SRPSKI SOS POLITIČARI ...

Neznanko

Iskusan
Poruka
5.497
Evo nekih cena u restoranu za poslanike:

Za sok od borovnice 15 dinara


Ministri i zaposleni u Vladi od pre dva dana u skladu sa odlukom Vlade plaćaju osveženje. Tako ukoliko neki ministar poželi toplu čokoladu, moraće da izdvoji 50 dinara. Kafu za svoje goste ne moraju da plate samo u slučaju da je u poseti visoka inostrana delegacija.

Espreso kafa 7 dinara


Crna kafa 4 din.


Čaj sa medom 20 din

Sokovi 12 din

Sok od jagode i borovnice 15 din.



Ove cene gore su po 15 puta manje no u bilo kom Kafiću u Beogradu.
Ove cene su četiri-pet puta manje no u SOS/jabukovim prodavnicama/
Eto sirotinja od naših političara je kako vidite najugroženija vrsta kod nas a i šire.
 
I zasto onda neko ne pokrene inicijativu da se takve nebuloze objasne javno?

Svi kloshari novinarski se dali u trk ko ce kobajagi jace da vikne Buuu, sta mislite o Srbiji u NATO? dok se ucuruju politicarima na konferencijama za stampu, a niko od njih da postavi ovako neka jednostavna pitanja oko cena u dokolocarskoj skupstinskoj kantini. :roll:
 
Evo nekih cena u restoranu za poslanike:

Za sok od borovnice 15 dinara


Ministri i zaposleni u Vladi od pre dva dana u skladu sa odlukom Vlade plaćaju osveženje. Tako ukoliko neki ministar poželi toplu čokoladu, moraće da izdvoji 50 dinara. Kafu za svoje goste ne moraju da plate samo u slučaju da je u poseti visoka inostrana delegacija.

Espreso kafa 7 dinara


Crna kafa 4 din.


Čaj sa medom 20 din

Sokovi 12 din

Sok od jagode i borovnice 15 din.



Ove cene gore su po 15 puta manje no u bilo kom Kafiću u Beogradu.
Ove cene su četiri-pet puta manje no u SOS/jabukovim prodavnicama/
Eto sirotinja od naših političara je kako vidite najugroženija vrsta kod nas a i šire.

Pivo je ja mislim 13 ... neko meso i krompir oko 70. Imam negde sliku jelovnika, naći ću je.
z:shock:
 
bg76gz.jpg

Evo, da budem malo konstruktivna.
 
Па ово је брука......
Ово је срамота.....
Неки људи, ко да немају душу....
Кожу са леђа би одерали посланицима....
Како су могли одредити ову цену....није ми јасно...?Čaj sa medom 20 din
 

Back
Top