Albanija

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
Poruka
17.135
Imam jedno pitanje, mislim da je sve po pravilima foruma sto cu pitati.
Profesorka nam je u prici o svetskim ratovima i balkansikm ratovima spomenula nesto Albaniju i izmedju ostalog je rekla da je Albanija ,,vestacki stvorena,, zemlja, mene zanima kako je ona nastala kao zemlja, kako se narod tu ,,nagomilao,, i tako to :)

z:kiss:
 
Albanija je stvorena 1913. valjda, po zavrsetku Prvog balkanskog rata, od strane Austro_Ugarske, koja je na taj nacin sprecila Srbiju da izadje na Jadransko more.
 
Imam jedno pitanje, mislim da je sve po pravilima foruma sto cu pitati.
Profesorka nam je u prici o svetskim ratovima i balkansikm ratovima spomenula nesto Albaniju i izmedju ostalog je rekla da je Albanija ,,vestacki stvorena,, zemlja, mene zanima kako je ona nastala kao zemlja, kako se narod tu ,,nagomilao,, i tako to :)

z:kiss:
U tvom javnom profilu o sebi si napisao:

Zanimanje - Spamer buhaha

Da li si u skladu sa tim postavio i ovu temu? z:)

A, sudeći po broju poruka na Forumu Krstarica (dnevno: 12,15), provodiš dosta vremena za računarom, pa ne verujem da nisi naišao na ovu adresu.

Kad ti se otvori strana, desno imaš obrazac Pretraga u koji ukucaš Albanija, i brzo će da ti se otvori ova strana.

Da te ne bi kolege zadirkivale, ja ću privremeno da stavim katanac na tvoju temu, a ti kad pročitaš ono, javi mi se na pp ili u javnom profilu da li želiš da diskutuješ o onome što ti je rečeno u školi.

z:) z:poz:
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top