cigani kradu ,TV snima a ko placa ?

slobodanSR

Zainteresovan član
Poruka
291
sinoc je na beogradskoj hronici bila kratka "reportaza"o tome kako jadni, zakonom zasticeni cigani, blizu elitnog bloka ispod "Gazele"kradu struju sa bandera.Nisam cuo da su pohapseni ali je najavljeno poskupljenje.Pa zar ja da placam ciganima.Hocete li i vi da im placate?Ima li zakona i za njih?
 
sinoc je na beogradskoj hronici bila kratka "reportaza"o tome kako jadni, zakonom zasticeni cigani, blizu elitnog bloka ispod "Gazele"kradu struju sa bandera.Nisam cuo da su pohapseni ali je najavljeno poskupljenje.Pa zar ja da placam ciganima.Hocete li i vi da im placate?Ima li zakona i za njih?

Uskoro nece SAMO Cigani krasti struju....

Krasce je MNOGI.

To je u mnogim zemljama sveta uobicajena praksa.
 
Uskoro nece SAMO Cigani krasti struju....

Krasce je MNOGI.

To je u mnogim zemljama sveta uobicajena praksa.

to ni u jednoj zemlji nije normalna i uobičajena praksa

kod nas neće uskoro krasti mnogi, bar u ovim delovima gde ja živi, več mnogo njih krade

i muka i je kad vidim da idu na more a struju ne pplaćaju i nikom ništa, kad ja se iskeketim sa parama za 20 kubika drva a oni ne plaćaju ništa

znači ne krade onaj ko nema (takvi su uglavnom jako ponosni i pošteni) več onaj ko će pre da da 12 000 za patike no za struju
 
sinoc je na beogradskoj hronici bila kratka "reportaza"o tome kako jadni, zakonom zasticeni cigani, blizu elitnog bloka ispod "Gazele"kradu struju sa bandera.Nisam cuo da su pohapseni ali je najavljeno poskupljenje.Pa zar ja da placam ciganima.Hocete li i vi da im placate?Ima li zakona i za njih?

Не поскупљује струја из разлога што је краду,већ како кажу "експерти" зато што радници ЕПС-а траже веће плате.
 
I kradu sturju i nameštaju rezultat i biju se posle utakmice....

normal_Cigani%20za%20zvezdu%20%5E%5E.jpg
 
sinoc je na beogradskoj hronici bila kratka "reportaza"o tome kako jadni, zakonom zasticeni cigani, blizu elitnog bloka ispod "Gazele"kradu struju sa bandera.Nisam cuo da su pohapseni ali je najavljeno poskupljenje.Pa zar ja da placam ciganima.Hocete li i vi da im placate?Ima li zakona i za njih?

Нема...у нашој отаџбини је добро бити све..само не Србин!
 
sinoc je na beogradskoj hronici bila kratka "reportaza"o tome kako jadni, zakonom zasticeni cigani, blizu elitnog bloka ispod "Gazele"kradu struju sa bandera.Nisam cuo da su pohapseni ali je najavljeno poskupljenje.Pa zar ja da placam ciganima.Hocete li i vi da im placate?Ima li zakona i za njih?

Svi placamo! ali to sto su oni sproveli zice da imaju svetlo je kao da te ujede komarac u odnosu na krupne zverke i otmenu gospodu sta rade.
 
sinoc je na beogradskoj hronici bila kratka "reportaza"o tome kako jadni, zakonom zasticeni cigani, blizu elitnog bloka ispod "Gazele"kradu struju sa bandera.Nisam cuo da su pohapseni ali je najavljeno poskupljenje.Pa zar ja da placam ciganima.Hocete li i vi da im placate?Ima li zakona i za njih?

Pa da su tebe tako prikazali vec rano jutros bi ti zakucala murija na vrata.
 
Svako malo osvane neka ulica bez poklopaca na sahtovima. Tu se ne bih osvrtao na materijalni momenat. Malo, malo pa neko upadne u saht i polomi se. Pitanje je kako se tome ne stane na kraj. Po mom misljenju, ne bi trebalo da bude tesko. Neko otkupljuje taj skinuti poklopac i duzan je da evidentira od koga ga je kupio i mora da obavesti organe gonjenja. Skidanje poklopca lici na postavljanje zamke u koju ce neko upasti. To granici sa pokusajem ubistva. Zna se ko ovde krade poklopce, ali se ne zna zasto se ne sankcionise.
 
Svako malo osvane neka ulica bez poklopaca na sahtovima. Tu se ne bih osvrtao na materijalni momenat. Malo, malo pa neko upadne u saht i polomi se. Pitanje je kako se tome ne stane na kraj. Po mom misljenju, ne bi trebalo da bude tesko. Neko otkupljuje taj skinuti poklopac i duzan je da evidentira od koga ga je kupio i mora da obavesti organe gonjenja. Skidanje poklopca lici na postavljanje zamke u koju ce neko upasti. To granici sa pokusajem ubistva. Zna se ko ovde krade poklopce, ali se ne zna zasto se ne sankcionise.

Zato sto oni sto kradu poklopce imaju zastitu u policiji, tj. DELE DOBIT od poklopca sa nekim ko je u vlasti.

Tako funkcionise kapitalizam....
 

Back
Top