Solarijum i mi,punije devojke ;)

Savrsena Debeljuca

Početnik
Poruka
8
Nikada nisam imala potrebu za solarijumom jer uvek lepo pocrnim preko leta i boja mi dugo stoji.Ove godine je isparila kao da na sunce nisam ni izlazila,a volim kad sam malo tamnija :)
Krenula bih ja odavno u solarijum nego me zanima da li smem,punija sam i ne znam da li je meni to preporucljivo,mozda mi je koza osetljivija.
Nemam strije,tj imam par samo bledih, tako da ne mislim da li zbog njih smem.Ima li neka punija devojka iskustva sa solarijumom ili neko ko bi znao da mi odgovori.Hvala unapred : ))
 
naravno da nema ni jedna forumashica iskustva :)

kao shto je opshte poznato da su forumashi sa krste vrsni hebachi, tako su sve forumashice sindi kraford.

ne znam kakve veze imaju strije sa solarijumom?
i kapiram da svi imamo istu kozu bez obzira na debljinu,

jedino ako si bash svetle puti kao ja onda ti solarijum nije preporuchljiv.

naljbolje da odesh u salon i na licu mesta se raspitash kod devojaka koje rade tamo.


ja ne idem u solarijum, samopotamnjujem se kad treba :))
 
Овако, доказано је да је безбедно 30 доза на годину дана.
Све преко тога значајно повећава ризик за настанак карцинома коже.
Соларијум је мега нездрав.
Ја га више не посећујем.
 
Овако, доказано је да је безбедно 30 доза на годину дана.
Све преко тога значајно повећава ризик за настанак карцинома коже.
Соларијум је мега нездрав.
Ја га више не посећујем.

Slazem se, sumnjam ja i u te dozvoljene doze, jaka je to industrija nece ni priznati koliko su solarijumi stetni...bolje su kremice, znam da one bas bas dobre kreme imaju i neke svetlucave cestice pa lice izgleda blistavo i kao okupano suncem...lepo i zdravo...
 
...nego me zanima da li smem,punija sam i ne znam da li je meni to preporucljivo,mozda mi je koza osetljivija

Kakve veze ima da li si punija ili ne? Koza nema veze s debljinom. Ja licno solarijum bih preporucila samo neprijatelju, ali svako ima pravo da odlucuje za sebe.
Inace, ako si svetle puti (tip i i II), solarijum kao i suncanje, se ne preporucuju!
 
Mislila sam da je mozda koza nas debeljuca osetljivija jer je vise rasegnuta nego kod mrsavih devojaka : )
Imala sam losa iskustva sa kremicama,koliko god se trudila uvek mi ostanu fleke po telu od njih.

Imate neki savet za neku odredjenu marku,sta vama odgovara?

najbitnije kako kremu nanosish.

ako si svetle puti nemoj uzimati neku tamnu nijansu.

ja sam do sada koristila jonson i dove i neshto avonovo za rasprshivanje. i zadovoljna sam.

mozda mi je najvishe odgovarala dove, zbog mirisa, zato shto mi se opasno povraca od mirisa tih krema za samopotamnjivanje.

znachi bitno je kako je nanosish da je ravnomerno, isto tako kad se tushirash ona se skida ravnomerno.
 
Nikada nisam imala potrebu za solarijumom jer uvek lepo pocrnim preko leta i boja mi dugo stoji.Ove godine je isparila kao da na sunce nisam ni izlazila,a volim kad sam malo tamnija :)
Krenula bih ja odavno u solarijum nego me zanima da li smem,punija sam i ne znam da li je meni to preporucljivo,mozda mi je koza osetljivija.
Nemam strije,tj imam par samo bledih, tako da ne mislim da li zbog njih smem.Ima li neka punija devojka iskustva sa solarijumom ili neko ko bi znao da mi odgovori.Hvala unapred : ))

Sunčanje i debljina nemaju veze... jedino možda treba da razmišljaš da li da ideš u onaj za ležanje ili za stajanje (ne znam koliko si buca :mrgreen: )
 
Pa realno, kad se spomene solarijum + debljina, meni jedino ta bojazan pada na pamet... :mrgreen:

sad cu malo da spamujem temu
ali moram da ispricham jedan skroz kretenski primer super-ribe iz moje srednje.

zali se ona najboljoj drugarici(sa slichnim kojeficijentom inteligencije),kako vec 10ti put ide u solarijum ali nishta,.. nikako da pocrni. pa ako moze ova da krene sa njom da vidi shta nije u redu

ova riba je znachi ishla 10 puta u solarijum, i nijednom nije zatvarala vrata u solarijumu- idijot!
kao zaboravi.. :zima:

a pre toga ishla 1000 puta u isti

jbte...
 
Mislila sam da je mozda koza nas debeljuca osetljivija jer je vise rasegnuta nego kod mrsavih devojaka : )
Imala sam losa iskustva sa kremicama,koliko god se trudila uvek mi ostanu fleke po telu od njih.

Imate neki savet za neku odredjenu marku,sta vama odgovara?

Није кожа дебељуца растегнутија нити осетљивија од коже неке мршавице.:)
Кожа је орган који се сваршено прилагођава.
Развуче се само при наглом гојењу и то су онда стрије.
Дакле, то не треба да те брине.
 
Nikada nisam imala potrebu za solarijumom jer uvek lepo pocrnim preko leta i boja mi dugo stoji.Ove godine je isparila kao da na sunce nisam ni izlazila,a volim kad sam malo tamnija :)
Krenula bih ja odavno u solarijum nego me zanima da li smem,punija sam i ne znam da li je meni to preporucljivo,mozda mi je koza osetljivija.
Nemam strije,tj imam par samo bledih, tako da ne mislim da li zbog njih smem.Ima li neka punija devojka iskustva sa solarijumom ili neko ko bi znao da mi odgovori.Hvala unapred : ))

Не знам какве везе има килажа, да ли је неко дебљи или мршавији... Ја ти не препоручујем соларијум! Ишла сам пре две године први пут у животу,неколико пута, и приметила сам да ми се повећао број тачкица по телу (као младежи, само нису рељефни). Боље узми неку крему за самопотамњивање (чини ми се да су оне мање штетне), ионако је сад зима, намажи само шта се види z:lol:
 
Nikada nisam imala potrebu za solarijumom jer uvek lepo pocrnim preko leta i boja mi dugo stoji.Ove godine je isparila kao da na sunce nisam ni izlazila,a volim kad sam malo tamnija :)
Krenula bih ja odavno u solarijum nego me zanima da li smem,punija sam i ne znam da li je meni to preporucljivo,mozda mi je koza osetljivija.
Nemam strije,tj imam par samo bledih, tako da ne mislim da li zbog njih smem.Ima li neka punija devojka iskustva sa solarijumom ili neko ko bi znao da mi odgovori.Hvala unapred : ))

Pa valjda dermatolog treba da ti da preporuke o doziranju solarijuma. Sem toga prvi put čujem da bilo ko povezuje na bilo koji način solarijum i kilažu
 
Nikada nisam imala potrebu za solarijumom jer uvek lepo pocrnim preko leta i boja mi dugo stoji.Ove godine je isparila kao da na sunce nisam ni izlazila,a volim kad sam malo tamnija :)
Krenula bih ja odavno u solarijum nego me zanima da li smem,punija sam i ne znam da li je meni to preporucljivo,mozda mi je koza osetljivija.
Nemam strije,tj imam par samo bledih, tako da ne mislim da li zbog njih smem.Ima li neka punija devojka iskustva sa solarijumom ili neko ko bi znao da mi odgovori.Hvala unapred : ))
jedini problem koji bi mogla imati je da ne mozes da stanes u solarijum z:p a daleko si od te debljine

kozha je kozha
 
Mislim da osim zlobnih komentara devojčica koje rade po salonima - u smisli - "jao, sad će da nam dođe ona debela, svaki put nam frka da nam ne slomi solarijum" - tako devojčice u salonu u koji ja idem komentarišu pre dolaska devojke koja da ima višak aili daleko od toga da može da slomi isti, nemaš nikakav problem sa odlaskom u solarijum.
Kreme možda nisi dobro razmazala, verovatno ti je koža negde suvlja negde masnija pa zato imaš fleke. Strije ko strije, videće se više svakako zbog kontrasta.

virginija - ja nikad ne zatvaram poklopac mrzim zatvoren prostor..i uvek pocrnim...
e, sad kako mene komentarišu zbog toga...nisam čula :-) al verujem da bi bilo interesantno.
 

Back
Top