antimoler udruzenje

  • Začetnik teme Lovac Aleksandra
  • Datum pokretanja
L

Lovac Aleksandra

Gost
braco lovci,ocito je da imamo jedan tzv.problem,to jest coveka koji nam pljuje po"zanatu",govoreci kojekakve gluposti i vredjajuci nas lovce.ova tema je namenjena svim lovcima kojima je dosadilo slusanje pogrdnih naziva i reci upucenih nam od molera i drugih hmmm,osoba,koje,uprkos svom neznanju o delatnostima postenih lovaca,i dalje nas vredjaju.zato,svi vi koji imate neke primedbe na krute reci molera & Co.,slobodno pisite.
ZELIM VAM MIRNU RUKU I BISTAR POGLED.

LOVAC :oops:
 
ideja za ovu temu je za pet plus!ima mnogo lovaca kojima smetaju komentari molera,i koji zele svoje misljenje podeliti sa drugim lovcima koji imaju ista razmisljanja. :D super ideja
lovci,javite se!
 
JA MISLIM DA JE TAJ MOLER JEDAN PRAVI KRETEN KOJI SE MESA U TUDJI POSAO IAKO NEMA POJMA O CEMU USTVARI GOVORI.A CINI SE DA SE PREPAO,NEMA GA NESTO NA FORUMU...JE LI STARI,IPAK SI SE PREDOMISLIO U VEZI LOVA I NAS LOVACA????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????

LOVAC :oops:[/quote]
 
JA MISLIM DA JE TAJ MOLER JEDAN PRAVI KRETEN KOJI SE MESA U TUDJI POSAO IAKO NEMA POJMA O CEMU USTVARI GOVORI.A CINI SE DA SE PREPAO,NEMA GA NESTO NA FORUMU...JE LI STARI,IPAK SI SE PREDOMISLIO U VEZI LOVA I NAS LOVACA????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????

LOVAC :oops:[/quote]
 
Браћо ловци! По мајци земљи ходају свакојаки. Слепима се очи отворити немогу. Лов и љубав према природи је нешто што нас ловце спаја. Јес да понеки пут и претерамо кад причамо наше ловачке приче уз ватру, мезе и добру капљицу ал то је наш ловачки мерак и кога осетио није неможе о лову ни да пише. А тек песма гонича што разгони тмину док мраз стеже и снег под чизмом шкрипи е то је за причу! А онда вече и беле груди лепих жена у рукама ловаца мераклија, после успешног лова е то је БРЕ живот . ДОБАР ПОГЛЕД БРАЋО ЛОВЦИ
 
e a jel' bih mogao ja da se pridruzim tom udruzenju? da li ima nekih posebnih uslova, tipa da ti IQ bude ispod 30 (IQ-to znaci koeficijent inteligencije)? a ovaj tekst vam je genijalan-vi znaci imate i pesnicku sekciju! nista, poslacu vam adresu i telefon oko tog uclanjenja...na testu za IQ pokusacu da razmisljam kao lovac i nece biti problema! vidimo se...
 
moler:
e a jel' bih mogao ja da se pridruzim tom udruzenju? da li ima nekih posebnih uslova, tipa da ti IQ bude ispod 30 (IQ-to znaci koeficijent inteligencije)? a ovaj tekst vam je genijalan-vi znaci imate i pesnicku sekciju! nista, poslacu vam adresu i telefon oko tog uclanjenja...na testu za IQ pokusacu da razmisljam kao lovac i nece biti problema! vidimo se...
Braco lovci zasto dozvoljavate da vas jedna budala isprovocira!?
 
Poštovana gospodo lovci,
dozvolite mi da Vas podsetim na lovačku etiku koja preči zle misli i vređanja prema bilo kome, pa i onima koji nas ponajmanje razumeju.
svako ko je lovački zanat iole ispekao, trebalo bi da zna da se iz tuđe gluposti istina teško može isterati. ali i da je spoznaja vlastite gluposti najveći lovački poduhvat, mada i najteži i najbolniji lovački zadatak.
zato Vas molim da umesto pogrda i ružnih reči prema ljudima sa manjkom znanja o lovu i lovcima, na ovim stranicama pokažemo vrline pravog lovca.

poštovanom moleru se preporučujem u nameri da ga sa lovom i lovcima bolje upoznam. molim ga da mi na moje sanduče dostavi adresu na koju će mu biti poslata besplatna literatura iz koje će sam, bez ikakvog pritiska i predrasuda drugih, moći steći potpuniji uvid o lovcima i lovu.
 
IQ je skraćenica kojom se označava kvocijent ili srpski rečeno količnik inteligencije, umesto koeficijent ili sačinitelj kako je poštovani moler to napisao u svom eseju.
no, duboko verujem da mu se desio lapsus.
što se inteligencije ili pameti tiče, poučna je mudrost majke Foresta Gampa koja kaže da je glupan onaj koji gluposti pravi.
 
leonida:
djidjo:
Poštovana gospodo lovci,
dozvolite mi da Vas podsetim na lovačku etiku koja preči zle misli i vređanja prema bilo kome, pa i onima koji nas ponajmanje razumeju.

nisam znala da postoji lovačka etika,ali eto ovde se dosta toga sazna...

Draga leonida, lovačka etika, pored toga što postoji, je izuzetno kruta i stroga. U sredinama gde lovstvo ima dužu tradiciju, u lovačke krugove se ulazi poprilično teško, kroz gomilu raznoraznih ispita i propita. jedan od najbitnijih je upravo etika i etički lik lovca. može se reći da taj ispit traje čitave lovačke karijere. svakog ko se o lovačku etiku ogreši strogo se kažnjava. mada je disciplinska kazna lovačkog esnafa formalna, daleko je teža osuda kolega koju grešni lovac nosi na sebi kao pečat, beleg. oni, što se ogreše o lovačku etiku na nepopravljiv i najteži način, bivaju izbačeni iz lovačkih krugova, što je sramota nad sramotama.
 
proglasavam svoju kandidaturu za predsednika vaseg sada vec legendarnog udruzenja; pa vi mene zaista fascinirate! nudis mi letke-pa jel'ste vi jehovini svedoci a? dakle vi ste ozbiljna organizacija masnouhih cvarkozdera, imate kodeks etike i lovacke casti. uzmes bre lepo pusku i udri....na kojoj ste vi hemiji? prezirem udruzenja koje vuku korene iz komunistickog udruzenja-sastanci, clanarine, akcije, druzenja...evo ankete-jel'ima nesto mizernije od lovca? kakav izraz-ljubitelji zivotinja i prirode.......primati i gastropodi
 
djidjo:
leonida:
djidjo:
Poštovana gospodo lovci,
dozvolite mi da Vas podsetim na lovačku etiku koja preči zle misli i vređanja prema bilo kome, pa i onima koji nas ponajmanje razumeju.

nisam znala da postoji lovačka etika,ali eto ovde se dosta toga sazna...

Draga leonida, lovačka etika, pored toga što postoji, je izuzetno kruta i stroga. U sredinama gde lovstvo ima dužu tradiciju, u lovačke krugove se ulazi poprilično teško, kroz gomilu raznoraznih ispita i propita. jedan od najbitnijih je upravo etika i etički lik lovca. može se reći da taj ispit traje čitave lovačke karijere. svakog ko se o lovačku etiku ogreši strogo se kažnjava. mada je disciplinska kazna lovačkog esnafa formalna, daleko je teža osuda kolega koju grešni lovac nosi na sebi kao pečat, beleg. oni, što se ogreše o lovačku etiku na nepopravljiv i najteži način, bivaju izbačeni iz lovačkih krugova, što je sramota nad sramotama.
Bolje da nije istina ovo sto si napisao.
Ako je tako onda ste vi kao masoni.
 
lovačka organizacija vuče korene iz pradavnih vremena, mada se i tada sastančilo i donosile odluke i sve ono što se na sastančenju dešava. naravno da je poslednji pogon najmiliji mnogim lovcima, jer se tada opuste i ...
dakle, stariji smo od masona i ostalih. moguće, mada za takvu tvrdnju treba poznavati pomenute organizacije, da su od nas lovaca naučili i kako da se organizuju. šta da radimo!
 
overite sajt http://www.sloboda-za-zivotinje.org/ ima sve sto vam dusa iste: lovci, klanice, cirkusi (zanimljiv prirucnik za dresiranje); znam da ce sve te pojave lagano nestajati...lov, odlazak u cirkus ili zoo su najveca sramota za normalnog coveka...lovacki sljam- nadjite nekoga da vam procita tekstove sa ovog sajta...sve lepo pise o vasim lazima, podvalama, dilovanja sa strancima...
 
moler:
proglasavam svoju kandidaturu za predsednika vaseg sada vec legendarnog udruzenja; pa vi mene zaista fascinirate! nudis mi letke-pa jel'ste vi jehovini svedoci a? dakle vi ste ozbiljna organizacija masnouhih cvarkozdera, imate kodeks etike i lovacke casti. uzmes bre lepo pusku i udri....na kojoj ste vi hemiji? prezirem udruzenja koje vuku korene iz komunistickog udruzenja-sastanci, clanarine, akcije, druzenja...evo ankete-jel'ima nesto mizernije od lovca? kakav izraz-ljubitelji zivotinja i prirode.......primati i gastropodi
ODGOVORI MI MOLIM TE NA JEDNO PITANJE:KOLIKO SI SAMO PORUKA POSLAO NA OVAJ FORUM,GOVORECI O SVOJOJ HUMANOSTI I O ZASTITI ZIVOTINJA,DOK SVAKOG DANA ZA VRIJEME TVOG KUCKANJA PO TASTATURI,NEKOLIKO ZIVOTINJA STRADA OD LOVACA A TI NE PRESTAJES RASIPATI SVOJE"M=U=D=R=O=S=T=I"(SACUVAJ BOZE)!!STO SE TICE TVOJE BIJEDNE"KANDIDATURE"MORAM TI RECI DA NE DOLAZI U OBZIR,JER,KAKO SI SAM REKAO:"KOEFICIJENT TVOJE INTELIGENCIJE JE NA NIVOU 30-ALI ISPOD NULE!"ZNACI,NEMA POJMA!I DRUGO-PONAVLJAMO TI PO KO ZNA KOJI PUT:NE MIJESAJ SE U STVARI KOJE TE SE NE TICU!!! :evil:
 

Back
Top