Zene kojima treba podsticaj i one kojima to ne treba

ja volim ove druge... sve i da glumi, neka glumi... bolje... pa nije rikana majka njegova nasla u kupusu, da ga svako tretira kao neko parce mesa... ili cega vec... i da svaka moze da ga ima... ne, ne... i rikan vas moze da bira, ne biraju samo devojke... i ne znaci da, ako neka devojka koja ekstra lepo izgleda 'oce da ima rabotu sa mnom, ja moram odma' skokom... to u filmu, care... raznih tu ima... svakakvih... a ne moram ja bas sve da znam...
 
ja volim ove druge... sve i da glumi, neka glumi... bolje... pa nije rikana majka njegova nasla u kupusu, da ga svako tretira kao neko parce mesa... ili cega vec... i da svaka moze da ga ima... ne, ne... i rikan vas moze da bira, ne biraju samo devojke... i ne znaci da, ako neka devojka koja ekstra lepo izgleda 'oce da ima rabotu sa mnom, ja moram odma' skokom... to u filmu, care... raznih tu ima... svakakvih... a ne moram ja bas sve da znam...

E jesi opalio po patetici. Ma djaba romantika, ako se jaja brzo pune. Sila boga ne moli.
 
kalb_stuecke.gif


Femkanje zavisi od toga koji deo krave išteš.
 
Da li volite kad se nadjete sa nekom curom vani prvi put, da se ni na sta ne protivi i na sve lako pristaje. Fino je dovedete kuci i istorbate ko kravu ili volite one koje glumataju da im kita nije hitna?

Inace je bio fazon nema diranja prvi put,'vako,'nako....i sve veze su mi trajale mjesec,mjesec i po dana...

svom sadashnjem decku sam dozvolila sve shto drugima nisam z;) zajedno smo sad ce 2 godine....

z:hm: hmmm,mozda to ima veze s tim z:mrgreen:
 

Back
Top