Djukanovic u klin,Vujanovic u plocu!

Halix

Elita
Poruka
16.206
Evo sad rekose na Dnevniku,Milo Djukanovic trazi da se posalje ambasador u Pristinu,dok predsednik Filip Vujanovic odbija da potpise ukaz o slanju ambasadora.
Izgleda da ipak gde ima dima,ima i vatre.Ipak su bile u pravu novine kad su pisale da postoji zestok sukob u DPS izmedju Vujanovica i Marovica sa jedne strane i Djukanovica sa druge.
 
Еето, испашће мој бивши пријатељ у праву... раније сам се са њим џапао око ЦГ руководства и он ме је убеђивао како је тај Филип Вујановић из неке веома честите породице итд.... и ја се са њим посвађах ... и дан данас смо само на "добар дан"... а на крају ће испасти да је био у праву...
 
Еето, испашће мој бивши пријатељ у праву... раније сам се са њим џапао око ЦГ руководства и он ме је убеђивао како је тај Филип Вујановић из неке веома честите породице итд.... и ја се са њим посвађах ... и дан данас смо само на "добар дан"... а на крају ће испасти да је био у праву...

Au, i sta ces sad?
 
Еето, испашће мој бивши пријатељ у праву... раније сам се са њим џапао око ЦГ руководства и он ме је убеђивао како је тај Филип Вујановић из неке веома честите породице итд.... и ја се са њим посвађах ... и дан данас смо само на "добар дан"... а на крају ће испасти да је био у праву...
Није ваљда да губиш пријатеље због свађа на тему политике?:lol:
 
Ljudi, ajte, malo ste skrenuli s rasprave.... Lep je avi, i kraj, tu nema sta da se prica vise... :mrgreen:



BRAVO, BRAVO I BRAVO!!!!!!! Bar ce se raspasti Vlada CG zbog Kosova koliko vidim, onog Djukanovica vise ne mogu da smislim, djubre jedno dupelizacko, ne mogu da verujem sta radi, Filipa sam oduvek cenio i znao sam da je pravi i najposteniji covek koja Vlada Crne Gore ima, Djukanovic je previse uzeo stvari u svoje ruke, maltene se zajebava sa Vujanovicem, a zaboravlja da je Filip PRVI COVEK CRNE GORE, a ne on, ebace mu majku Djukanovicu, uhh, kako mi je drago!!!!
 
Slusaj ti zemska,da te priupitam nesto.
Jeli istina sta ovaj post-Sovjetski ekonomski ekspert i strucnjak za demokratiju kaze, da ce zene spasiti Srbiju ?
http://www.politika.rs/pogledi/Branko-Milanovic/DA-LI-CE-ZENE-SPASITI-SRBIJU.sr.html
Прво сам се уплашила твог аватара, па кад сам дошла себи, прочитах текс до ког води овај линк.

Те жентураче, наведене у тексту нас неће спасити, ето, то је истина.
 
Ljudi, ajte, malo ste skrenuli s rasprave.... Lep je avi, i kraj, tu nema sta da se prica vise... :mrgreen:



BRAVO, BRAVO I BRAVO!!!!!!! Bar ce se raspasti Vlada CG zbog Kosova koliko vidim, onog Djukanovica vise ne mogu da smislim, djubre jedno dupelizacko, ne mogu da verujem sta radi, Filipa sam oduvek cenio i znao sam da je pravi i najposteniji covek koja Vlada Crne Gore ima, Djukanovic je previse uzeo stvari u svoje ruke, maltene se zajebava sa Vujanovicem, a zaboravlja da je Filip PRVI COVEK CRNE GORE, a ne on, ebace mu majku Djukanovicu, uhh, kako mi je drago!!!!

Kako si ti puk'o :rotf:
 

Back
Top