Tko je spreman da odgovori

tko je natjerao hrvate na odlazak-усташка политика
tko je postavio balvane i počeo da unutar jedne države stvara drugu-хрватска није била држава, била је федерална јединица СФРЈ
tko je ubio prvu žrtvu u sukobu-погинула су два полицајца са обе стране на плитвицама
tko je počeo da pali i protjeruje građane hrvatske sa njihovih ognjišta-грађани хрватске су били и Срби, то није одговарало усташама
tko je razarao gradove i sela-рат
tko je odvodio hrvate u logore i na stratišta-рат
tko je težio da hrvatsku prepolovi na pola na ona tri slova KKK- ко је спроводио политику три трећине?
tko je napisao kulturni manifest sa svi tim smjernicama-Миле Будак
tko je kriv za sve-усташе
tko je taj koga se mrzi-не разумем

tko je......... spreman sagledati sve i krenuti dalje ....ne znam za druge ali znam za sebe-глупи Срби

tko je spreman za bana-ко је за дом спреман
tko je spremen da pruži ruku-а ко србосјек
tko je spreman da primi pruženu ruku-опет глупи Срби
 
Poslednja izmena:
tko je natjerao hrvate na odlazak-усташка политика
tko je postavio balvane i počeo da unutar jedne države stvara drugu-хрватска није била држава, била је федерална јединица СФРЈ
tko je ubio prvu žrtvu u sukobu-погинула су два полицајца са обе стране на плитвицама
tko je počeo da pali i protjeruje građane hrvatske sa njihovih ognjišta-грађани хрватске су били и Срби, то није одговарало усташама
tko je razarao gradove i sela-рат
tko je odvodio hrvate u logore i na stratišta-рат
tko je težio da hrvatsku prepolovi na pola na ona tri slova KKK- ко је спроводио политику три трећине?
tko je napisao kulturni manifest sa svi tim smjernicama-Миле Будак
tko je kriv za sve-усташе
tko je taj koga se mrzi-не разумем

tko je......... spreman sagledati sve i krenuti dalje ....ne znam za druge ali znam za sebe-глупи Срби

tko je spreman za bana-ко је за дом спреман
tko je spremen da pruži ruku-а ко србосјек
tko je spreman da primi pruženu ruku-опет глупи Срби

hvala na mišljenjuz:poz:
 
Sto puta sam ovde napisao i opet cu ... da o Hrvatima kao naciji mislim sve najgore,sto ne znaci da i medju njima nema korektnih i dobrih pojedinaca !

To moje misljenje je zacementirano i nicime i nikada se ne moze promeniti !

Najvise Srba su pobili Hrvati,cak vise i od Nemaca i od Turaka !

Od svih naroda na svetu,Srbi su najvise dobrog ucinili bas za Hrvate a Hrvati su im to uvek vracali zarivanjem noza u ledja !

Istorija je uciteljica zivota...mi Srbi bar kad su Hrvati u pitanju iz istorije smo do sada imali cistog keca ! Krajnje je vreme da tog keca popravimo jer istorija se ponavlja !
 
Sto puta sam ovde napisao i opet cu ... da o Hrvatima kao naciji mislim sve najgore,sto ne znaci da i medju njima nema korektnih i dobrih pojedinaca !

To moje misljenje je zacementirano i nicime i nikada se ne moze promeniti !

Najvise Srba su pobili Hrvati,cak vise i od Nemaca i od Turaka !

Od svih naroda na svetu,Srbi su najvise dobrog ucinili bas za Hrvate a Hrvati su im to uvek vracali zarivanjem noza u ledja !

Istorija je uciteljica zivota...mi Srbi bar kad su Hrvati u pitanju iz istorije smo do sada imali cistog keca ! Krajnje je vreme da tog keca popravimo jer istorija se ponavlja !

za ostalo ne znam ali za turke si u krivu ..400 godina .ajde razmisli
 
Не него је постао прави Хрват....z:mrgreen:

Контролу ума ћеш извести најлакше са онима који немају мозга.
Зато ти саветујем, да идеш на неки хрватски форум....
:zskace: :zskace: :zskace:
Мени се чини да је овај лик Љубин син или неки јако близак рођак.z:D
 
Мени се чини да је овај лик Љубин син или неки јако близак рођак.z:D

Нека цвећка...Пљунути Љубо...
35-yueyin-001-usne.jpg
 
sa riječi mržnjom ću završiti s ovim postom
Ja sam stekao osjećaj kroz postove na drugim temama da veliki dio forumaša ne gaji pozitivne vibracije prema hrvatima i prema pojedincima hrvatima jer su oni hrvati ..za to ne treba dokazi samo treba pročitati postove.

u daljnjem tekstu taj dio forumaša nazvat ću mrgudi ..nije ništa zlobno samo moja percepcija
dakle mrgudi okrivljuju hrvate u cijelina da su im srbe protjerali iz hrvatske ,,razbili jugoslaviju izvršili genocid .i vršili ga kroz dulje vrijeme ..ne znam koliko u natrag ali otprilike 100 ili nešto manje godina da smo ustaše i danas fašisti da smo hrvatsku etnički očistili u nedavnoj prošlosti a da dan danas radimo kao narod proti srbije i njegovog naroda
da srbe svi hrvati mrze i krive ih za nešto što oni nisu ućinili..da su bezdušni da i dalje osuđuju sve srbe uzduž i poprijeko da ne dozvoljavamo povratak protjeranih srbai jš mnogo tog ..mislim da je to dovoljno
za mrgude kada jedan od tih koji su sve ovo uradili po njima ...i koji ih mrzi kao svi hrvati kaže da to nije istina ..proglase ga licemjerom.. zamislite sve je to uradio a sada keže nešto tako lažno samo da bi nas isprovocirao.. kada pokaže volju da je svijestan događaja i potvrđuje da su neki hrvati sudjelovali u zločinima .kako može tako da laže ..svi hrvati su zločinci .cijeli narod taj hrvatski je zločinački a on se usudio reći .sa neki ,,licemjerje

kada pruža ruku ..kakvu ruku ..pa u drugoj drži kamu da je sjuri u srce onih koji bi prihvatili ruku... i tako dalje

i onda se taj lik ..licemjer.. lažov ..vjerojatno prezren od svojih ..a izvređan i ispljuvan
od mrguda .. zapita dok bulji u monitor i smišlja odgovor o Jasenovcu i 1.000.000
ljudi koji su mu stavljeni na dušu kome i što ja tu dokazujem kada sam unaprijed osuđen iz viđe razloga ..prvo jer je hrvat ..pa što pripada genocidnom narodu ..što je sudjelova u proterivanju ,,ubijanju a i što je doveo u srbiju todorića ..turbo limače.. severinu e možda za nju ne.. ali za sve one koji otimaju srpski novac i besramno se bogate a njemu je sve bolje zbog toga ..a on je izabrao onog mesiča koji nas stalno mući s nečim

i otvori mu se nebo ..i munja udari u ekran ..i ekran se razdvoji ..i nastane pukotina negdje veća negdje manja
i to je to...s jedne strane je licemjer a sa druge murgudi ..s jedne srbi s druge hrvati

cijela ova priča ima i drugu stranu..onu koju imaju hrvati i hrvatski narod
tko je natjerao hrvate na odlazak
tko je postavio balvane i počeo da unutar jedne države stvara drugu
tko je ubio prvu žrtvu u sukobu
tko je počeo da pali i protjeruje građane hrvatske sa njihovih ognjišta
tko je razarao gradove i sela
tko je odvodio hrvate u logore i na stratišta
tko je težio da hrvatsku prepolovi na pola na ona tri slova KKK
tko je napisao kulturni manifest sa svi tim smjernicama
tko je kriv za sve
tko je taj koga se mrzi

tko je......... spreman sagledati sve i krenuti dalje ....ne znam za druge ali znam za sebe

tko je spreman za bana
tko je spremen da pruži ruku
tko je spreman da primi pruženu ruku

tko je spreman da napiše ..opet taj licemjer patetično gnjavi i sere po srpskom forumu
laže i širi demagogiju .va .i provocira

Sve Vas pozdravlja bivši licemjer i zanesenjak:ztorba:

Polako muskokrk, ako je srpski narod nakon Jasenovca i onih silnih stradanja u WW2 bio spreman da pruži ruku pomirenja i živi u istoj državi sa hrvatskim narodom, to ipak nešto govori...

Ja lično sam izgubio nekog u Jasenovcu, a nikada u mojoj porodici zbog toga nije širena mržnja, netrpeljivost prema drugom narodu, pozivanje na osvetu ili slično...Jednostavno smo to shvatili kao- bio je rat i ljudi umiru u ratu...

Onda smo opet 90-ih doživjeli da svoj kućni prag branimo od istih onih oznaka koje su nam nanijele zlo 41-e.

Ko može sada budućim generacijama da garantuje da one ponovo neće biti mete napada kao i generacije prije njih?

Nikakva mržnja niti osveta neće vratiti one kojih nema, čija djeca rastu ne sjećajući se svojih očeva jer pamte samo spomenike, čiji roditelji čekaju smrt kao dar nadajući se da će tako opet biti sa svojom djecom koju su izgubili. Nema u njima mržnje niti zlobe, već samo boli i patnje.

Neka se više nikada ne prolije krv i ne ponovi ono što nam se dešavalo, dovoljno smo propatili i zla vidjeli. A oprostiti ne možemo, zaboraviti nećemo, a osveta ih neće vratiti niti ublažiti bol, niti treba i pomišljati na nju.

Sve što možemo učiniti je biti razdvojeni i podijeljeni za buduća vremena, da ne kopamo nove grobove. Živjeti svako u svojoj državi, bez obzira na ono što je bilo iza nas. Samo razdvojeni možemo gledati u budućnost...
 
i onda se taj lik ..licemjer.. lažov ..vjerojatno prezren od svojih ..a izvređan i ispljuvan od mrguda .. zapita dok bulji u monitor i smišlja odgovor o Jasenovcu i 1.000.000 ljudi koji su mu stavljeni na dušu kome i što ja tu dokazujem kada sam unaprijed osuđen iz viđe razloga ..prvo jer je hrvat ..pa što pripada genocidnom narodu ..što je sudjelova u proterivanju ,,ubijanju a i što je doveo u srbiju todorića ..turbo limače.. severinu e možda za nju ne.. ali za sve one koji otimaju srpski novac i besramno se bogate a njemu je sve bolje zbog toga ..a on je izabrao onog mesiča koji nas stalno mući s nečim i otvori mu se nebo ..i munja udari u ekran ..i ekran se razdvoji ..i nastane pukotina negdje veća negdje manja i to je to...s jedne strane je licemjer a sa druge murgudi ..s jedne srbi s druge hrvati

Sve Vas pozdravlja bivši licemjer i zanesenjak:ztorba:

Pa ajde vec jednom da se pozdravimo ko ljudi. Aj, zbogom, brate rvate, srpski narod te pozdravlja.:zpozdrav:z:poz: :zpozdrav:z:poz: :zpozdrav:z:poz: :zpozdrav:z:poz:Pogledajte prilog 69873
Evo, skidamo ti i licnu odgovornost sa grbache i zelimo sve najbolje na nekim drugim forumima i puno para srece i zdravlja od sada pa sve do, ne daj Boze, nekog novog sukoba sa Srbima. I da nam budes veseo i razdragan i bez emotivnih trzavica zbog usamljenosti izmedju dve vatre. I sta jos da ti pozelim, hm... puno male dece koja ce ti odrastati daleko od hrvackih medija i naroda da ne bi skrajnuli u fashizam... iI tako...vidis, nismo svi mi Srbi mrgudi.:sanke:
 
Poslednja izmena:
Pa ajde vec jednom da se pozdravimo ko ljudi. Aj, zbogom, brate rvate, srpski narod te pozdravlja.:zpozdrav:z:poz: :zpozdrav:z:poz: :zpozdrav:z:poz: :zpozdrav:z:poz:Pogledajte prilog 69873
Evo, skidamo ti i licnu odgovornost sa grbache i zelimo sve najbolje na nekim drugim forumima i puno para srece i zdravlja od sada pa sve do, ne daj Boze, nekog novog sukoba sa Srbima. I da nam budes veseo i razdragan i bez emotivnih trzavica zbog usamljenosti izmedju dve vatre. I sta jos da ti pozelim, hm... puno male dece koja ce ti odrastati daleko od hrvackih medija i naroda da ne bi skrajnuli u fashizam... iI tako...vidis, nismo svi mi Srbi mrgudi.:sanke:

htio sam ti odgovoriti na ona druga tri pitanja ali ne primaš pp ali možda je malen dio odgovora i u nekom od djelova ovoga posta
inače sam obrisao cijeli uvodni post i ostavio dve rečenice
možda nije još došlo vrijeme
ali nisam spreman za sve to tu..barem ne na ovaj način ..bez uvrede bilo kome .
hvala na žaljama odoh na putovanja s koje sam zalutaoz:poz:
 
htio sam ti odgovoriti na ona druga tri pitanja ali ne primaš pp ali možda je malen dio odgovora i u nekom od djelova ovoga posta
inače sam obrisao cijeli uvodni post i ostavio dve rečenice
možda nije još došlo vrijeme
ali nisam spreman za sve to tu..barem ne na ovaj način ..bez uvrede bilo kome .
hvala na žaljama odoh na putovanja s koje sam zalutaoz:poz:
z:poz:z:poz:z:poz::zskace:
 

Back
Top