nada sargin

VIRGINIJA

Iskusan
Poruka
6.439
e4c8bcd4ea271a54e6a23dde3800d43e_large.jpg




mlada glumica,zrenjaninka svakako vredna paznje.
s obzirom da nemamo prilike chesto da je gledamo u serijama i filmovima , u znak male paznje nadi poklanjamo mesto na ovom pf.

svako ko je imao prilike da pogleda bar jednu njenu predstavu,a sigurno jeste jer ih igra u bezbroj, moze se sloziti samnom da je nada jedna od malobrojne mladje glumachke ekipe(koja se nije probijala golim nogama i stasom-daleko od toga da nije zgodna) tog kalibra.

nada je rodjena 17 januara 77 u zrenjaninu. novosadsku akademiju zavrshila u klasi vide ognjenovic
u filmu je uglavnom igrala neku sporednu ulogu,
sem u "sutra ujutru" gde je dobila nagradu na 41 filmskim susretimau nishu za najbolju zensku ulogu.zaista zasluzeno

ukratko o ulogama

2004. Журка Вера
2006. Кројачева тајна девојка са спрата
2006. Сутра ујутру Сале
2007. Тегла пуна ваздуха Нада
2007-2008. Вратиће се роде Марина
2008. Чарлстон за Огњенку млада
2008. Милош Бранковић Мира
2008. Није крај Деса
2008. Турнеја шанкерка Мира
2008. Поглед с прозора
2009. Неко ме ипак чека



pozorishte


Молијер
Женидба
Милева Ајнштајн
Путујуће позориште Шопаловић
Рибарске свађе
Тераса
Смрт
Недозвани
На дну
Женидба
Улога моје породице у светској револуцији

i jooosh mnoooge druge

shto se pozorishte tiche mene je iskreno fascinirala (sem u milevi ajnshtajn) u "figarovoj zenidbi i razvodu"


nada-v.jpg
 
Poslednja izmena:
Ne znam. Prvi put sam je gledala u ''Milevi Anštajn'' i oduševila me je. Međutim, sa svakom sledećom predstavom je to oduševljenje nekako splašnjavalo. :confused: Imam utisak da se isuviše ponavlja iz uloge u ulogu, da je malo sklona preterivanju, a čini mi se i da nema baš nekog talenta za komediju. Nisam je dugo nigde gledala, ali zasad nisam oduševljena.
 
Cudi me da nisam videla ovu temu i nesto napisala, s obzirom da mi se jako dopada Nadina gluma. Gledala sam je u cetiri predstave i u svakoj mi se dopala...ponajvise mozda u Ribarskim svadjama jer mi je to najdraza komedija.
 
meni se nada kao glumica jako dopada,a i bas je zgodna.
a ove gore fotke,iz filma...jel` to sa njom uliks fehmiu?

ja bila zaljubljena u negovog tatka,bas je baja...uliks nema harizmu
 
uliks fehmiu je glumac, sin bekima fehmiua, zivi u sad i ne bavi se bas glumom sto se u ovom filmu i vidi. otisao je 90tih i od domacih filmova ja se secam njega u nekoj maloj sceni u vc-u u filmu bulevar revolucije.
a snezana bogdanovic..... sto se mene tice jedna je od najboljih i najlepsih nasih glumica. igrala je u filmu kuduz i u filmu original falsifikata - tu je pocepala. ko nije gledao film, brzo u dvd klubove ili na rapidshare.
e da pojavila se sad u ovoj seriji terapija na foxu sto je bila, ali nisam to gledala, samo malo nesto. i igrala je pre par god u bg predstavu diplomac, sa ako se ne varam kicicem
 

Back
Top