Skeleton

Brajan Koen

Buduća legenda
Poruka
39.013
Kažu da manekenke spadaju u red poželjnijih žena. Visoke, duge noge, malecno dupe, minijaturne sise, ta neka dečija fizionomija, patološka pedofilija u liku nežnih i nadasve mršavih žena.
Da li je i muškarac, skeletnog lika, poželjan muškarac, sa sve kostima koja se provide ispod depilirane kože, suvonjavih obraza, pileće guzice i ekstremiteta, slični muskulaturi pecaroških štapova ?
 
ovo je bilo ruzno...ako je mrshavica ne znaci da je anoreksicna..

pominjao je manekenke, koje znamo da strogo vode računa o ishrani. što neretko dovodi u stanje anoreksije...želja za što idealnijim izgledom izgladnjivanjem sebe je po meni teška patologija uma...
...a mršavice su nešto drugo i one su skroz o'k...ne izjednačavam ja mršave i anoreksične...:ok:

...a temu je Baki postavio zbog jednog tamo posta...
 
znam, Baki...:ok:

mršav muškarac ili popunjen muškarac ili debeo muškarac...sve je to stvar ukusa...Novi je recimo poželjan mršav...:ok: ...nekoj drugoj nije...i tako...

....nema razloga za time Baki...
 
ne kaže se skeleton, nego skeletor
Skeletor%202.jpg

=D
 
Kažu da manekenke spadaju u red poželjnijih žena. Visoke, duge noge, malecno dupe, minijaturne sise, ta neka dečija fizionomija, patološka pedofilija u liku nežnih i nadasve mršavih žena.
Da li je i muškarac, skeletnog lika, poželjan muškarac, sa sve kostima koja se provide ispod depilirane kože, suvonjavih obraza, pileće guzice i ekstremiteta, slični muskulaturi pecaroških štapova ?

Ne, ne i ne:rtfm: Uopšte mi se ne sviđaju mršavi muškarci.
 
Kažu da manekenke spadaju u red poželjnijih žena. Visoke, duge noge, malecno dupe, minijaturne sise, ta neka dečija fizionomija, patološka pedofilija u liku nežnih i nadasve mršavih žena.
Da li je i muškarac, skeletnog lika, poželjan muškarac, sa sve kostima koja se provide ispod depilirane kože, suvonjavih obraza, pileće guzice i ekstremiteta, slični muskulaturi pecaroških štapova ?

Ja sam uvijek bila s mrshavijim likovima...nek' je tanjushan u struku...samo da nije u gacama tanjushan z:mrgreen:
 

Back
Top