Kako ubaciti galeriju na sajt ?! Hitno

Zasto Html css free template .Ako zelis atraktivnu i privlacnu stranicu koristi joomlu .Gde imas modove za sve i za chat,forum,galerije .+ mozes negde na warez forumu da uzmes premium template koja ce odgovarati tvom sajtu i nichi .
Mogu da ti odradim sve to za malu sumu :D salim se ali ako zelis moze .
 
Bez obzira na moj predhodni post na temi "sajtovi za ocenjivanje" recu ti nesto iskreno sto ako dobro shvatis moze da ti pomogne.
Samo sa css i html neces daleko dogurati. Moras koristi php sto zbog dinamicnog sadrzaja, sto zbog jednostavnosti azuriranja i niza drugih stvari.
Kao sto enadin rece, joomla je dobro resenje. Ako su ti ovo spanska sela onda je projekat koji si pocela veliki zalogaj za tebe. Skini neku simulaciju servera (xampp recimo) pa na lokalu petljaj neko vreme.
 
Ama ljudi Joomla je majka a i wordpress bi mu odradio dosta posla .
Za joomlu imas language pack na srpskom tako da nema problema.Jedino ak prvi put cujes za iste.
Ako je odgovor da onda prepusti nekom iskusnijem ukoliko imas nekakve vajde od toga mislim para.
A vidim na sajtu da tazis jos ljudi za pomoc cak za novac ,pa nabavi dizajnera.
Crni background ne resava nista
 
Poslednja izmena:
Pa kazem, ja sam ovo jedva napravila ... A kamoli da se motam sa flashom ... :))))
Skinula sam neke template jako lepe sa warez foruma je l' imate neku preporuku koji program da uzmem da to probam da odradim :) Hvala

Otvori ih u notepad-u i prepravljaj. Tako se počinje. Onda ćeš za nekih mesec dana sama da napraviš CSS izgled, pa za šest meseci da počneš da učiš PHP, za godinu ipo Flash...
 

Back
Top