Хрватска уплашена контратужбом !

Komunistkinja

Buduća legenda
Poruka
48.824
Повлачење тужбе уз сагласност Србије!

Хрватској, како би повукла тужбу за геноцид треба сагласност Србије, оценио Тибор Варади. После председничких избора у Хрватској политичка клима повољнија.

Значи ,када је дошло време да се докаже геноцидом и прогоном основана држава Хрватска,по други пут у историји,они ипак повлаче тужбу!

По правном закону једна држава заснована на ГЕНОЦИДУ и ПРОГОНУ нема право да постоји!Дупли стандарди Европске заједнице још једном су се показали на примеру Хрватске!

Уз савете и подршку својих западних ментора Хрватска ипак повлачи тужбу,а Србија
попушта и игнорише хиљаде расељених лица !

И то све у циљу добросуседских односа са геноцидном државом Хрватском!

Где је крај понижењу и игнорисању српских жртава од стране српског председника
Тадића?
 
z:cry:z:cry:z:cry:
nećemo zaspat od straha

017.jpg


Ма можете да спавате јер Европа има дупле стандарде ,њих геноцид и НДХ не узнемирава много!

Уосталом они су и дали зелено светло за стварање етнички чисте НДХ !
 
Hrvatska uplasena kontratuzbom????
ha ha ha ma da u.s.r.a.l.i su se.... na zalost srbija nije ni priblizno toliko postovana u svetu kao sto nam nasi politicari pricaju i namecu misljenja. Gluposti!!!

Србија уопште није поштована,али има сигурне доказе да обелодани геноцид и прогон
српског народа из Хрватске.Тиме би по свим законима ,држава настала на геноциду,
изгубила своју државност.

Али то један Тадић није у стању да уради ,није му то задатак!
 
Србија уопште није поштована,али има сигурне доказе да обелодани геноцид и прогон
српског народа из Хрватске.Тиме би по свим законима ,држава настала на геноциду,
изгубила своју државност.

Али то један Тадић није у стању да уради ,није му то задатак!

Зна како је прошао визиЈонар,
па му на памет не пада ....

z:mrgreen:z:mrgreen:z:mrgreen:
 
oluja4-498.jpg


Тадић се куне ,да се правда доказује само политичким дијалогом!

Ја сам посве сигурна да ће Тадић у сагласности са својим западним менторима одустати од противтужбе .Са којом би сасвим јасно српски народ доказао да је ХР створена на геноциду!
 
Повлачење тужбе уз сагласност Србије!

Хрватској, како би повукла тужбу за геноцид треба сагласност Србије, оценио Тибор Варади. После председничких избора у Хрватској политичка клима повољнија.

Значи ,када је дошло време да се докаже геноцидом и прогоном основана држава Хрватска,по други пут у историји,они ипак повлаче тужбу!

По правном закону једна држава заснована на ГЕНОЦИДУ и ПРОГОНУ нема право да постоји!Дупли стандарди Европске заједнице још једном су се показали на примеру Хрватске!

Уз савете и подршку својих западних ментора Хрватска ипак повлачи тужбу,а Србија
попушта и игнорише хиљаде расељених лица !

И то све у циљу добросуседских односа са геноцидном државом Хрватском!

Где је крај понижењу и игнорисању српских жртава од стране српског председника
Тадића?
Koliko znam,Tadic je insistirao na tome da se podnese kontratuzba,tako da ne vidim kako to on omalovazava srpske zrtve?
 
Koliko znam,Tadic je insistirao na tome da se podnese kontratuzba,tako da ne vidim kako to on omalovazava srpske zrtve?

У колико да се клaдимо ,да ће противтужба да се повуче?

Ко не познаје Тадића ,скупо би га платио!

Тужбе неће бити ,ни противтужбе ,на жалост свих прогнаних,мртвих и расељених!

Тадић има друга посла,признавање српског народа као геноцидног !
 
Koliko znam,Tadic je insistirao na tome da se podnese kontratuzba,tako da ne vidim kako to on omalovazava srpske zrtve?

Ајде,

немој сад и ти као Биља о Томи и Аци ...
Ухватисмо је у лажи на некој од тема,
немој сад и тебе да јуримо .....

Колико ја знам, отезао је последњег момента све се надајући да неће баш морати,
па је проценио да би му уз сва сТрања ово била кап која би превршила чашу ....

z:mrgreen:z:mrgreen:z:mrgreen:z:mrgreen:
 
Да није и то један од услова,
уз Резолуцију ????

Да се одрекнемо свих оправданих захтева,

да се извинимо комшијама што су нас
побили, протерали, покатоличили ...

Како у оном,
тако и у овом рату ????

Наравно !

Тадић не одустаје од добросустеских односа са државом која је настала на геноциду

ДОБРОДОШЛИ У ХРВАТСКУ,ДОБРОДОШЛИ У ЕВРОПУ

Jasenovac32.jpg
 
У колико да се клaдимо ,да ће противтужба да се повуче?

Ко не познаје Тадића ,скупо би га платио!

Тужбе неће бити ,ни противтужбе ,на жалост свих прогнаних,мртвих и расељених!

Тадић има друга посла,признавање српског народа као геноцидног !


E kada tvoji dodju na vlast..ima `rvatima gace same da spadaju od straha..jos samo da vaskrsnes rahmeti Dzungasvilija i Cobija,vratis "crvenu vesticu sa Dedinja" iz Moskve i vec pola posla zavrseno...:zskace:z:mrgreen:
 
E kada tvoji dodju na vlast..ima `rvatima gace same da spadaju od straha..jos samo da vaskrsnes rahmeti Dzungasvilija i Cobija,vratis "crvenu vesticu sa Dedinja" iz Moskve i vec pola posla zavrseno...:zskace:z:mrgreen:

Ма шта ти смета жена која је жртва неправде и прогона !
Она је само жена ,у осталом ,ја и она не делимо заједниче политичке ставове али је ценим као мученицу.
 
Хех... нисам обрезан а буле ме никада нису привлачиле, тако да се џабе набацујеш...

Веома је тешко без враћања увреде одговарати естетским примитивкама којима је испред очију само:







За разумевање физичке лепоте људских бића потребно је ипак макар минимално ликовно образовање које си ти грешком пропустила


Nemoj da se vadiš. Napisao si da je Boris Tadić lijep. z:D

Čini mi se da ti je to sex idol. z:D
 
Jesi li siguran?

Kako je lako osuditi, a kako tesko pokusati da se shvati.

Ako nista drugo, onda po tebi pola Srbije (koja je glasala za njega) bruka samu sebe, a to je priznaces, nonsens, valjda...Srbomrstvo.z:(

Нема он после оваквих потеза и глупирања ВИШЕ НИКАКВУ ПОДРШКУ У СРБИЈИ... можда од мањина и запослених у државној администрацији - уосталом видећеш, ја се само бојим да све намерно ради да би изазвао нереде и некакво крвопролиће и да би добио адут и призвао НАТО да упадне у земљу да га брани - ЈЕР ГА НИКО ОДАВДЕ БРАНИТИ НЕЋЕ...а није глуп да то не би схватио...
 
Ма шта ти смета жена која је жртва неправде и прогона !
Она је само жена ,у осталом ,ја и она не делимо заједниче политичке ставове али је ценим као мученицу.

Jeste,stvarno jadna ,koliko je ljudi zbog nje otislo u "vecna lovista"...a ovako je nazvao njen omiljeni opozicionar V.Seselj,a ne ja..z:mrgreen:
 
Нема он после оваквих потеза и глупирања ВИШЕ НИКАКВУ ПОДРШКУ У СРБИЈИ... можда од мањина и запослених у државној администрацији - уосталом видећеш, ја се само бојим да све намерно ради да би изазвао нереде и некакво крвопролиће и да би добио адут и призвао НАТО да упадне у земљу да га брани - ЈЕР ГА НИКО ОДАВДЕ БРАНИТИ НЕЋЕ...а није глуп да то не би схватио...

Koliki god da je "monstrum" (a to ne znamo sa sigurnoscu, jel'?), ne zelim da poverujem u takav scenario, jer bih onda to i sama bila.z;)
Zaista mislim da gresis, on je pre svega bolestan covek koji ima neku svoju "fiks - ideju" o Srbiji i njenom "prosperitetu', i na tome radi otkad je postao predsednik. Bar ja tako mislim...tj. da nije sklon nekakvom protektoratu, vec da to radi iz sopstvene "najbolje namere" (ma koliko ona bila pogresna ili ispravna).
P.S. Seti se da je to vecina naroda mislila i za Slobu, pa cak ni on nije takav ispao.
Ipak Jedan sve odozgo gleda.z:poz:
 

Back
Top