Da li mozete da budete u vezi sa partnerom koga nevolite?

Kad to kazem mislim na one kojima je zadnji voz prosao kako cuju od okoline pa onda daj sta das samo nek vide da nisi sam...Toga ima toliko da je prosto neverovatno sta kompleksi rade...Imam bas ovde jednu u okolini koja je toliko ispljuvala tipa koji je salece da sam mislila da je cudoviste neko...Tip je prosecan kad sam ga videla jedino sto je malo sirov u ophodjenju...kad sam joj rekla sto ga ne otkaci kad joj je tolko mrzak odgovorila je zacudjeno:jest pa da budem sama da kaze eno je slepica seta ne moze da nadje nista...Mislim svasta...A ima i onih koje su namirisale pare sto jes jes..pa veli ma ljubav dodje i prodje a pare ostaju...ili Nije sve u ljubavi ima nesto i u parama...Sto se mene licno tice kad nekog ne volim ne bi me impresioniralo ni da ima ceo svet u rukama...Na vreme mu dam do znanja da nema nista od neke ljubavi i covek jednostavno ne moze nista da mi prebaci...zar nije postenije tako...a isplativije nije znam :!:
 
Da se moze tako nesto to je jasno, i mnogi, a madju njima i ja su u toj situaciji. Problem je u tome sto sam je voleo, ali je vise ne volim. I lako bi bilo da je obostrano, ali, kako stvari stoje, ona mene i dalje voli.....ili barem tako pokusava da predstavi stvari.
Dakle, jasno je da se moze bit sa nekim koga ne volis. Pravo pitanje je da li u takvoj situaciji i dalje treba biti sa njim/njom, i kako izaci iz svega toga????
 
apotekarka:
Ne treba, treba izaći, preboleti što si nekom naneo bol i ne čačkati ga više.
Vreme uradi ostalo

Da, znam i ja da treba izaci.
Pominjes nanosenje boli.....hm.
Ali kako izaci kad neko tvrdi da si ceo njen svet, da ne moze bez tebe i ......znas i sama.
Ona je stvarno OK osoba, ali nismo jedno za drugo. Trebalo je da prodje jedno vreme da to shvatim.
I shvatio sam ja, ali ona nije.
I sta sad?
Ostati, znaci vredjati sebe i nju.
Otici, znaci povrediti nju.
Zbogom pameti......
 
Ahilej70:
apotekarka:
Ne treba, treba izaći, preboleti što si nekom naneo bol i ne čačkati ga više.
Vreme uradi ostalo

Da, znam i ja da treba izaci.
Pominjes nanosenje boli.....hm.
Ali kako izaci kad neko tvrdi da si ceo njen svet, da ne moze bez tebe i ......znas i sama.
Ona je stvarno OK osoba, ali nismo jedno za drugo. Trebalo je da prodje jedno vreme da to shvatim.
I shvatio sam ja, ali ona nije.
I sta sad?
Ostati, znaci vredjati sebe i nju.
Otici, znaci povrediti nju.
Zbogom pameti......

Koliko god se vi voleli, koliko god ona patila kad ti odes, buducnost bi bila bolja za oboje. I ona bi verovatno bila manje povređena, ili bar kraće, da je ostaviš sada, nego da je godinama zavlačiš, varaš, izbegavaš... Ne smeš biti toliko egoističan da misliš da ona ne bi mogla bez tebe. Vreme ipak leči sve...
Veza bez ljubavi mislim da je moguća, samo ako ni sa jedne strane ne postoji ljubav. Ako je to neki dogovor, navika... Čim jedno voli, a drugo ne, to je mučenje za oboje.
U takvim vezama, uvek je neko jači, neko slabiji; naravno slabiji je onaj koji više voli... I uglavnom taj jači nije dovoljno jak da ostavi tog slabijeg. A trebalo bi... Ili bar taj slabiji da skupi svu snagu i on (ona) ode...
 
lady me:
-Eva-:
Mislim da je veza s osobom do koje ti nimalo nije stalo (o)tužna.

Naravno...
ali, stalo mi je i volim ga nisu iste stvari...
privlacan mi je, zabavan je, osecam zmarce kad ga vidim, lepo mi je s njim bla bla bla bla i volim ga nije isto

... i zato... naravno da bih mogla da budem
Ne znam, kod mene je to uvijek povezano. Ako nekoga voliš normalno da ti je stalo do te osobe, ili ako ti je stalo do nekoga znači da ti već nešto znači a to je početak neke jače emocije. U oba slučaja su u pitanju emocije. Mislila sam da ne bih mogla biti s nekim prema kome ne gajim nikakvu emociju.
 
-Eva-:
lady me:
-Eva-:
Mislim da je veza s osobom do koje ti nimalo nije stalo (o)tužna.

Naravno...
ali, stalo mi je i volim ga nisu iste stvari...
privlacan mi je, zabavan je, osecam zmarce kad ga vidim, lepo mi je s njim bla bla bla bla i volim ga nije isto

... i zato... naravno da bih mogla da budem
Ne znam, kod mene je to uvijek povezano. Ako nekoga voliš normalno da ti je stalo do te osobe, ili ako ti je stalo do nekoga znači da ti već nešto znači a to je početak neke jače emocije. U oba slučaja su u pitanju emocije. Mislila sam da ne bih mogla biti s nekim prema kome ne gajim nikakvu emociju.

Ako je visok, zgodan,ima lep osmeh, ako me inspiriše,
ako je dobar ljubavnik, finansiski nezavistan, ako mi je jednom rečju lepo sa njim, PA DA, ŠTO DA NE,UVEK. Voleti, pa polako za to uvek ima vremena :wink:
 
Peta W.:
Nda...zato se uvek ti tu nadjesh,tako pametan...da objasnish...i demonstrirash,ukoliko smo zbunjeni... :roll: :!: Veza bazirana samo na sexu za mene nije veza...e,sad izvinite shto sam tako nesaFremena,ali...ima josh nas romantika,koji werujemo u ljubaF... :P

hahahahha.. :lol: momci cuvajte se, ova je zrela za brak.. :P

Kako to da veza bazirana na seksu nije veza?!? Sad sam ja zbunjen.. :wink: mala demonstracija ne bi skodila.. :roll: Recimo (sasvim hipoteticno) nas dvoje se kresemo i mnogo nam lepo.. hahaha :P znaci u tom slucaju mi bismo bili u vezi preko seksa? Seksualnoj vezi... da nije romanticno... da povrsno je, but nevertheless to je veza by any standards and a damn good one if you ask me!!! :lol:
 

Back
Top