HITNO & VAZNO!

Tajah

Obećava
Banovan
Poruka
94
Dakle, decko i ja smo sinoc imali nezasticen odnos i on je ejakulirao i samo se obrisao maramicama, nije se istusirao odmah, jer smo mislili da necemo vise. Posle nekih pola sata-sat sam mu... oralno, pa smo ponovo vodili ljubav.
Plodni su mi dani, pa me zanima da li postoji mogucnost oplodnje, tj. da li su spermatozoidi opstali u spoljasnjoj sredini i posle tog vremenskog perioda, i uprkos brisanju i pljuvacki?
Popila bih Postinor, ali sam ga pila dva puta prosle godine i ne bih bas da se zajebavam sa janicima... Hvala puno.
 
Dakle, decko i ja smo sinoc imali nezasticen odnos i on je ejakulirao i samo se obrisao maramicama, nije se istusirao odmah, jer smo mislili da necemo vise. Posle nekih pola sata-sat sam mu... oralno, pa smo ponovo vodili ljubav.
Plodni su mi dani, pa me zanima da li postoji mogucnost oplodnje, tj. da li su spermatozoidi opstali u spoljasnjoj sredini i posle tog vremenskog perioda, i uprkos brisanju i pljuvacki?
Popila bih Postinor, ali sam ga pila dva puta prosle godine i ne bih bas da se zajebavam sa janicima... Hvala puno.

Posle hebanja nema kajanja....pa šta i ako zatrudniš...rodi to dete....budi žena....budi majka... to je bit svake žene.I samo se ti zahebavaj sa tim tabletama kad jednog dana stvarno poželiš da budeš majka nemoj da bude kuku i lele.z:hm:
 
...da, ali nigde ne pishe gde su vodili tu ljubav, el ako su je vodili u dupetu ondak nema zime, nachi eto jedne, uslovno, dobre strane analnog seha...:(
...ja sam isto chuo da fekalije unishtavaju spermatozoide i da je to jedini razlog zashto nemosh se zatrudni u dupe...:(
 
mislim da bi jedna ovakva trebala da bude lepljiva

kao što već jednom rekoh, mala je šansa, ali i mala šansa je šansa

pa mi tupimo (neki) da nesto ovako treba da postoji na ljsu al niko da prilepi... :aha:

mozes da zatrudnis ponekad je i to malo dovoljno, to sto je izbrisao nista nije odradio jer ostanu u kanalu, drugo po stoti put muskarac u toku sexa izbacuje "vodicu" to si verovatno primetila i tokom orala, u kojoj moze da se nadje po neki spermatozoid, dakle svaki put kada se kreses bez zastite u vreme plodnih dana ti rizikujes da ostanes trudna, moze biti a ne mora da znaci
sad je kasno da popijes postinor a i nije ti pametno ako si ga vec vise puta gutala

ja mogu da razumem desi da pukne kondom i jos neke nezgodne situacije pa ebi ga...al da svesno sebe ugrozavas a posle kukas na sav glas ne kontam...onog momenta kad si mu rasisrila noguce i primila ga bez zstite u vreme plodnih dana to se podrazumeva da si svesna sta radis i da ces umeti da se izboris sa posledicama...krstarica ne spada u grupu opcija pomocu kojih se boris
 
Dakle, decko i ja smo sinoc imali nezasticen odnos i on je ejakulirao i samo se obrisao maramicama, nije se istusirao odmah, jer smo mislili da necemo vise. Posle nekih pola sata-sat sam mu... oralno, pa smo ponovo vodili ljubav.
Plodni su mi dani, pa me zanima da li postoji mogucnost oplodnje, tj. da li su spermatozoidi opstali u spoljasnjoj sredini i posle tog vremenskog perioda, i uprkos brisanju i pljuvacki?
Popila bih Postinor, ali sam ga pila dva puta prosle godine i ne bih bas da se zajebavam sa janicima... Hvala puno.
Vidi....posto si mu pushila kuraac pre drugog sexa,duni u shaku i ako ti bas zaebano smrdi iz usta,onda znaci da imas jaku zeludacnu kiselinu..fazon Kareli...razumes..sto znaci da si istopila eventualno prezivele spermatozoide na njegovom kuurcu,tako da ono..budi bez brige.
A ako ti ne smrdi iz usta ili ne smrdi jako..onda ne znam sta da ti kazem..mozda njemu smrdi racku opasno,pa su od toga lipsali.
Missim....mozda mu ne vonji ovako iz cista mira..nego posle vadjenja iz tvoje piichke..razumes...onda nju pomirishi pa vidi...missim..ne ocekujte od mene da imam odgovor bas na svako pitanje.
 
E..al' najvise volim ove sto postavljaju ova..kako da kazem..."zivotno vazna pitanja" na internet forumima,u ovom slucaju na jebenom LJISU gde se velikom vecinom okupljaju par ekselans mrmuni i mrmunke..koji fazon..k'o sto rece jednom prilikom jedan bivsi mod ili sta god.."da svinja nosi gace ne bi videli kuratz/pichku"
 
pipigpaforgi.jpg


lmao..
 
Dakle, decko i ja smo sinoc imali nezasticen odnos i on je ejakulirao i samo se obrisao maramicama, nije se istusirao odmah, jer smo mislili da necemo vise. Posle nekih pola sata-sat sam mu... oralno, pa smo ponovo vodili ljubav.
Plodni su mi dani, pa me zanima da li postoji mogucnost oplodnje, tj. da li su spermatozoidi opstali u spoljasnjoj sredini i posle tog vremenskog perioda, i uprkos brisanju i pljuvacki?
Popila bih Postinor, ali sam ga pila dva puta prosle godine i ne bih bas da se zajebavam sa janicima... Hvala puno.

Moze biti,ne mora da znaci.Spermatozoidi su pokretni i zivi 48 sati u vlaznoj sredini.
 
...e a kao pretecha kondoma je u jednoj emisiji na eksploreru predstavljeno ovchije crevo, ovchicino crevce, kikikikikiki, to mu praktichno dodje kao da si imao analni seks sa ovcom ako si navlachijo njeno crevce na qrchitj...:(
...ili nije el se rachuna kao seh samo ono shto u glavi dozzivish a ne i ono fizichko, zbog mozga i polnih organa...:rumenko:
 
Dakle, decko i ja smo sinoc imali nezasticen odnos i on je ejakulirao i samo se obrisao maramicama, nije se istusirao odmah, jer smo mislili da necemo vise. Posle nekih pola sata-sat sam mu... oralno, pa smo ponovo vodili ljubav.
Plodni su mi dani, pa me zanima da li postoji mogucnost oplodnje, tj. da li su spermatozoidi opstali u spoljasnjoj sredini i posle tog vremenskog perioda, i uprkos brisanju i pljuvacki?
Popila bih Postinor, ali sam ga pila dva puta prosle godine i ne bih bas da se zajebavam sa janicima... Hvala puno.

u jednom ejakulatu se nalazi 200-300 miliona spermatozoida...a dovoljan je samo jedan z:mrgreen:

a ti si to odradila dva puta bez zashtite...

ako te tjeshi i ako si trudna ne znaci da je do ovog drugog sexa....mozda je ovaj prvi bio dovoljan....

joj shto volim ove nezashticene odnose "slucajno" dva puta u toku par sati...bra'o z:mrgreen:
 
...da, ali nigde ne pishe gde su vodili tu ljubav, el ako su je vodili u dupetu ondak nema zime, nachi eto jedne, uslovno, dobre strane analnog seha...:(
...ja sam isto chuo da fekalije unishtavaju spermatozoide i da je to jedini razlog zashto nemosh se zatrudni u dupe...:(

u jednom ejakulatu se nalazi 200-300 miliona spermatozoida...a dovoljan je samo jedan z:mrgreen:

a ti si to odradila dva puta bez zashtite...

ako te tjeshi i ako si trudna ne znaci da je do ovog drugog sexa....mozda je ovaj prvi bio dovoljan....

joj shto volim ove nezashticene odnose "slucajno" dva puta u toku par sati...bra'o z:mrgreen:
...kako bi bilo dobro da chovek mozze da izejakulira samo jedan spermatozoid...:rumenko:
 
Dakle, decko i ja smo sinoc imali nezasticen odnos i on je ejakulirao i samo se obrisao maramicama, nije se istusirao odmah, jer smo mislili da necemo vise. Posle nekih pola sata-sat sam mu... oralno, pa smo ponovo vodili ljubav.
Plodni su mi dani, pa me zanima da li postoji mogucnost oplodnje, tj. da li su spermatozoidi opstali u spoljasnjoj sredini i posle tog vremenskog perioda, i uprkos brisanju i pljuvacki?
Popila bih Postinor, ali sam ga pila dva puta prosle godine i ne bih bas da se zajebavam sa janicima... Hvala puno.

ti si rodjena za iebanje:snesko5:
 

Back
Top