Milii,puzi,primice se guzi

Nina

Zlatna tastatura
Supermoderator
Poruka
334.184
Vic je kao uvod...

Zali se sin na Tatka:
-Tatko,ce mi dades jed’n savet.Ne znam nikako da izadjem na kraj s’s moju devojku.
-Sinko,sinko, pa toj je mnogo prosto: skini ju gace pa gu dobro izudaraj po golu guzicu.
-Ne mogu tate,probaja sam,al cim ju skinem gace,.. nesam vise ljut...
...............
a pitanja

-Da li koristite sex kao sredstvo pomirenja nakon svadja ili znate da razdvojite to sve
u smislu..
za ovo smo se posvadjali i tu se ne slazemo a za sex se nismo svadjali i tu se slazemo

-koliko koristite sex za postizanje nekog cilja..
 
Ahahahahah kakav naslov , kliktala sam ko sumanuta da sto pre vidim sta je tema ....

Prvo pitanje : odgovor - kad sam ljuta ljuta sam na coveka i samim tim i na njegov ****.
Ne mogu da se pravim da mi nije bas do malo pre isao na zivce ....
Desavalo se da posle velikih pomirenja prvo dodje do sexa al tek pošto smo stvari postavili na svoje mesto ....pa kad nisam ljuta , jelte ...mogu i da se opustim malko ...valja se :lol:

Pitanje drugo - odgovor : opet ne ( koja sam ja zena :roll: ) ne koristim sex da dobijem sta mi treba mada je ovo moje govece prijamcivo za takav vid iznude ....
 
Vic je kao uvod...

Zali se sin na Tatka:
-Tatko,ce mi dades jed’n savet.Ne znam nikako da izadjem na kraj s’s moju devojku.
-Sinko,sinko, pa toj je mnogo prosto: skini ju gace pa gu dobro izudaraj po golu guzicu.
-Ne mogu tate,probaja sam,al cim ju skinem gace,.. nesam vise ljut...
...............
a pitanja

-Da li koristite sex kao sredstvo pomirenja nakon svadja ili znate da razdvojite to sve
u smislu..
za ovo smo se posvadjali i tu se ne slazemo a za sex se nismo svadjali i tu se slazemo

-koliko koristite sex za postizanje nekog cilja..

Bezobrazna.....sada ću da te izlemam.......:zstidljivko: z:p:zelenko:
 
Vic je kao uvod...



-Da li koristite sex kao sredstvo pomirenja nakon svadja ili znate da razdvojite to sve
u smislu..
za ovo smo se posvadjali i tu se ne slazemo a za sex se nismo svadjali i tu se slazemo

-koliko koristite sex za postizanje nekog cilja..

-iskreno...kad sam ljuta...ljuta sam....ako ne raspravimo to ovako necemo ni tako...
ako raspravimo razgovorom...poslije sve moze :lol:

-nikad nisam do sada...a nadalje vidjecemo...z:mrgreen:
 
Ni u bunilu, kad sam ljuta na muza ili kad se posvadjamo, nema shanse da se sexsamo.
Prvo da se razjasne stvari, a potom mi treba vremena, pa onda mogu i keks da probam:lol:
ps.nije mi jasno zasto neko misli da niko nije smeo da se javi na ovu temu, svashta, ne ujeda nikoz:lol:, a ja licno sam temu slucajno videla, prelistavajuci forumz:lol:
 
Nama je svađa predigra. Tada je sex najslađi. A svađamo se (bolje reći prepucavamo) oko banalnih stvari. Npr. oko geografije, glumaca, knjiga, pesama, skroz nešto bez veze. Onda malo pominjemo familiju, sve uz osmeh i histeriju, dok ne proradi vulkan.
Za postizanje ciljeva ne koristim sex, jer imam više seksa nego ciljeva. (Njegov jedini cilj u životu je sex.)
 
Intrigantan naslov, sjajan vic, super tema!!
Svaka čast!!!!

Elem, ne koristim sex da bih nešto postigla, ali koristim svoju ženstvenost, koketnost, nenamerno ni smišljeno, prosto eto tako, intuitivno, skoro sam otkrila da to u stvari radim.

A sex posle svađe-najluđi, najstrastveniji-jedno strasno osećanje izazove drugo-bes, svađa kad izazovu sex...ludilo
 
Vic je kao uvod...

Zali se sin na Tatka:
-Tatko,ce mi dades jed’n savet.Ne znam nikako da izadjem na kraj s’s moju devojku.
-Sinko,sinko, pa toj je mnogo prosto: skini ju gace pa gu dobro izudaraj po golu guzicu.
-Ne mogu tate,probaja sam,al cim ju skinem gace,.. nesam vise ljut...
...............
a pitanja

-Da li koristite sex kao sredstvo pomirenja nakon svadja ili znate da razdvojite to sve
u smislu..
za ovo smo se posvadjali i tu se ne slazemo a za sex se nismo svadjali i tu se slazemo

-koliko koristite sex za postizanje nekog cilja..
Eeee, кад је у питању секс као помирење, то зависи ко је у питању.
С неким је то функционисало, а са неким не.
Нпр., садашњи кад се наљути, љут је три дана и то толико буде љут да неће ни да ме погледа.
А у неким везама , чини ми се, свађали смо се само због доброг секса који уследи накнадно.

Секс као оруђе за постизање циља, не!
Не могу бре да спавам с неким ко ми се не допада, а кад су циљеви у питању можемо да зависимо од разних задриглих, неуредних, досадних, па и глупих...тако да, ни не помишљам на то.
 
Hahahahahahhahaha....blesko....

Uh...kada sam ljuta, ne gledam ga uopste, najbolje da mi se ne obraca, ma najbolje da ga ne vidim tri dana, da me pusti da izlazim sa drugaricama i da se izduvam malo...da se uzelim, da me malo prodje, da se unormalim pa mozemo dalje...ali sam zafrknuta za svadjanje...uzas...

Ne koristim ali se umiljavam...mahom mi podje za rukom ne zato sto se ja umiljavam kao mace vec zato sto je njima slatko da im se neko gura u ruke...onda napravimo salu od svega toga, mislim niko tu nikoga ne koristi, zna on sta se desava ali mu je prijatno i uvek mi popusti...da li je manipulacija ili nije ja ne znam...mislim da nije jer on ipak zna sta je meni na pameti...
 
Ne mogu posle svađe da se hebem.
sex za ljubav, svađa za ljutnju i sl
niti mi sex služi za postizanje cilja, to mi je tako nisko i ponižavajuće da uopšte neko misli da postoje takve osobe
nio možda i postoje, samo se ja pitam kako neko može :eek:
 
Ahahahahah kakav naslov , kliktala sam ko sumanuta da sto pre vidim sta je tema ....

Prvo pitanje : odgovor - kad sam ljuta ljuta sam na coveka i samim tim i na njegov ****.
Ne mogu da se pravim da mi nije bas do malo pre isao na zivce ....
Desavalo se da posle velikih pomirenja prvo dodje do sexa al tek pošto smo stvari postavili na svoje mesto ....pa kad nisam ljuta , jelte ...mogu i da se opustim malko ...valja se :lol:

Pitanje drugo - odgovor : opet ne ( koja sam ja zena :roll: ) ne koristim sex da dobijem sta mi treba mada je ovo moje govece prijamcivo za takav vid iznude ....
meni je naslov bzvz i ne vidim ikakvu vezu sa temom,zao mi je sto ne mogu da se pridruzim opstem odusevljenju
a citiram mirku jer sve ostalo sto je napisala mogu da prepisem u svoj post,znaci identicno,kad sam ljuta ljuta sam,a ne iznudjujem nista iako bi mm voleo da to radim
ponekad samo mu kazem aj operi sudove popusicu ti :rumenko: ali to je vise iz sale da postavim stvari na taj nacin
 

Back
Top