Tko je spreman da odgovori

Tko je poklao nekoliko stotin ahiljada Srba
Tko je jedini u svetu imao logore specijalno za decu ( srpsku )
Tko je prisilno proterivao i prekrstavao Srbe
Tko je 90-ih poceo da otpusta Srbe sa posla samo zato sto su Srbi
Tko je organizovao maspok

..............
 
Hej,Krkljanac...a sta to ovde nije istina ?

u daljnjem tekstu taj dio forumaša nazvat ću mrgudi ..nije ništa zlobno samo moja percepcija
dakle mrgudi okrivljuju hrvate u cijelina da su im srbe protjerali iz hrvatske ,,razbili jugoslaviju izvršili genocid .i vršili ga kroz dulje vrijeme ..ne znam koliko u natrag ali otprilike 100 ili nešto manje godina da smo ustaše i danas fašisti da smo hrvatsku etnički očistili u nedavnoj prošlosti a da dan danas radimo kao narod proti srbije i njegovog naroda
da srbe svi hrvati mrze i krive ih za nešto što oni nisu ućinili..da su bezdušni da i dalje osuđuju sve srbe uzduž i poprijeko da ne dozvoljavamo povratak protjeranih srbai jš mnogo tog ..mislim da je to dovoljno
za mrgude kada jedan od tih koji su sve ovo uradili po njima ...i koji ih mrzi kao svi hrvati kaže da to nije istina ..proglase ga licemjerom.. zamislite sve je to uradio a sada keže nešto tako lažno samo da bi nas isprovocirao.. kada pokaže volju da je svijestan događaja i potvrđuje da su neki hrvati sudjelovali u zločinima .kako može tako da laže ..svi hrvati su zločinci .cijeli narod taj hrvatski je zločinački a on se usudio reći .sa neki ,,licemjerje
 
pa svi oni duvaju u istu tikvu....to nije ništa novo.....i opet je došao da se svađa....šta li taj puši da mi je znati?!:roll:

Ma nije dosao da se svadja vec da provocira i podj-ebava a ovaj forum mu to omogucava i ovde ga administracija foruma prihvata otvorenih ruku sve takve koji dolaze sa ciljem zaje-bavanja Srbije i srpskog naroda. Ali takva je politika ovog foruma koliko se da primetiti.
 
tko je natjerao hrvate na odlazak
tko je postavio balvane i počeo da unutar jedne države stvara drugu
tko je ubio prvu žrtvu u sukobu
tko je počeo da pali i protjeruje građane hrvatske sa njihovih ognjišta
tko je razarao gradove i sela
tko je odvodio hrvate u logore i na stratišta
tko je težio da hrvatsku prepolovi na pola na ona tri slova KKK
tko je napisao kulturni manifest sa svi tim smjernicama
tko je kriv za sve
tko je taj koga se mrzi

tko je spreman da napiše ..opet taj licemjer patetično gnjavi i sere po srpskom forumu
laže i širi demagogiju .va .i provocira

Sve Vas pozdravlja bivši licemjer i zanesenjak:ztorba:

Tudjman,ustashe i zapad.
1-Srbi.2-hrvati,slovenci i shiptari.
Muslimani valjda.
Srbi.
A ko nije?
Srbi i Muslimani.
Sta je to KKK?Kju kluks klan?
Bog.z:mrgreen:
Pa ti.
?
 
...Dragi moji,u vama klija seme naroda koji moze biti izabran.Bozjom voljom i ljubavlju,ta vam je uloga Planom odavno poverena.
U cilju ostvarenja ove uloge morate imati ispravan odnos prema Tvorcu i njegovim zakonima.
Treba da popravite svoje medjusobne odnose,da se vise volite i pomazete jedni drugima.
Naucite se prastanju,jer ko ume da voli,taj zna i da prasta.
Nemojte se gorditi da ste bolji ili vise voljeni od drugih,jer gordi,na kraju praznih saka ostaju.
BUDITE HRISTOLIKI!!!
Jedini ste narodkoji se vratio na mesto gde je nekada ziveo,prepoznao prapostojbinu i setio se prajezika.
Ovde vas je dovela zvezda Danica,a poticete od plemena Mojsijeva.
Prasecanje pretocite u secanje.
Spremajte baklje vere i ljubavi.
Prolaz kroz prostor i vreme ce se otvoriti u vidu krsta.
Jedino vi imate svoje "porodicne svece"."slave",koje slavite kaosvoje zastitnike.
Treba da budete svesni da kroz svako,pa i ovo praznovanje,treba slaviti neki obliko Bozje manifestacije,a ne svoje samoljublje,foklor i obicaje.
Mili moji,bili ste u ratu,koji je bio jedan od najsvirepijih u vasoj istoriji.
Nametnuti karmicki ratovi mnogo ne opterecuju,vec mogu biti prilika za duhovno preciscavanje i uzdizanje,a tako moze biti i sada,ako pokazete celom svetu,kao uvek i svuda,ljubavlju moze biti pobedjen svaki neprijatelj.
Pobedite i povedite svet u Novo Doba.
Jedini nacin da pobedite,da ljubav vasa bude od mrznje i straha veca.
Ja vas molim da mrznju i strah pobedite ljubavlju,a bol radoscu.Ne zaboravite:ljubav je molitva,pesma i igra koje ljubav izrazavaju su molitve,oprost je molitva,radost je molitva,dobre misli i DELA su molitva...
Vi ste narod koji ne place nad sudbinom,vec se smeje svojim zabludama i greskama.
Humorom,koji vam je uvek u srcu i na jeziku,odrzavajte duh i razum,lecite duhovne rane i ne dopustite da se zaprljaju mrznjom i osvetoljubljem.
PROBUDITE SE,postanite svesni vremena u kome se nalazite i vaznosti zadatka koji su pred vama.
"Na vratima vase duse stoji Gospod sa metlom,gotov da na vas poziv pocisti vam dusu od silne necistoce,i sa kadilima i mirisima da je pociscenu namirise,i sa devojackim nakitom ukrasi-stoji Gospod i ceka na poziv VASH.
I na ivici srca vaseg stoji Gospod sa svecom velikom,sto gori bez dima i isparenja,stoji Gospod i ceka na poziv vas,da unese svecu u srce vase i osvetli ga,i sagori u srcu vasem sav strah,i sve strasti i sve rugobne zelje,i izgna iz njega sav dim i zao miris.
I na ivici uma vaseg stoji Gospod sa svojom mudroscu i svojim jezikom,gotov da na poziv vas udje unutra i razagna sve lude misli,sve prljave utiske,sve pogresne pojmove,i izbrise iz uma vasega sve nepostojane slike-stoji Gospod i ceka da unese svoj razum,i svoje pecate,i svoje reci."
"Probudi k Sebi sve uspavane duse,Gospode Nebodrzni,sve uspavane duse brace moje i naroda moga!Otezale su i omlitavile duse gresnika,i spustile se do blizu Ada.Vecito budna Ljubavi,probudi ih pre nego sto ih smrt gurne jos jedan korak dublje u san,u veciti san-u san strasni,kraj koga Ti ne budes."_V.Nikolaj
 

Back
Top