pomoc oko brisanja istorije

Programe brises tako sto ides na Start -> Control Panel -> Add/Remove Programs... I odatle obrises programe koje zelis...

A onda instaliraj Ccleaner i pokreni ga... I znaj da on ne brise sajtove koje si stavila u Bookmarks... To moras rucno... Desni klik pa Delete...
 
Odes u C:\Windows i nadjes tamo folder System32, koji cuva istoriju svega na kompjuteru. I samo to obrisi i ne mogu nadju sta si koristila..

Pedobear, tvoj originalni avatar ti ne daje za pravo da lažeš korisnike, a ovo nije 4chan.

Dakle, nikom neka ne pada na pamet da briše System32 folder.

Istorija može uspešno da se obriše iz browsera.
 
ja bih rekao da je malo teže sam msn :(
nije predviđen msn mesanger da mu se uklone tragovi jer se previše integriše u sam sistem , (ali opet ne znam trenutno do detalja )

ti možeš da deinstaliraš program ali to na windowsu ne briše sve što je ispod haube . takođe poslodavci uvek mogu da stave neki od keylogera i na taj način
prate i vaše buduće aktivnosti.

cccleaner je ovo što briše aktivnosti što je rekao fanatik78
http://www.ccleaner.com/
ali verovatno nemaš administr. pristup ?
u tom slučaju ne može sve da se obriše
(a ako imate ostavljen admin pristup onda je džiberska firma)


i.... otkačite se od fejsa? ,nema tu puno korisno :)


@Sizif , ladno sam prevideo šta predlaže o Pedobear :udriglavu:
ali i sistem da se obriše ostane u c:/Docments and setting sve drugo :per:
 
Ima ga u add/remove. Taj tekst je malo star (2003. god.).

Nego LOL Pedobear. :D

Sto se tice istorije skoro nikada nije sigurno... potrebno je ispratiti instalaciju i pokupiti adrese svih fajlova koji se pri tom snimaju na hdd, zatim testirati program neko vreme i posmatrati sta radi, gde pravi nove fajlove i tako to.
Ko ce to da radi... mene bi mrzelo da se smaram...

Savet, koristi portable verzije i odustani od tog brisanja. Program sa kojim budes uklanjala zaostale fajlove mozda nece apsolutno sve ukloniti, druga stvar verovatno nemas administratorske privilegije. System, D&S, reg baza... 99% sansi da negde ostane rep.
Jos ako je, kao sto dujkenujkeme rece, postavljen keyloger (lako moguce) potpuno je suludo brisati bilo sta ako ostane log od keylogera.

Portable verzije (ako nema keyloger-a) ili radi ono za sta si placena :)
 

Koliko sam ja shvatio ona oce da obrise istoriju, posjecene stranice? (Ispravi me ako grijesim.)

Ako koristis Google Chrome idi na "kljuc" u gornjem desnom uglu/Clear Browsing data, cekiras sve, dole odaberes "Everything" i Clear Browsing Data.
Ako koristis Mozillu idi na Tools/Clear Recent History/Odaberes Everything, pod details cekiraj sve i Clear Now.
Ako koristis Internet Explorer 6 idi na Tools/Internet Options idi Delete Files, Delete Cookies i ispod toga Clear History. (Za novije verzije Internet Explorera slican je postupak kao kod Mozile, ne znam tacno, ne koristim ga...)

A za programe uradi ovo sto ti je Fanatik78 napisao :)

z:poz:
 
Poslednja izmena:
Za programe se ode u CP i na "Add remove programs" i deinstaliraju se odatle zatim se uđe na C i u Program files i obrišu se svi folderi od programa koji su deinstalirani. Paziti da pre svega se pogase pre toga isti programi tj. njihovi otpaci iz Systraya.
Lično mislim da se nijedan administrator neće patiti sa registri bazom , ali postoje progrrami za čišćenje toga.
History se kod svakoga brovsera obriše veoma lako .
Fajlove sopstvene i razne muzičke fajlove koje držite na kompovima je barem lako pobrisati samo posle svega ne zaboravite da i ispraznite Recikle Bin.
 

Back
Top