Zene u "sigurnoj kuci za muskarce"

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
al sad si mi dao temu za razmišljanje...pade mi na pamet...njih dvojica, trojica...cimeri u tu kuću...sigurnu kuću...
...sede ljudi, piju kahvu, rakijicu na šte srce...leče rane...što duševne što telesne...

...neko kuca na vratima i ulazi...čistačica...u okviru redovnog održavanja higijene prostorija...

...momci odjednom skaču izbezumljeno sa kreveta i stolica i dadnu se u paničan beg, vrišteći onako muški, smešno...neko na vrata, neko kroz prozor...

traume su to majku mu...:sad2:

:lol:
 
al sad si mi dao temu za razmišljanje...pade mi na pamet...njih dvojica, trojica...cimeri u tu kuću...sigurnu kuću...
...sede ljudi, piju kahvu, rakijicu na šte srce...leče rane...što duševne što telesne...

...neko kuca na vratima i ulazi...čistačica...u okviru redovnog održavanja higijene prostorija...

...momci odjednom skaču izbezumljeno sa kreveta i stolica i dadnu se u paničan beg, vrišteći onako muški, smešno...neko na vrata, neko kroz prozor...

traume su to majku mu...:sad2:

:lol:
:hahaha::hahaha:
Zato sam i otvorio temu,isto mi je palo na pamet.A setio sam se toga zato sto sam juce cuo da je jedna moja tetka cesto bambardovala sirotog tecu,i to redovno u vugla :lol:
 
onda bi mogao da potrazis na netu
ima toga koliko hoces
trazi, naci ces
i mozda ne bi bilo lose da se prvo informises pa onda da ismijavas ljude sa ozbiljnim problemima
jer to jeste problem

dobro...jeste...u pravu si i sve...al meni moj ovako sirov um nikako ne može da objasni šta to čovek može da pogreši, da zajebe, da padne tako nisko...šta to treba da se dogodi u njegovom, to jest njihovom životu...njega i te njegove žene - da to ode tako daleko da ona počne da ga pegla...

...mislim...ako ne ide, razvedi se i čao bre...
 
Prosto pitanje:ko kuva i sprema krevete u "sigurnim kucama za muskarce"?z:)
Valjda ne rade to zene,bilo bi glupoz:)

Nema Marende da otvara ovakve teme,pa mora nekoz:p

Za ljude u sigurnim kućama je dovoljno teško da budu tu gde jesu......nema potrebe da im se drugi podsmevaju.....

Teme otvarate po svom nahođenju. Bilo ih je ovde svakakvih, i skaradnih i vulgarnih i sjajnih i nebuloznih. Ali određene pojave nisu za zezanje. Posebno što u našoj državi ljudi se jako teško odlučuju da potraže pomoć i utočište u sigurnim kućama. A ovakvim komentarima im samo odmažete...
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top