[W.H.A.Z.]

zhene imaju chistije misli od mushkih?

  • da

  • ne


Rezultati ankete su vidlјivi nakon glasanja.
A neeemojte tako :( zene su jedna savrsena i neiskvarena bica, da je sve do njih ovaj svet bi bio najlepse mesto u vasioni, al mi muskarci sto smo djubrad...
Nego Kreptomane, vidim nesto te mnogo zanimaju zenska posla, jel to razmatras da postanes lezbejka ili...? :think:
 
911s [SK];12478961:
A neeemojte tako :( zene su jedna savrsena i neiskvarena bica, da je sve do njih ovaj svet bi bio najlepse mesto u vasioni, al mi muskarci sto smo djubrad...
Nego Kreptomane, vidim nesto te mnogo zanimaju zenska posla, jel to razmatras da postanes lezbejka ili...? :think:

Sve je skroz cute :D
Ali,neiskvarena? :manikir: :lol:
 
ma,zenska perverznost je tabu
a kada pojedincima,kao meni,nije tabu,onda te gledaju kao manijaka,ili ti,zbog toga i drugih razloga,kazu da imas muski mozak
right
 
Poslednja izmena:
More dali su ili nisu "chistije" je veoma teshko proceniti ( chak je i Frojd od toga bio digo ruke ) , ali sve primecujem kako je moda danas da zhemske sve vishe i vishe otvoreno govore o "nechistim" mislima .
 
Ma, polazim od sebe..Koliko su moje misli gresna..Jooj..
Ali, kao sto hatorka rece, zenska perverznost je tabu..
A i retko srecem one koje su otvorene, sve se nesto femkaju, cistunice male...Malo sutra!
Ali stvarno postujem one fine, fine, fine, neisfolirane curice..
 
Ne znam zašto ali ja živim u tripu da je ženama seks moranje, kao i rad i da su one čiste u mislima.
xD

pa i ja msilim d izgledam ko dzoni dep i je.bem ko ron džeremi al realnost... mada realno mnoge žene u tom smislu jesu pod kulturnom i društvenom represijom, kao budi čedna prefina i ponizna ćerko, al sve, manje a svako ima svoje prljavo rublje u mašini
 

Back
Top