Девојке, ваш стил облачења је...?

Ваш стил облачења бисте описале као... (могуће је навести више одговора)

  • фенси-носите миниће, штиклице, топове, шљокице су обавезне, пуно накита, једном речју ,,риба''

  • casual-носите фармерке, мајице, патике, ништа пренападно, али опет кул и женствено

  • оригиналан-у складу са музиком коју слушате или имате изграђен неки свој стил по којем се издвајате

  • ништа од наведеног


Rezultati ankete su vidlјivi nakon glasanja.
... umetnički :lol: videla sam u nekom časopisu da se to zove 'boho on a budget'
tj. imam (boemskog) stila, nemam love ... moj stil je običan... toliko je jednostavan i običan da je neobičan... :)
Aj, baci sliku! z:p

stripovskopankerskicyber.....:)...najvise komentarisu moj stil kao placeni ubica iz filmova ili stripova...............
Јел ко та девојка с аватара?
 
...nista od navedenog...volim boho stil, ponekad elegantan ( ali ne stiklice, sljokice...), najcesce sam doterana mo mojim merilima doteranosti i ne pamtim da mi se desilo da izadjem iz kuce a da se nisam sredila i povela racuna o svakom detalju...bilo da su u pitanju dnevne varijante ( suknjica, baletanke ili ravne cizme, obavezna pasmina, obavezne mindjuse kao i neki mekan, sljampav dzemperic po mogucstvu zanimljivog kroja...kada je sportski dan nosim farmerice ali ne volim patike - farmerice varijantu, ako ih vec nosim onda obavezno baletanke ili kikersice i ponovo pasmina, mindjuse, nakit...volim i kargo pantalonice)...za vece biram haljine ili korsete najcesce sa baletankama, retko bas retko stiklice...skoro pa nikada...
 
Vidim ogrlicu koja mi se svidja pa onda trazim materijal od koga cu sashiti nesto za uz nju pa onda nadjem neki sasvim levi materijal i sasijem neku sasvim levu stvar koja mi se ne uklapa ni uz sta u ormaru pa onda idem da nadjem i kupim ogrlicu koja ide uz to i ne nadjem to, nego neku sasvim levu ogrlicu uz koju nemam sta da obucem i onda jovo nanovo...a posle nekoliko meseci nadjem tkaninu koja ide uz onu prvu ogrlicu, ali me mrzi da sasijem ishta od nje pa je ostavim sa strane i tako...mogla sam i ukratko, ormar mi je pun svega i svacega, od narodne nosnje do najtvrdjeg panka... samo nema nicega, ali nicega strogo elegantnog, mislim ono sakoichitji i kostimchitji.
 
Vidim ogrlicu koja mi se svidja pa onda trazim materijal od koga cu sashiti nesto za uz nju pa onda nadjem neki sasvim levi materijal i sasijem neku sasvim levu stvar koja mi se ne uklapa ni uz sta u ormaru pa onda idem da nadjem i kupim ogrlicu koja ide uz to i ne nadjem to, nego neku sasvim levu ogrlicu uz koju nemam sta da obucem i onda jovo nanovo...a posle nekoliko meseci nadjem tkaninu koja ide uz onu prvu ogrlicu, ali me mrzi da sasijem ishta od nje pa je ostavim sa strane i tako...mogla sam i ukratko, ormar mi je pun svega i svacega, od narodne nosnje do najtvrdjeg panka... samo nema nicega, ali nicega strogo elegantnog, mislim ono sakoichitji i kostimchitji.

to care! :snesko5:
 
...mogla sam i ukratko, ormar mi je pun svega i svacega, od narodne nosnje do najtvrdjeg panka... samo nema nicega, ali nicega strogo elegantnog, mislim ono sakoichitji i kostimchitji.

ja imam i kostimčiće i sakoičiće... opremljena sam kao špijun, u stvari - gde god da me baciš, ja imam šta da obučem... a uopšte ne znam šta će mi takve stvari, jer izbegavam situacije za kostimčiće... to su neki zaostaci perfekcionizma...
 
Да мало проћаскамо у каквом сте фазону што се тиче облачења...

Да ли се облачите фенсерски... опуштено... уметнички... у складу са музиком коју слушате... итд. итд. итд... ?

Uske farmerke....majice sa atlet leđima leti, karirane košulje, starke, skejterke....
 
Ни ја не знам шта су максерице... :zstidljivko:
Топ је летња мајичица, без рукава, али не трегер-мајица, да погрешно не разумеш, може да се веже око врата, али не мора...

Aj, molim te, stavi neku sliku onoga sto bi bilo top, a da nije majica jer kad izguglam tu rec, dobijem sve i svasta.

A na guglanje makserica dobila sam patike i sad mi je sasvim jasno zasto nisam znala sta su jer nikad ne nosim patike.
 
prikazislikurz6.jpg


Једва нађох...
 

Back
Top