Dokumentarni program

Metla na vestici

Zaslužan član
Poruka
118.270
za sve ljubitelje naucnih emisija i slicnih dokumentaraca, istoriskih, umetnickih i dr...koje god volite

sta ste gledali, sta gledate, na kom kanalu, koje su vam omiljene

moji favoriti su one koje je davao b92 pre par godina...prica o telu, intimni zivot biljaka...
onda na ng "in the womb"...i tako dalje
fan sam naucnih emisija, medicina, biologija, geologija, ....

hajde da caskamo i razmenjujemo inforamcije o ovim emisijama

ako je bila tema ja se izvinjavam, spojite sa postojecom il sta god, ja je nisam nasla
 
Ja jedino na FOX-u bih 1000 puta gledala isti dokumentarac - o zivotinjama na Mekkinliju na Aljasci. Predivno i poucno.

A ima ih jos dobrih.

Nekada je bio dobar "Opstanak", sad ni ne znam da li ga ima.

Jos nije los ni "Sasvim prirodno" nedeljom na RTS 1.
 
Ja jedino na FOX-u bih 1000 puta gledala isti dokumentarac - o zivotinjama na Mekkinliju na Aljasci. Predivno i poucno.

A ima ih jos dobrih.

Nekada je bio dobar "Opstanak", sad ni ne znam da li ga ima.

Jos nije los ni "Sasvim prirodno" nedeljom na RTS 1.

uz opstanak se odraslo z:D
da nije los ni jovan memedovic jedino ne volim epizode kad ide u lov i sl
a ovo na foxu ne znam sta je
 
jel zna neko dokumentarac o mozgu coveka, tj njegovom razvoju, podeljeno je u nekoliko epizoda i svaka episoda prati razvoj mozga i funkcionisanje u nekom zivotnom dobu
pa tako ide jedna epizoda kod beba, druga kod dece, treca kod adolescenata, pa kod odraslog zrelog coveke, pa starost ...
interesuje me kako se zove ne mogu nigde da ga nadjem, bio je na b92 pre par godina, mislim da je bbc radio
 
Samo to i gledam, otprilike.:)

History mi je omiljeni, gledam sve osim ratnih emisija.
Ima i neki kanal H -emisije o svemiru, super je.

Zatim NG, pre sam gledala Net geo wild, ali od kad smo promenili operatera, nemamo više taj kanal - a najčeće smo gledali emisiju o nekom azilu za pse.:(

Otkrila sam i discovery investigation i mislim da će mi postati omiljeni kanal zbog emisija o zločinima:rumenko:, forenzičarima itd.
 

Back
Top