Momčilo Bajagić Bajaga

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Amalia

Zainteresovan član
Poruka
365
Taržila sam nešto na ovom forumu o Bajagi, a nisam ništa našla... Ne znam dali ponavljam temu, ali rado bih o njemu čitala tj. saznala sve moguće i nemoguće (tračevi inkluzive).

Marina iz "Denis i Denis" bivša ljubavnica? Da ili ne?:zgrudvanje:

----
Čitala sam čini mi se prošle godine na sajtu (objavio neki ženski časopis) i da mu je žena jako ljubomorna i da hoće da se rastaje. Nedugo zatim je taj članak nestao sa sajta...izbrisan...cenzura sigurno (ili pretnja u stilu "tužiću vas"...šta bi drugo bilo). Zna li neko nešto više o toj temi?
 
Poslednja izmena:
Ma sve to jeste - ali laže brate da nije imao ljubavnica(množina). Kada čovek malo detaljnije rešeršira po internetu i skupi kockice, pa i slikice dodje se do zaključka da se i njemu d... kao i svakom tipu na dobru ribu.
 
Nebi imala ništa protiv da sam mu jedno tri dana žena....
n070.gif

Duže ne. Ja se ne bih udavala za umetnika! Jadne one koje žive s "umetnicim". Ti stalno nešto "umeću" umesto da normalno idu da rade od 9 - 16!
 
Pa kakv si mi ti to onda fan?
Pravi fan žudi za tim da dobije znojavu majicu od svog idola, a dali mu je nova pesma bolja ili gore to ne igra tako veliku ulogu (mislim umetnost. Jednom ga zavoliš i to ti je to - posle može taj "umetnik" da radi što mu je volja. Pravi fan mu je uvek veran...)
---
Pravi fanovi se itekako zanimaju i za privatan život svog idola! Zamisli on se rastane, pa onda imam i ja (fan) šanse da ga uhvatim!!!
Pri toj pomisli čupam kosu s glave!!!
k050.gif
 
Pa kakv si mi ti to onda fan?
Pravi fan žudi za tim da dobije znojavu majicu od svog idola, a dali mu je nova pesma bolja ili gore to ne igra tako veliku ulogu (mislim umetnost. Jednom ga zavoliš i to ti je to - posle može taj "umetnik" da radi što mu je volja. Pravi fan mu je uvek veran...)
---
Pravi fanovi se itekako zanimaju i za privatan život svog idola! Zamisli on se rastane, pa onda imam i ja (fan) šanse da ga uhvatim!!!
Pri toj pomisli čupam kosu s glave!!!
k050.gif

Ah, naravno da bih volela neku ličnu stvarčicu svog omiljenog muzičara... ali pravi obožavaoci itekako znaju biti kritični prema radu svog 'ljubimca', npr, svidela su mi se mišljenja obožavatelja Bouvija opisana u Stivensonovoj knjizi o pop ikoni. Za mene obožavalac (pravi) nije onaj ko slepo prati svog ''idola'', a kladim se da i ti muzičari više vole one koji ih vole, ali su i malo kritički nastrojeni prema njima, jer je to jedno od merila kvaliteta, ako najvatrenijem obožavaocu nije dobar novi album, znači da taj materijal stvarno ne valja, mada ne mora 100 % da znači, ali se onda dotični umetnik zapita koliko vredi to što je napravio.
 
Slikao sam se i ja...samo sto on ne zna da je na slici...

Sto se tice fanatizma to ne kapiram...valjda je bitno kako covek radi svoj posao,a ne dal vara zenu,nosi kineske gace ili koja mu je omiljena marka telefona...
Sta bi bilo kad bi neko ciji si fan javno zastupao nesto cemu se ti protivis...dal bi ga slepo pratila ili bi prestala da ga volis...
 
Slikao sam se i ja...samo sto on ne zna da je na slici...

Sto se tice fanatizma to ne kapiram...valjda je bitno kako covek radi svoj posao,a ne ...

Sve je bitno u šou-biznisu. Mora dobro da radi svoj posao, a recimo kada bi tukao svoju ženu onda bi svi pljuvali na njega, pa sve i da super radi svoj posao!
Znači i varanje ili ne varanje igra ulogu.
On sada ima imidž (to jest čitavu njegovu karijeru) nekog čistunca i Dobrice.
- No to je sve puka laž.
Svaka budala može čačkajući po sajtu naići na razne kockice koje samo treba složiti u jednu celinu i - eto ti istine!
----
Mene uopšteno najviše nervira kada se ljudi prave ono što nisu. Trebao bi brate svako da stoji iza onoga što radi.
A ako misli da to nije dobro - onda neka ne radi.
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top