zvao da se žališ
mislim, ne kupuje u metrou kome preliva nego ko mora, i onda ti još uvaljuju za tvoje pare bofl =I
 
Ja slično prošao u MAXI-u! Isto kupio pileće belo, datum ispravan, ako nije prepkovan, a kad smo trebali da gas iskoristimo takav smrad u životu nisam osetio, Naravno bacio sam ga odmah a za inspekciju nisam ni hte da čujem. Pa i oni su povezani, zato sad MaXI IZBEGAVAM U ŠIROKOM LUKU!
 
Pa se ja pitam,ko koga ove h e b e?J

Pa... oni je*u nas, ochigledno... po sistemu... trpaj obichnog choveka, samo trpaj, sve ce stati. :roll: Stvarno treba im inspekciju dovesti a poshto nece kao shto si naveo da reaguju smradovi, zovesh lepo neke dnevne novine... nema bre smisla vishe... ja bih pripretio novinarima, trenutno mi samo to pada na pamet...

Ja slično prošao u MAXI-u! Isto kupio pileće belo, datum ispravan, ako nije prepkovan, a kad smo trebali da gas iskoristimo takav smrad u životu nisam osetio, Naravno bacio sam ga odmah a za inspekciju nisam ni hte da čujem. Pa i oni su povezani, zato sad MaXI IZBEGAVAM U ŠIROKOM LUKU!

Da, mojoj kevi se neshto tako desilo u Maksiju... i dovela im je zena inspekciju najopushtenije. z:D
 
Hm, neznam šta bih da na ovo kažem.Ovakve stvari nikoga neće usrećiti pa ni one u Metrou.
Ali, ako mi dozvoliš da se našalim odna ću reći; odi do teme filozofija, tamo jedan M.Milosavljević postavio temu o gradjenju boljeg društva pa možda on ima neku ideju ili rešenje.
 
Jedom sam prijavio inspekciji maxi, otišli u kontrolu, povukli meso i kaznili ih.
Ljubazna inspektorka mi je čak dostavila i kopiju zapisnika i kopiju kazne.
Ko zna na koji si telefon zvao, imaš brojeve telefona na netu, proveriš i dobiješ inspekciju.
 
Repka za ovaj prvi deo posta, stvarno si me nasmejao! :hahaha: :hahaha1:


Mada drugi deo nije nimalo smesan, prosto jadno i bedno.... Ja bi svakako uradio to sto je sad Slavka69 spomenula, i to direktno u lice i trazio povracaj para, to uradi i ti, obavezno!

U nastavku price.Kad jadan videh da im nista necu nauditi zvanjem inspekcije jer ocigledno da kod nas od inspekcije leba nema vratim se ja u doticni(METRO) i na ulazu kazem kakva je situacija i jos mislim sad ce oni biti nesto iznenadjeni,dama na ulazu samo nonsarlatno kaze "Sluzba korisnika vam je prva vrata desno".Hajde dobro,mislim mozda ce ovi tamo biti uljudniji,kad tamo tip i riba sede,piju kafu,a iza njih gomila kutija od tehnickih stvari verovatno ostavljenih od proizvoda na koje su musterije imale zamerku.
I onda standardno kao na svakom salteru."Na sta se zalite?"
"Na pokvareno meso"
"Hocete li da vam robu zamenimo za istu?"
"Ne ne bih istu,ja bih voleo sveze meso"
"Dobro,dajte mi karticu pa idite kod onog mesara tamo i uzmite meso"
"A jer mozete vi da mi vratite pare?"
"Dobro,vraticemo,potpisite ovde..."
 
А што лепо не купујете месо код месара из комшилука?

To i radimo z:D Tj. moja keva kupuje u zadnje vreme od jednog komsije, ne moze se reci tako, posto ne zivi blizu, ali ga ona tako zove z:D I uvek je meso preuukuusnoo, govorim o piletini, dosta puta zalim sto ne zivimo u BG i ne kupujemo u Maxi-ju, Metrou, i tako nekim radnjama, al' kad vidim ovo.... Dobro je i ovako z:mrgreen:
 
Pa i kod mesara evo slanina budjava zelenkaste tacke a stoji normalno u frizideru..rok trajanja je bitan a retko ko obrati paznju da potrosi pre isteka..tako da nema potrebe pljuvati pojedince svuda se to desava..u metrou bez problema vracaju pare za bilo sta sto nije u redu dok kod drugih nije slucaj narocito u maxiju kad zaebu cene ispod proizvoda ne vracaju novac
 
Svežina je naša snaga!


Poštovani kupci,

Svakog utorka, srede i četvrtka na specijalnoj akciji su proizvodi iz asortimana odeljenja mesa, voća, povrća i sveže ribe.
Na ovoj strani možete pronaći nedeljne ponude sa opisom proizvoda.

Dostavom 6 dana u nedelji, visokim kvalitetom proizvoda tokom čitave godine, biranim asortimanom za profesionalne kupce, po veoma povoljnim cenama, svakodnevnom kontrolom proizvoda, uz veliku uštedu profesionalnim kupcima omogućavamo najbolju ponudu svežih proizvoda

Лепо пише,уторком,средом, четвртком.Ди ћеш данас куме.z:mrgreen:
 
U nastavku price.Kad jadan videh da im nista necu nauditi zvanjem inspekcije jer ocigledno da kod nas od inspekcije leba nema vratim se ja u doticni(METRO) i na ulazu kazem kakva je situacija i jos mislim sad ce oni biti nesto iznenadjeni,dama na ulazu samo nonsarlatno kaze "Sluzba korisnika vam je prva vrata desno".Hajde dobro,mislim mozda ce ovi tamo biti uljudniji,kad tamo tip i riba sede,piju kafu,a iza njih gomila kutija od tehnickih stvari verovatno ostavljenih od proizvoda na koje su musterije imale zamerku.
I onda standardno kao na svakom salteru."Na sta se zalite?"
"Na pokvareno meso"
"Hocete li da vam robu zamenimo za istu?"
"Ne ne bih istu,ja bih voleo sveze meso"
"Dobro,dajte mi karticu pa idite kod onog mesara tamo i uzmite meso"
"A jer mozete vi da mi vratite pare?"
"Dobro,vraticemo,potpisite ovde..."

Cek, bre, sto ne rece da si se vratio, da se ne brinemo toliko! z:D

I?? Uzeo si meso opet??? Nisi zviznuo prodavacicu?? :mrgreen:
 
U nastavku price.Kad jadan videh da im nista necu nauditi zvanjem inspekcije jer ocigledno da kod nas od inspekcije leba nema vratim se ja u doticni(METRO) i na ulazu kazem kakva je situacija i jos mislim sad ce oni biti nesto iznenadjeni,dama na ulazu samo nonsarlatno kaze "Sluzba korisnika vam je prva vrata desno".Hajde dobro,mislim mozda ce ovi tamo biti uljudniji,kad tamo tip i riba sede,piju kafu,a iza njih gomila kutija od tehnickih stvari verovatno ostavljenih od proizvoda na koje su musterije imale zamerku.
I onda standardno kao na svakom salteru."Na sta se zalite?"
"Na pokvareno meso"
"Hocete li da vam robu zamenimo za istu?"
"Ne ne bih istu,ja bih voleo sveze meso"
"Dobro,dajte mi karticu pa idite kod onog mesara tamo i uzmite meso"
"A jer mozete vi da mi vratite pare?"
"Dobro,vraticemo,potpisite ovde..."

Pa ok sta nije u redu..jel kapiras da oni vracaju sve bez pitanja a nisu oni klali tu stoku..mozda je nisu ni pakovali..znaci samo posrednik..nema po meni potrebe da oni garantuju kvalitet vec proizvodjac
 
Ама људи,купите лепо месо код неког месара из комшилука.Он купује свиње од српског сељака док Метрои,Максији и остали Мишковићи увозе из Бразила смрзнуте полутке.Узгред,наше месо је много квалитетније.
 
Danas kupim 3 kilograma mlevenog mesa u METRO-u u tacnama lepo zapakovano,dosao kuci otvorim ono z:cry:
Smrdi cela kuca meso zeleno trag mu se oseti.E lepo iznerviran sad cu da zovem inspekciju nadjem u novinama broj dezurna 24 sata.Okrenem,dobar dan,jer ste vi inspekcija,da mi smo inspekcija,hocu da prijavim kvarno meso u Metrou.Kaze covek ma nismo mi nadlezni mi smo trzisna inspekcija zovite sanitarnu na br............Halo dobar dan,dobar dan,jer ste vi sanitarna?Mi smo sanitarna hteo bih da prijavim budjavo meso u Metrou.Dobro gospodine,ali mi nismo zaduzeni,morate zvati veterinarsku inspekciju,to je po novom zakonu njihova nadleznost,zovite na broj......Na ovom broju niko se nija javljao tri sata.
Ljudi moji kad sam ja prodavao neku robu na pijaci jurila me je i sanitarna i trzisna i veterinarska i jos par sluzbi inspekcije i svi su bili nadlezni da mi pisu kazne uzimaju mito i uvek su bili dostupni 24 sata dnevno kad me neko prijavi.
Pa se ja pitam,ko koga ove h e b e?Jer smo mi bedni crvi na margini drustva dezurni za punjenje kase drzave koja ima 10000 puta vise i razloga a i para da uzme od ovih velikih ali nece jer tu smo mi ovce da nas capaju.Kakav je ovo sistem ljudi?

Видиш,то је корумпирани европски систем који проживаљава своје последње дане у Србији и то на свим нивоима,а пре свега економском.Последице по многе који зависе од тог система биће стварно тешке.Али,људи то траже и то добијају.
 
Ама људи,купите лепо месо код неког месара из комшилука.Он купује свиње од српског сељака док Метрои,Максији и остали Мишковићи увозе из Бразила смрзнуте полутке.Узгред,наше месо је много квалитетније.

Ех,да је неки српски сељак завалијо покварено месо,па још некој националној мањини...
е,то би била вест....и за Б92 и за РТС и за инспекције и кабинет бар тројице министара....
 

Back
Top