Da li ste u stanju da svom najboljem drugaru otmete partnera

chokolada:
Glupo je reci "Ja NIKAD ne bi...."
Nikad ne zna covek sta se moze desiti. Mozda bi neki novi decko/devojka vaseg najboljeg prijatelja/prijateljice bila pogubna, fatalna za vas. Srodna dusa kako bi se reklo. Slazem se da je nisko, ali ako se covek istinski zaljubi......
U ljubavi i ratu sve je dozvoljeno.
Jedini iskren odgovor.Sve ostalo je samo puko foliranje.NIKAD NE RECI NIKAD :wink:
 
E govrite u svoje ime...
Ja sebe najbolje poznajem i ZNAM kako bi se ponašala i u datoj situaciji,verovale ili ne ali ja drugarstvo ne bi dovela u pitanje zbog tipa,dok onaj nešto znači mojoj drugarici ...
E sad,one gluposti iz školskih leksikona,kao u ratu i ljubavi,daaaaj...Znači silujete gomila morona u ratu i ti kažeš ok u ratu je i to dozvoljeno ili masakriranje ljudi...
E sad istina je samo da nas ima raznih,pa ono što ja ili ti ili neko pedeseti ne bi možda neko i bi...
 
gigule:
E govrite u svoje ime...
Ja sebe najbolje poznajem i ZNAM kako bi se ponašala i u datoj situaciji,verovale ili ne ali ja drugarstvo ne bi dovela u pitanje zbog tipa,dok onaj nešto znači mojoj drugarici ...
E sad,one gluposti iz školskih leksikona,kao u ratu i ljubavi,daaaaj...Znači silujete gomila morona u ratu i ti kažeš ok u ratu je i to dozvoljeno ili masakriranje ljudi...
E sad istina je samo da nas ima raznih,pa ono što ja ili ti ili neko pedeseti ne bi možda neko i bi...
Nije to fora iz leksikona. Samo kazem da mi gresni ljudski stvorovi ne bi trebali da budemo tako sigurni u svoje reci. Nikad ne reci nikad.
Secate li se kad smo bili mali i skoro svi smo govorili:
Ja se nikada necu zaljubiti (bljak decaci),
nikada se necu udati,
nikada vise necu jesti pasulj,
nikada se necu ponovo posvadjati sa drugaricom zbog gluposti.....................................
Na kraju smo kroz sve to prosli! Ne kazem da sad svi trebamo da otimamo jedni drugima drage osobe, samo kazem da je glupo reci NIKAD.
Pozdrav :wink:
 
Valjda i ja kao lezbejka imam neko pravo da kazem nesto na ovu temu jer necu da se izdvajam od ostalih.
Ja sam se zaljubila pre izvesnog vremena u devojku koju sam upoznala na jednom odmoru u Danskoj,gde me je poveo jedan od mojih prijatelja.Imao je tamo devojku,ok,posla sam i ja i upoznala sam najsladje i toliko pametno stvorenje.Secam se da smo jedne veceri lezale jedna pored druge u krevetu i obe imale zelju da sve ispricamo jedna drugoj,ali ja sam precutala da mi se svidja.Nekako su nas teme zblizile,ali je ona bila straight,a ja ipak nisam krila sta sam.Druzile smo se,sve je bilo ok,cak i posle tog upoznavanja smo se nalazile,postale drugarice,slale pesme jedna drugoj,sve je naizgled,spolja,bilo u redu.Osim onoga sto se pocelo razvijati kod mene.Htela sam je za sebe,ali sam videla da je bilo sta od svega toga nemoguce,i mogu reci,da bila sam u stanju da ukradem devojku najboljeg druga,jer drugarstvo nije nista u poredjenju sa emocijama koje dajes osobi koju volis!!!
Ali sam ipak ostala nema,cutala sam,prekinula sam kontakt sa oboje iako su mi znacili svako na svoj nacin.
Ja znam koliko god to sebicno zvucalo,prijateljstvo nije nista u poredjenju sa emocijama.NJOJ se moze dati sve,a prijatelju samo paznja i razumevanje.
 

Back
Top