Izdajnici i strani placenici-Priznanje !

Maksim 3

Iskusan
Poruka
5.334
Citama ovaj Jugovicev tekst, i jos uvek sam sokiran sa kolicinom ludosti i idiotizma coveka koji je zaduzen za mir i red na na nasim ulicama i usput se pitam,koliko jos ovakvih ludaka ima u toj "narodnoj miliciji".

Taj ocigledni zaljubljenik u rahmetli Milosevica jos uvek deli ljude na izdajnike i patriote, i sada mozemo samo zamisliti kako taj covek deli "pravdu" i na koji nacin...za "patriote" jedan cena,a za "izdajnike" druga cena u slucaju da naprave saobracajni prekrsaj.

Oj Srbijo medju sljivama....:zima2::zima2:..davno si zaspala,i ocigledno, jos se nisi probudila....z:cry:

http://www.blic.rs/Vesti/Tema-Dana/172545/Priznanje

Признање


Пре неколико месеци на путу кроз Бијељину због саобраћајног прекршаја који није био тада обухваћен српским Законом о саобраћају зауставио ме милиционер.

Културно ми је пришао, констатујући да возим без упаљених светала. Извинио сам се због почињеног саобраћајног прекршаја уз образложење да то што ми се ставља на терет у Србији није обавеза, па ваљда по инерцији нисам поступио у складу са Законом о саобраћају Републике Српске.

Након тога милиционер ме упитао где сам запослен и чиме се бавим. Одговорио сам му да сам посланик у Народној скупштини Републике Србије. „Добро, а из које си партије?”, било је следеће питање. „Из Српског покрета обнове”, одговорио сам.

„А ха, из издајничке партије?”, наставио је милиционер.

„Да из партије коју су многи њени функционери и чланови издали”, иако добро испровоциран контролисао сам своје речи. „Ма не то, ви сте говорили да су муслиманске и српске жртве једнаке. Ви сте позивали људе да не иду у рат. Ви сте рушили Милошевића у јеку рата”, атаковао је на мене милиционер.

„Јесмо пријатељу. Признајем. Погрешили смо што смо се борили против рата. Јер да смо се залагали за рат и подржавали Милошевића, не бисмо сада имали четири посланика у српском парламенту, већ много, много више”, тужна и сурова истина.

„Тако је. Видиш да сада опет старе вредности почињу да се цене. Рејтинг људи који су деведесетих подржавали Милошевића и који су помагали Србе у Босни да ратују опет скаче”, радовао се мој саговорник.

„У праву си, али ја никада не бих подржавао рат, све да ме чека награда апсолутног владања Србијом”, морао сам истерати своје.

„ Није да не би, већ не можеш јер си издајник”, узјогунио се милиционер.

„Добро. Издајник сам јер сам предлагао да се прихвати предлог асиметричне федерације, конфедерације, Венс-Овенов план, план З4. Издајник сам због 9. марта, Видовданског сабора, коалиције „Заједно”, издајник сам што мислим да је место Србије у ЕУ”, иронично, мислећи да сам нашао праву меру, речи сам одапео као стреле.

„Е тако, добро је што си признао, и да знаш да је за време Слобе било много боље, имали смо и оружја и муниције колико хоћеш”, ништа он није схватио, све су га стреле промашиле. „И још нешто, пошто си признао, опростићу ти казну”, покушао је показати да има душу. „Немој, молим те”, рекао сам му док сам се хватао за новчаник.
 
Citama ovaj Jugovicev tekst, i jos uvek sam sokiran sa kolicinom ludosti i idiotizma

I ja sam sokiran da postoje likovi koji ce citati bilo sta napisano rukom tog nesretnika

aleksandar-jugovic-ver.jpg
 
Лепо му је простодушни полицајац рекао да су у СПО све саме љиге и будале. Председник им је отрчао без знања парламента да потпише СОФУ. Наравно да су продане душе.

Ни Југовић није баш цвећка.Када су изјаву Оли Рена да Србија треба да гради добросуседске односе са лажном државом Косово осудиле скоро све политичке странке Југовић је одмах полетео да Олија Рена узме у заштиту речима како он то није тако мислио и како је имао најбоље намере исл.
 
Citama ovaj Jugovicev tekst, i jos uvek sam sokiran sa kolicinom ludosti i idiotizma coveka koji je zaduzen za mir i red na na nasim ulicama i usput se pitam,koliko jos ovakvih ludaka ima u toj "narodnoj miliciji".

Taj ocigledni zaljubljenik u rahmetli Milosevica jos uvek deli ljude na izdajnike i patriote, i sada mozemo samo zamisliti kako taj covek deli "pravdu" i na koji nacin...za "patriote" jedan cena,a za "izdajnike" druga cena u slucaju da naprave saobracajni prekrsaj.

Oj Srbijo medju sljivama....:zima2::zima2:..davno si zaspala,i ocigledno, jos se nisi probudila....z:cry:

http://www.blic.rs/Vesti/Tema-Dana/172545/Priznanje

Признање


Пре неколико месеци на путу кроз Бијељину због саобраћајног прекршаја који није био тада обухваћен српским Законом о саобраћају зауставио ме милиционер.

Културно ми је пришао, констатујући да возим без упаљених светала. Извинио сам се због почињеног саобраћајног прекршаја уз образложење да то што ми се ставља на терет у Србији није обавеза, па ваљда по инерцији нисам поступио у складу са Законом о саобраћају Републике Српске.

Након тога милиционер ме упитао где сам запослен и чиме се бавим. Одговорио сам му да сам посланик у Народној скупштини Републике Србије. „Добро, а из које си партије?”, било је следеће питање. „Из Српског покрета обнове”, одговорио сам.

„А ха, из издајничке партије?”, наставио је милиционер.

„Да из партије коју су многи њени функционери и чланови издали”, иако добро испровоциран контролисао сам своје речи. „Ма не то, ви сте говорили да су муслиманске и српске жртве једнаке. Ви сте позивали људе да не иду у рат. Ви сте рушили Милошевића у јеку рата”, атаковао је на мене милиционер.

„Јесмо пријатељу. Признајем. Погрешили смо што смо се борили против рата. Јер да смо се залагали за рат и подржавали Милошевића, не бисмо сада имали четири посланика у српском парламенту, већ много, много више”, тужна и сурова истина.

„Тако је. Видиш да сада опет старе вредности почињу да се цене. Рејтинг људи који су деведесетих подржавали Милошевића и који су помагали Србе у Босни да ратују опет скаче”, радовао се мој саговорник.

„У праву си, али ја никада не бих подржавао рат, све да ме чека награда апсолутног владања Србијом”, морао сам истерати своје.

„ Није да не би, већ не можеш јер си издајник”, узјогунио се милиционер.

„Добро. Издајник сам јер сам предлагао да се прихвати предлог асиметричне федерације, конфедерације, Венс-Овенов план, план З4. Издајник сам због 9. марта, Видовданског сабора, коалиције „Заједно”, издајник сам што мислим да је место Србије у ЕУ”, иронично, мислећи да сам нашао праву меру, речи сам одапео као стреле.

„Е тако, добро је што си признао, и да знаш да је за време Слобе било много боље, имали смо и оружја и муниције колико хоћеш”, ништа он није схватио, све су га стреле промашиле. „И још нешто, пошто си признао, опростићу ти казну”, покушао је показати да има душу. „Немој, молим те”, рекао сам му док сам се хватао за новчаник.

PG 13


Клошар један комунистички, лажов и клен...кога све прима скупштина Србије..
А чињеница да се у РС гледа на Србију као бољу за време Милошевића који је нас у РС и РСК ојадио екстра...је питање за Србију....да се замисли како нам је издајник Милошевић бољи од ових сада издајника..
z:((
 
PG 13


Клошар један комунистички, лажов и клен...кога све прима скупштина Србије..
А чињеница да се у РС гледа на Србију као бољу за време Милошевића који је нас у РС и РСК ојадио екстра...је питање за Србију....да се замисли како нам је издајник Милошевић бољи од ових сада издајника..
z:((

Komunista...momak koji ima 34 godina...:zimag:..nemas pojma o cemu pises.


АЛЕКСАНДАР ЈУГОВИЋ



Рођен је 2. новембра 1975. године у Чачку.

По занимању је професор српског језика и књижевности и књижевник.

Радио у двема основним и средњим школама у Чачку. Као књижевник, објавио три књиге песама, драму („Министар“), као и три романа („Дисхармонија“ 2005, „Три рога месеца“ 2006, „Српски у сто лекција“ 2008. године). Прва два романа ушла су у избор за НИН-ову награду. Превођен на енглески језик. Уређивао Српски књижевни гласник.

Члан је Општинског већа у Чачку.

Директор Српског покрета обнове, члан Председништва СПО.

Био је кандидат за градоначелника Чачка на локалним изборима 2004. године.Обављао је функцију помоћника министра за културу у претходној влади.

Живи у Чачку.

Хоби: Готово све спортске активности.

Говори енглески језик.
 
Poslednja izmena:
Ни Југовић није баш цвећка.Када су изјаву Оли Рена да Србија треба да гради добросуседске односе са лажном државом Косово осудиле скоро све политичке странке Југовић је одмах полетео да Олија Рена узме у заштиту речима како он то није тако мислио и како је имао најбоље намере исл.

upravo tako . na srpskoj politickoj sceni je malo takve izdajnicke djubradi kakvi su kadrovi srpskog pokreta obnove
 
„Добро. Издајник сам јер сам предлагао да се прихвати предлог асиметричне федерације, конфедерације, Венс-Овенов план, план З4. Издајник сам због 9. марта, Видовданског сабора, коалиције „Заједно”, издајник сам што мислим да је место Србије у ЕУ”,


interesantno.
Name:
Aleksandar Jugović
Category:
Common Interest - Politics
Description:
Датум и место рођења:
02. 11. 1975. године, Чачак

Занимање:
Професор српског језика и књижевности, књижевник

Садашње функције:
Посланик у Народној скупштини Републике Србије, директор СПО, члан председништва, члан Општинског већа у Чачку

Претходне функције:
Помоћник министра за културу 2004-2007.

Страни језици:
Енглески

Националност:
Србин

Остало:
Објавио три књиге песама, драму (Министар), као и три романа (Дисхармонија 2005, Три рога месеца 2006, Српски у сто лекција 2008.) прва два романа ушла у избор за НИН-ову награду. Превођен на енглески језик. Уређивао Српски књижевни гласник. (read less)
Датум и место рођења:
02. 11. 1975. године, Чачак

9-og marta ovaj spo lazov je imao 16 godina a kad se zalagao za vens ovenov plan imao je oko 18.
 
Citama ovaj Jugovicev tekst, i jos uvek sam sokiran sa kolicinom ludosti i idiotizma coveka koji je zaduzen za mir i red na na nasim ulicama i usput se pitam,koliko jos ovakvih ludaka ima u toj "narodnoj miliciji".

Taj ocigledni zaljubljenik u rahmetli Milosevica jos uvek deli ljude na izdajnike i patriote, i sada mozemo samo zamisliti kako taj covek deli "pravdu" i na koji nacin...za "patriote" jedan cena,a za "izdajnike" druga cena u slucaju da naprave saobracajni prekrsaj.

Oj Srbijo medju sljivama....:zima2::zima2:..davno si zaspala,i ocigledno, jos se nisi probudila....z:cry:

[к.


Ma dobro, to su zadrte budaletine, nesto kao likovi kioje je igrao Lazar Ristovski 90-tih u filmovima - bandoglave Srbende kojima ni zena ni deca nisu dobri ako nisu bili za Milosevica, i od kojih svi beze.
 
l]

[

Ви сте позивали људе да не иду у рат. Ви сте рушили Милошевића у јеку рата”, атаковао је на мене милиционер.

„Јесмо пријатељу. Признајем. Погрешили смо што смо се борили против рата. .

Kakve su ovo gluposti ? pa SPO je organizovano ucestvovao u tom ratu ,organizujuci paravojnu formaciju...i jos nesto,u Engleskoj vlada pravilo, ''vlast se ne napada za vreme rata,jer se tako pomaze neprijatelju''
 
upravo tako . na srpskoj politickoj sceni je malo takve izdajnicke djubradi kakvi su kadrovi srpskog pokreta obnove

Ја разумем да се неко продао за новац и окренуо полтронској политици,али ту политику би (по мени) требало да спрводи колико толико тајно а не на сав глас,без трунке срамоте,па се после чуди када га неко окарактерише као издајника.
 
Ma dobro, to su zadrte budaletine, nesto kao likovi kioje je igrao Lazar Ristovski 90-tih u filmovima - bandoglave Srbende kojima ni zena ni deca nisu dobri ako nisu bili za Milosevica, i od kojih svi beze.

bandoglav je onaj koji veruje sta ovaj lazov pise, da je samo sto je izasao iz osnovne skole otiso na 9-im mart a onda dve godine kasnije, mulac od 18 godina se zalaze za vens-ovenov plan.

laze te mangup, laze z:pz:p
 
pricica ko pricica, namera naratora je tako providna, jednostavna i partijska

mada, policajac je pod direktnom komandon eu, i nema razlog da se nesto udvara propaloj konbi stranci, po zlu zapamcenoj sirom rs, dakle odmah tog policajca postaviti bar za sefa smene, pa za godinu, dve u ministarstvo. fini neki covek
 

Back
Top