EU počinje masovnu deportaciju kosovskih građana na Kosovo

pazi kad sam znao ..samo nisam znao kad ce..kao sto rekoh ..evropi gladnih usta ne manjka..kud ce sa jos pola miliona gladnih siptara i jedno 3 miliona gladnih srba.sad kad jurnu u potrazi za boljim zivotom..a vize ukinute ehh zivote?

predvidjam da ce za jedno 5-6 godina isto tako biti ..EU deportuje gradjane srbije natrag u srbiju..think about it

Au contraire Europa je priznala Kosovo da spriječi dalju islamizaciju Srbije i balkana,ali da zatvori tu regiju sa granicom i viznim režimom koji vrijedi još samo za Kosovo i BIH sve dok se ta regija ili sada država ne stabilizira,iskreno se nadam da če Kosovo postepeno preči na katolicizam i integrirati se zajedno sa srpskom manjinom u euroatlantske integracije u protivnom će to ostati protektorat poput BIH a protektorat ne može u EU. http://metro-portal.hr/vijesti/svijet/bih-kao-kvazi-protektorat-ne-moze-u-eu
 
Poslednja izmena:
Гнусна лаж и провокација у демокрацијском друштву се поштују људска права.
Неће слободарска еуропа ризиковати бомбе НАТО-а,због протеривања сиротих албанаца.

http://www.nato.int/cps/fr/natolive/index.htm Nato je Europa-Europa je NATO:snesko5:
 
Au contraire Europa je priznala Kosovo da spriječi dalju islamizaciju Srbije i balkana,ali da zatvori tu regiju sa granicom i viznim režimom koji vrijedi još samo za Kosovo i BIH sve dok se ta regija ili sada država ne stabilizira,iskreno se nadam da če Kosovo postepeno preči na katolicizam i integrirati se zajedno sa srpskom manjinom u euroatlantske integracije u protivnom će to ostati protektorat poput BIH a protektorat ne može u EU. http://metro-portal.hr/vijesti/svijet/bih-kao-kvazi-protektorat-ne-moze-u-eu

A sto bas u katolicizam, kad su im pred nosom hiljadu pravoslavnih Manastira i Crkvi?
 
to nije novina. u BIH prvo su vratili kriminalce,pa onda starije,rome,na kraju citave porodice.malo je uspjelo da sredi papire i ostane.:zgrudvanje:

Ja se plašim da će balkan postati deponija EU-a ne samo za razni odpad poput nuklearnog,kemijskog ili biološkog nego i neka vrsta izbegličkog centra za sve deportirane rome i sve ostale muslimane itd.
 
Albanci u Albaniji i Kosovu su porijeklom iliri a prije turskih osvajanja su bili po vjeri katolici isto kao što su bosanci bili pola/pola pravoslavci i katolici odnosno kršćani ali to sada nije tema
[

Idi na pdf "Istorija"!
Albanci nisu Iliri! To je samo teza, pretpostavka...
Nisu bili svi katolici, vec su ziveli po plemenima i bili su bez vere...
 
Albanci u Albaniji i Kosovu su porijeklom iliri a prije turskih osvajanja su bili po vjeri katolici isto kao što su bosanci bili pola/pola pravoslavci i katolici odnosno kršćani ali to sada nije tema
[

ko te pita za albance, na kosovo vracaju siptare

bi li neko od moderacije bio ljubazan da nas obavesti ako se vintageu promeni IP??
 

Јок,море.
Еуропа је сређено друштво.Тамо нема дискриминације,ни расне ни верске,тамо се поштују сви грађани подједнако брез обзира на националност,боју коже или сексуалну орјентацију.Депортација албанаца и рома било би чисто злочиначко удруживање против човечности са елементима геноцида.Опредељење албанаца је да живе тамо и демокрацијска еуропа им неће ускратити то право,нити дозволити нови рајх,никад.Људска права изнад свега,то је мото сувременог свијета и кога се сви морамо придржавати,без обзира на цену.Стога,запамти,ЕУ нема алтернативу.
 
Ja mislim da mi se moj forumski drug Kalimero

(Vintage...a ne kontam zasto ga ostali ne zovu Kalimero. jer mu se to ocito dopada, podseca ga na belu kalimero kapicu njegovih predaka i zemljaka u EU)

mnogo nasekirao, da je pocrneo od muke. Eno mu avatar crn ko olujna noc.
Mora da ga je prpa uFatila, jerbo nema vise da krade po prodavnicama, svabama gudru valja, tuce svoje neposlusne prostitutke... nece biti ni kesha od socijale vise, pa ce mu iskljuciti friz sa onim organima unutra....

Izgleda da mi je ovim deportovanjem drugar bas, bas pukao, i sve mi idu suze niz ledja zbog toga.
 

Back
Top