Kristijan Golubović se posvetio duhovnom životu-sada radi u crkvi

KOLEGA IVAN

Poznat
Poruka
8.216
Kristijan preuzeo heroin u crkvi

Vuk Z. Cvijić | 01. 01. 1970. - 01:00h | Komentara: 16
Aleksandar Golubović Kristijan (41) uhapšen je prekjuče nakon što je sa dva saučesnika u crkvi Svetog Marka u Beogradu obavio primopredaju 25 grama heroina. Pripadnici kriminalističke policije uhapsili su Golubovića, Uroša Vukovića (30) i Mirsada Fujaljkića (28), kod koga je pronađena droga, nakon što su izašli iz hrama.



Hapšenje Kristijana Golubovića ispred crkve Svetog Marka

Goluboviću koji je već polovinu života proveo iza rešetaka zbog ovoga preti kazna i do 20 godina zatvora.
- Za krivično delo neovlašćena proizvodnja i stavljanje u promet opojnih droga od strane grupe propisana je kazna od pet do 15 godina zatvora. Postoji teži oblik, ako je u pitanju organizovana kriminalna grupa za koju bi bilo nadležno Specijalno tužilaštvo za organizovani kriminal, pa je onda kazna od 10 do 20 godina zatvora - kaže za „Blic” profesor Goran Ilić sa katedre za Krivično pravo Pravnog fakulteta u Beogradu. Ukoliko bi Golubović bio optužen i za pištolj „beretu” koji je pronađen u stanu njegove majke Milanke Golubović (60), kazna za to delo je od šest meseci do pet godina zatvora.
Prema rečima specijalnog tužioca Miljaka Radisavljevića, njegov zamenik prati slučaj, pa će odlučiti dali su oni nadležni ili Više tužilaštvo u Beogradu.
U akciji kriminalističke policije Beograda i BIA koja je započela 13. januara kada je uhapšen Ferat Skenderovski sa osam grma heroina prekjuče su uhapšeni Golubović i njegova majka, Vuković, Fujaljkić, Safet Ibrović (38) i maloletna A. K. (17). Skenderovski je uhapšen u Golubovićevom džipu, ali je preuzeo odgovornost na sebe rekavši da pronađeni heroin samo njegov.
Osumnjičene Milanka Golubović i maloletna A. K. uhapšene su u iznajmljenom stanu, koji je koristila majka organizatora grupe, gde je prilikom pretresa pronađeno 100 grama heroina, 100 grama paracetamola, jedna vagica za precizno merenje, veći broj mobilnih telefona i jedan pištolj marke „bereta”. U Novom Pazaru je priveden osumnjičeni Safet Ibrović.
Policija sumnjiči Golubovića da je organizovao kriminalnu grupu koja je na relaciji Novi Pazar - Beograd raznosila drogu.
Safet Ibrović se tereti da je po prethodnom dogovoru preko Mirsada Fujaljkića jednom nedeljno slao heroin i paracetamol koji bi u Beogradu preuzimali Uroš Vuković i A. K. Droga se, kako sumnjaju u policiji, u stanu Milanke Golubović prepakivala u manje paketiće koje bi potom osumnjičeni Golubović predavao prvouhapšenom Feratu Skenderovskom radi dalje prodaje. Osumnjičenima je određeno policijsko zadržavanje do 48 časova nakon čega će, uz krivičnu prijavu, biti privedeni Višem sudu u Beogradu.
Golubović je nakon poslednjeg izlaska iz zatvora 9. januara 2009. propagirao zdrav život, bez droge, i tvrdio da će se baviti biznisom, a nikako kriminalom. Postao je poznat kada je 1996. emitovan dokumentarni film „Vidimo se u čitulji” i već duže vreme je jedini preživeli od osoba koje su se pojavljivale u tom dokumentarcu.
On se i za vreme robijanja u „Zabeli” 25. septembra 2006. oženio svojom devojkom Suzanom Milojković (31) iz Beograda, koja se tog dana do zatvora dovezla „linkoln” limuzinom, u pratnji kolone džipova.



Osuđivan za iznude i krađe
Aleksandar Golubović je poslednji put bio osuđen 12. decembra 2005. u Specijalnom sudu u Beogradu kao organizator kriminalne grupe koja je od aprila do jula 2004. pokušala da iznudi 15.000 evra od Petra Žeravića iz Sremske Mitrovice, bivšeg policajca i vlasnika agencije, i koja je iznudila 3.000 evra i kilogram zlata od bračnog para Dragana i Tanje Arsić, zlatara iz Lazarevca, na šest i po godina. Nakon njegove žalbe Vrhovnom sudu, ova kazna umanjena je na četiri i po godine, pa je izašao januara prošle godine. Srbiji je bio izručen 2003. iz Grčke gde je bio osuđen na 14 i po godina zatvora zbog oružane krađe. Pre toga bio je osuđivan i u Nemačkoj, takođe zbog razbojništava i krađa.

http://www.blic.rs/Vesti/Hronika/172763/Kristijan-preuzeo-heroin-u-crkvi

Pravi vernik. :pop:

z:D
 
ma tu drogu treba legalizovati.

ovo sa kristiujanom je najobicnija farsa.

glavni dileri droge su ljudi iz policije i sama drzava srbija.

povremeno uhapse ovakve budale ko sto je ovaj kristijan da kao prikazu narodu kako se oni eto bore protiv droge i narkomanije, a realno na ulici mozes uvek da nadjes drogu i nikad nije bila jeftinija koliko se oni "bore"....

zato drogu treba legalizovati jer svakako ko god zeli da se drogira on to moze da radi kako god okrenes, ovako bi pala cena droge, vise novca bi ostajalo u zemlji i kriminalci i drzava srbija tj policija srbije bi ostali bez tog unosnog posla
 
Poslednja izmena od moderatora:
ma tu drogu treba legalizovati.

ovo sa kristiujanom je najobicnija farsa.

glavni dileri droge su ljudi iz policije i sama drzava srbija.

povremeno uhapse ovakve budale ko sto je ovaj kristijan da kao prikazu narodu kako se oni eto bore protiv droge i narkomanije, a realno na ulici mozes uvek da nadjes drogu i nikad nije bila jeftinija koliko se oni "bore"....

zato drogu treba legalizovati jer svakako ko god zeli da se drogira on to moze da radi kako god okrenes, ovako bi pala cena droge, vise novca bi ostajalo u zemlji i kriminalci i drzava srbija tj policija srbije bi ostali bez tog unosnog posla

..

Istinoljubivi Legija...meni se cini da je rekao da je to skladisteno u trezoru banke da bi DB to dilovao na zapadu.
A u kojoj drzavi sveta su kokain i heroin legalne droge?
 
Poslednja izmena od moderatora:
Istinoljubivi Legija...meni se cini da je rekao da je to skladisteno u trezoru banke da bi DB to dilovao na zapadu.
A u kojoj drzavi sveta su kokain i heroin legalne droge?

u meksiku primera radi i u ceskoj .

takodje i u svajcarskoj . dovoljno je u svajcarskoj da se priajvis u bolnicu da si narkoman i dobices droge koliko god zelis.

samo zbog toga je kriminal u svajcarskoj smanjen za 70% , jer ogroman broj kriminalnih dela u svakoj drzavi cine narkomani koji to rade zbog toga sto ne mogu na drugi nacin da dodju do novca neophodnog za drogu.

ja nikada nisam probao nijednu drogu, mrzim drogu i narkomane al mi je jasno da niko ne moze nikga da spreci da se drogira ako on to zeli, i samim tim treba legalizovati drogu .
 
u meksiku primera radi i u ceskoj .

takodje i u svajcarskoj . dovoljno je u svajcarskoj da se priajvis u bolnicu da si narkoman i dobices droge koliko god zelis.

samo zbog toga je kriminal u svajcarskoj smanjen za 70% , jer ogroman broj kriminalnih dela u svakoj drzavi cine narkomani koji to rade zbog toga sto ne mogu na drugi nacin da dodju do novca neophodnog za drogu.

ja nikada nisam probao nijednu drogu, mrzim drogu i narkomane al mi je jasno da niko ne moze nikga da spreci da se drogira ako on to zeli, i samim tim treba legalizovati drogu .

Nisi u pravu.

lopata_piaskowa_2max.jpg

z:lol:
 
Sve je ovo farsa, ljudi. Kristijan uopshte nije toliko vazan. To ti je ona varka- drugi plan s postavi u prvi, a prvi se udalji taman toliko da ga prosechno oko gledaoca ne vidi...

ma naravno. samo budala ne vidi da je sve to farsa.

naravno narodu se proturi kristijan sa 25 grama droge, u medije, dok tone i tone prolaze kamionima b ez problema kroz srbiju.

uhapsen je pre svega zato sto je medijski poznata i eksponirana licnost kriminalnog miljea , i samim tim idealan da tadicevci iz vlasti koji su glavni trgovci drogom pokazu kako eto oni se bore protiv kriminala

A koliko se oni bore protiv droge , najbolje pokazuje trziste time sto je droga u srbiji nikad jeftinija nego danas i sto se moze kupiti na skoro svakom cosku u kojem god hoces gradu u srbiji.
 
ma naravno. samo budala ne vidi da je sve to farsa.

naravno narodu se proturi kristijan sa 25 grama droge, u medije, dok tone i tone prolaze kamionima b ez problema kroz srbiju.

uhapsen je pre svega zato sto je medijski poznata i eksponirana licnost kriminalnog miljea , i samim tim idealan da tadicevci iz vlasti koji su glavni trgovci drogom pokazu kako eto oni se bore protiv kriminala

A koliko se oni bore protiv droge , najbolje pokazuje trziste time sto je droga u srbiji nikad jeftinija nego danas i sto se moze kupiti na skoro svakom cosku u kojem god hoces gradu u srbiji.

E za ovo si u pravu. Ali jadan Kristijan. Malo, malo pa zaglavi 'aps. Mnogo ga bre maltretiraju. z:lol:
 
da se vlast iskreno bori protiv droge, to bi pokazalo trziste tako sto bi recimo na trzistu zavladala nestasica ili bi droga poskupela. al ko sto vidimo danas mozes na ulicama srbije da kupis i kilo ako hoces, droge ima u neogranicenim kolicinama, a ima je zatio sto dileri i tadicevci rade zajedno , i samim tim trziste je preplavljeno njihovom robom

s vremena na vreme uhapse tako neku budalu slobodnog strelca ili nekog drugog ko im zasmeta u poslu cisto da zamazu narodu oci

ej bre klinci u skolama u mom gradu kupuju bre drogu za 200-300 dinara , i nikom nista . i kao drzava se bori protiv droge. kako da ne
 
ma naravno. samo budala ne vidi da je sve to farsa.

naravno narodu se proturi kristijan sa 25 grama droge, u medije, dok tone i tone prolaze kamionima b ez problema kroz srbiju.

uhapsen je pre svega zato sto je medijski poznata i eksponirana licnost kriminalnog miljea , i samim tim idealan da tadicevci iz vlasti koji su glavni trgovci drogom pokazu kako eto oni se bore protiv kriminala

A koliko se oni bore protiv droge , najbolje pokazuje trziste time sto je droga u srbiji nikad jeftinija nego danas i sto se moze kupiti na skoro svakom cosku u kojem god hoces gradu u srbiji.
To je to. A oni bi da se pokazu da su pravichni. Pa i najmanji klinac zna da, kad uhvatish choveka sa 25g droge, isto ko da nisi nikoga uhvatio. Sad ce oni, kao, da mu sude i da izvlache iz njega informacije- daj, bre, tako se radi sa sitnim dilerchicima, isprepadash ih nabrzaka i tachka, znaju oni da Kiki nece da progovori, zato su njega i uvatili... Mislim, hvatati Kikija sa 25 g- to je u startu sumnjiva varijanta... Sve je ovo samo film, a chini mi se da i Kiki dobrano uchestvuje u njemu, nije on nikakva zrtva...
 
da se vlast iskreno bori protiv droge, to bi pokazalo trziste tako sto bi recimo na trzistu zavladala nestasica ili bi droga poskupela. al ko sto vidimo danas mozes na ulicama srbije da kupis i kilo ako hoces, droge ima u neogranicenim kolicinama, a ima je zatio sto dileri i tadicevci rade zajedno , i samim tim trziste je preplavljeno njihovom robom

s vremena na vreme uhapse tako neku budalu slobodnog strelca ili nekog drugog ko im zasmeta u poslu cisto da zamazu narodu oci

ej bre klinci u skolama u mom gradu kupuju bre drogu za 200-300 dinara , i nikom nista . i kao drzava se bori protiv droge. kako da ne

I za ovo si u pravu. Cenu droge određuje tržište tj. ponuda i potražnja isto kao i cenu svake druge robe.
 
Dobro, bre, Tikomire, ne vrti istu priču, shvatili smo poentu - Tadić biti loš! Tadić caput!

Nego baš mi žao što apse ove umetnike i medijske ličnosti, idole naših klinaca.

tuzno je sto ce neke budale poverovati da se eto oni bore protiv kriminala a droge nikad vise na ulicama.

kad mogu deca iz osnovne skole da kupe dop za 200-300 dinara sta dalje da pricamo.

znaci diluje se otvoreno, cak i deci, a deci diluju samo ovi sto rade zajedno s tadicevom murijom , jer svako zna da ce dete da propeva ko mu je prodao drogu posle 2-3 samara. al kad te stiti policija mzoes da prodajes ispred skola da te niko ne dira.
 
tuzno je sto ce neke budale poverovati da se eto oni bore protiv kriminala a droge nikad vise na ulicama.

kad mogu deca iz osnovne skole da kupe dop za 200-300 dinara sta dalje da pricamo.

znaci diluje se otvoreno, cak i deci, a deci diluju samo ovi sto rade zajedno s tadicevom murijom , jer svako zna da ce dete da propeva ko mu je prodao drogu posle 2-3 samara. al kad te stiti policija mzoes da prodajes ispred skola da te niko ne dira.

Jeste, Tihi, ali trčiš pred rudu, za 25 grama nikom neće ni da padne na pamet da pomišlja tako nešto, a kao što vidiš, niko ništa slično ovde nije napisao.
Poenta teme je Kristijan, seljačotina kakva samo među blendavim narodom može da postane medijski zapažena i bitna ličnost.
 
tuzno je sto ce neke budale poverovati da se eto oni bore protiv kriminala a droge nikad vise na ulicama.

kad mogu deca iz osnovne skole da kupe dop za 200-300 dinara sta dalje da pricamo.

znaci diluje se otvoreno, cak i deci, a deci diluju samo ovi sto rade zajedno s tadicevom murijom , jer svako zna da ce dete da propeva ko mu je prodao drogu posle 2-3 samara. al kad te stiti policija mzoes da prodajes ispred skola da te niko ne dira.

Nesto mi se ovaj Tihi mnogo razume u cene droge,dilere,legalnost itd....
Evo npr ja sam potpuno neupucen u tu vrstu nauke!

Nego ja sam samo doso da kazem:
Pravda za Kristijana ili kikija kako mu neki fanovi tepaju :))
 
Nesto mi se ovaj Tihi mnogo razume u cene droge,dilere,legalnost itd....
Evo npr ja sam potpuno neupucen u tu vrstu nauke!

Nego ja sam samo doso da kazem:
Pravda za Kristijana ili kikija kako mu neki fanovi tepaju :))

nema sta da se razumes ili ne razumes. narkomani su svuda oko nas.

i cujes price kolko se prodaje ko uzima ko prodaje a ko kupuje. u svakom gradu se to zna.

zato bi ja drogu legalizovao.

jer to sto je droga zabranjena nijednog narkomana nikada nije sprecilo da prestane da se drogira.

zato ako vec zabranama ne moze da se uradi nista, legalizujes drogu i na taj nacin em je pojeftinis tako da postane vrlo jeftina i svakom dostupna em smanjis spoljnotrgovinski deficit em narkomanu omogucis da se sto pre ubije od droge bez da usput sahrani i celu sopstvenu porodicu.

I plus stopa kriminala opadne za 100% jer nema vise narkomana da obijaju kuce automobile i lokale da kradu stvari koje posle prodaju za drogu.

To su shvatili u Svajcarskoj zato tamo moze svaki registrovani narkoman da dobije droge koliko hoce.
 

Back
Top