Sama svoj Deda Mraz :)

gost 185738

Veoma poznat
Poruka
11.623
:zpozdrav: Ja imam jedan detinjast, ali efikasan nacin da nateram sebe kad sam lenja da uradim sta zelim.
Npr. ako budem dobra (vredna u ucenju, disciplinovana u vezbanju, jaka u odolevanju hirovima) i ostvarim neki veliki cilj vredan odricanja, casticu sebe onom divnom roxy torbom jer cu imati indeks pun dobrih rezultata, i zasluzicu da ga nosim u necemu lepom :zgrudvanje:

Kako vi nagradjujete sebe? z:dd:
P.S. I za sta?
 
:zpozdrav: Ja imam jedan detinjast, ali efikasan nacin da nateram sebe kad sam lenja da uradim sta zelim.
Npr. ako budem dobra (vredna u ucenju, disciplinovana u vezbanju, jaka u odolevanju hirovima) i ostvarim neki veliki cilj vredan odricanja, casticu sebe onom divnom roxy torbom jer cu imati indeks pun dobrih rezultata, i zasluzicu da ga nosim u necemu lepom :zgrudvanje:

Kako vi nagradjujete sebe? z:dd:
P.S. I za sta?

...ja obavestim sve za koje mislim da su zainteresovani i cekam da me nagrade :)
 
Ja takodje obavestim ali nagrade manje vise izostanu ;)
Volim da nagradjujem sebe i mislim da svako to treba da radi.
Mada,nekada i izvucem neki izgovor pa smislim cime sam to zasluzila i onda kupim to prevremeno ali mi da podsticaj da uspem u necemu drugom.Necemu vrednom novog poklona ...i tako u krug ;))
 
A indeks poneseš po familiji da pokažeš ocenu i da stave paricu...
Pa to je stari fazon na koji divno padaju tetke i bake, a bogami i ujaci, stričevi i teče....
Samo vi lepo učite i polažite ispite, pa se hvalite imate i čime!
 
Nemam taj obicaj da sebe nagradjujem za nesto sto postignem, mada to nije uopste losa taktika
Ja slicno kao i Linda, kupim nesto sebi i svojima kada treba, kad mi se svidi i kad ima para, s povodom ili bez njega
Ono sto je meni nekad prava nagrada je kratka dremka uz tv, koja mi je nekad sladja od spavanja
Sto neko rece, zadovoljstvo postignutim uspehom je samo po sebi najveca nagrada, volim kada me drzi takva emocija i kad se tako lepo osecam, tada mi je svejedno da li cu sebe necim nagraditi ili ne, jer sam vec zadovoljna
Kao sistem za motivaciju kad nesto bas ne mogu da uradim sam uvela da pustam muziku, ona mi je eliksir za sve i stvarno mi dodje kao nagrada
 

Back
Top