Srce mi plače

Poruka
22.606
Srce mi plače,ne znam zašto.......dođe valjda to ponekad sa razlogom ili bez... svejedno....emotivno pražnjenje...ništa više....z:cry:

Da li plačete kad vam je teško na duši i kada se isplačete da li vam je lakše ili ne?
 
To mož te ubije grđe no puška.

Ma kakvi, kad si u miru sa samim sobom, onda lepo razlozis svoje nezadovoljstvo na konstituente pa pobijes sve konstituente spolja, a onima krivcima u sebi oprostis i trudis se da ih popravis. Sledeci put u istoj ili slicnoj situaciji (ako uopste upadnes u nju jer su tvoji licni konstituentu popravljeni), vec ti je sve poznato i onda ne nalazis razlog za bedacenje, nego samo za popravkke sebe, od kvarova drugih se sklonis i miran si.
 
Ne razumem ja kako mir sa samim sobom i egoizam idu zajedno.

Jako lepo ... mozda se nisam dobro izrazila, vise je to ljubav prema samom sebi pa...krenes da udovoljavas samom sebi i lepo ti, budes u miru sa samim sobom, nista te ne razdrazuje, mnogo toga ni ne dotice i tako. Sasvim jednostavno. Mozda samo ne znam da nadjem pravu formulaciju da opisem postupak...sta cu, slaba sam na recima na neke teme. z:(
 
Jako lepo ... mozda se nisam dobro izrazila, vise je to ljubav prema samom sebi pa...krenes da udovoljavas samom sebi i lepo ti, budes u miru sa samim sobom, nista te ne razdrazuje, mnogo toga ni ne dotice i tako. Sasvim jednostavno. Mozda samo ne znam da nadjem pravu formulaciju da opisem postupak...sta cu, slaba sam na recima na neke teme. z:(

Nije ni to loša opcija ( razumeš se u potpunosti)
 
retko i to najcesce kad neko pobedi u dizanju tegova.....to me mnogo pogodi....vrlo sam stabilna emotivno mada u zadnje vreme imam potrese....kostalo me energije ali sam i to razresila, sama sa sobom, u miru i tisini moje sobe.....bez suza i manifestacija spolja.....
 
Srce mi plače,ne znam zašto.......dođe valjda to ponekad sa razlogom ili bez... svejedno....emotivno pražnjenje...ništa više....z:cry:

Da li plačete kad vam je teško na duši i kada se isplačete da li vam je lakše ili ne?

Voleo bih da mogu.
Suze znaju da poteku, ali da placem ne mogu.
Mislim kada bih poceo, verovatno bih isplakao za sve koji nisu.
Par puta mi se otelo na par sekundi i shvatio sam da to nije za mene.
 
Ja nisam napisalaz:hm:
Kad se isplačem baš onako dobro, onda sam ko nova i jača nego ikad, jedno duže vreme....z:)

Ja placem puno, obicno kad me niko ne vidi, isplacem se dobro i onda mi bude lakse bar neko vreme. Ne bih mogla da funkcionisem bez plakanja, to je deo moje prirode. Posle toga mogu da se smejem onako skroz, iskreno i neobuzdano, do daske.
 
valium7yi-1.jpg

:per:
 

Back
Top