Natalna

bikmozda

Početnik
Poruka
10
Raspolozen neko da mi kaze nesto o meni ?

21 april 1987 Beograd - 17:50

Sun Taurus 0.59 Ascendant Libra 3.33
Moon Aquarius 10.07 II Libra 29.14
Mercury Aries 14.43 III Scorpio 29.49
Venus Pisces 28.45 IV Capricorn 4.16
Mars Gemini 10.38 V Aquarius 8.29
Jupiter Aries 11.59 VI Pisces 8.34
Saturn Sagittarius 20.47 R VII Aries 3.33
Uranus Sagittarius 26.33 R VIII Aries 29.14
Neptune Capricorn 7.59 R IX Taurus 29.49
Pluto Scorpio 8.48 R Midheaven Cancer 4.16
Lilith Cancer 16.41 XI Leo 8.29
Asc node Aries 11.33 XII Virgo 8.34

The planetary positions in the houses express the facts relative to destiny.
Planets in the houses
Sun in VIII
Moon in V
Mercury in VII
Venus in VI
Mars in IX
Jupiter in VII
Saturn in III
Uranus in III
Neptune in IV
Pluto in II
Lilith in Midheaven
Asc node in VII
daisy13.png
 
Jel moze neko da mi odradi ovo... posto sam imao katastrfalnu proslu godinu ... proziveo sam sve i svasta.


Tranzitni saturn je pravio kvadrat sa natalnim Saturnom..i Uranom...pa je mozda zato bilo problematicno...?

Tranzitni Uran ce preci preko tvoje natalne Venere u Ribama, gde je u znaku egzaltacije, koja ti je vladar i suncevog znaka~Bika i ASC ~Vage...pa ce biti iznenadnih dogadjanja...
 
Ja se izvinjavam postavljacu teme, ali ja sam morala da uradim njegovu kartu u astro.com-u jer mi je tamo najpreglednija. A cini mi se i tacnija pozicija ascedenta. Evo vidljivije karte:

 
Da prosla godina je bila katastrofalna samim ulaskom saturna u natalno 12. polje. Mada mislim da konfuzija jos traje... i potrajace... sada je saturn retrogradan pa te je malo ostavio na miru ali...
Pravio je opoziciju na tvoju veneru pa ti je sigurno doneo razocarenje u ljubavi, raskid. Posto ti se seta 12. poljem i pravi opoziciju i na markura koji ti je vladar 8. polja nije iskljuceno da si krajem prosle godine imao i neki smrtni slucaj koji te je potresao ili ako ne to onda si se brinuo za neciji zivot. Takodje moras i sam voditi racuna o sopstvenom zdravlju u sledecem periodu, nesto duzem...
U toku ove godine saturn ce ti leci na asc pa ce te dosta maltretirati. Savet je da se samo primiris, ne ulazi u ljubavne veze tek da bi bio sa nekim jer mozes se opet razocarati, radi na sebi i shvati da sve sto ti se desava i desi u narednom periodu jeste deo tvog odrastanja i ozbiljnosti...
 
Devojka me je prevarila sa drugim
Drug mi je ubijen
Majka se razbolela od raka
Svi su me ostavili bili
ja sam se razboleo

... eto to bi bila u globalu moja prosla godina ...
Mada ova godina je fantasticno pocela... imam prelepu devojku ... poslovni uspesi su poceli da se isplacuju posle zestokog rada... postajem neko i nesto konacno ...

ja se nadam najboljem sada... kada imam nekoga ko me cuva i pazi ( devojka ) - koja je fenomenalna :)
 
pa ja vam kazem da je godina od negde 20. Januara krenula na mnogo .. mnogo bolje... jel to ta promena ... ?

a devojka je blizanac 10.Jun.1989 ... i bash me cuva - mazi i pazi ...i mogu da kazem samo da je neverovatna - oseti me na kilometar... i bash brine za mene ... a lepa kao andjeo ... nesto nevorovatno ... - sto se tice poslovnih uspeha ... recimo da sam uspeo da uradim sto ljudi nisu uspeli za poslednjih 20 god u mojoj struci ... i neverovatno se razumemo iako smo BIK-BLIZANAC ... sto je jako chudno jelte ...
 

Back
Top