Sta Vas najvise zgrozi kad vidite na zeni ?

Gde si ovo cuo , na forumu :lol: .... evo sve koje ja znam se brijaju, dal su se par puta u zivotu depilirale i to samo do kolena jer em sto tamo gore moraju da zarastu da bi se dep. em retko koja kozmeticarka taj deo savesno radi a tu em sto boli em su zlezde pa nije bas da das svakome da se tu igra ...i jos kakvi su nam saloni , ona gumirana platna ko zna koje sve bio na njima i da li su sterilisana

kakve su tek ovo predrasude sa tvoje strane po pitanju depilacije?
to što "te" što ti poznaješ ne idu redovno na depilaciju ne znači da kozmetičari ne znaju da rade svoj posao...z:p
 
kakve su tek ovo predrasude sa tvoje strane po pitanju depilacije?
to što "te" što ti poznaješ ne idu redovno na depilaciju ne znači da kozmetičari ne znaju da rade svoj posao...z:p

E dusice u malom gradicu iz cije opstine poticem kozmetickih salona ima sasvim dovoljno ali koliko dobro rade govori cinjenica da traju kao jogurt i da sam cula X zena kako se zale ... dakle predrasude imam donekle ali nadovezala sam se na njegov post jer smatram da se vecina zena (barem ja takve znam) brija jer im to iz vise razloga odgovara
 
E dusice u malom gradicu iz cije opstine poticem kozmetickih salona ima sasvim dovoljno ali koliko dobro rade govori cinjenica da traju kao jogurt i da sam cula X zena kako se zale ... dakle predrasude imam donekle ali nadovezala sam se na njegov post jer smatram da se vecina zena (barem ja takve znam) brija jer im to iz vise razloga odgovara

zatvaraju se svakodnevno saloni i u većim gradovima...nema to toliko veze sa sredinom...koliko sa činjenicom da nema baš puno školovanih kozmetičarki, uglavnom su to neke prinaučene žene i devojke...eto, ja recimo nikad nisam imala problema sa lošom uslugom od strane kozmetičarki(što ne znači da tako nešto ne postoji)...

p.s. ženama je u globalu teško da se nateraju da idu redovno na depilaciju, zato im brijanje lakše pada...z:)
 

Back
Top