Kosovo koči Srbiju

Vintage

Iskusan
Banovan
Poruka
5.196
Otvoreno pitanje Kosova koči napredovanje Srbije ka EU, opterećuje odnose sa Amerikom kao najvećom svetskom silom bez koje nema ni političkog ni značajnog ekonomskog napretka, otežava i odnose sa najuticajnijim i najbogatijim zemljama Evrope i onemogućava Srbiju da ostvari ulogu istinskog lidera u regionu Zapadnog Balkana jer je sprečava da uspostavi pune prijateljske odnose sa susedima.

http://www.blic.rs/Vesti/Tema-Dana/171815/Diplomatski-rat-za-nove-pregovore-o-Kosovu-
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Izgleda da ce Srbija poceti da se ponasa vise konstrukrivnije oko Kosova, jed dosadasnji pristup nije urodio plodom naprotiv...

P.S. Pre slanja komentara procitajte ceo tekst na prilozenoj web stranici !
 
Otvoreno pitanje Kosova koči napredovanje Srbije ka EU, opterećuje odnose sa Amerikom kao najvećom svetskom silom bez koje nema ni političkog ni značajnog ekonomskog napretka, otežava i odnose sa najuticajnijim i najbogatijim zemljama Evrope i onemogućava Srbiju da ostvari ulogu istinskog lidera u regionu Zapadnog Balkana jer je sprečava da uspostavi pune prijateljske odnose sa susedima.

http://www.blic.rs/Vesti/Tema-Dana/171815/Diplomatski-rat-za-nove-pregovore-o-Kosovu-
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Izgleda da ce Srbija poceti da se ponasa vise konstrukrivnije oko Kosova, jed dosadasnji pristup nije urodio plodom naprotiv...

P.S. Pre slanja komentara procitajte ceo tekst na prilozenoj web stranici !

Pa od takvih na i ne treba prijateljstvo a ni sa amerikom saradnja.

Sto znaci da smo na pravom putu.
 
Vintage....

Ti bre svaki dan otvaraš bezbroj jednih te istih tema na forumu.....

Evo ti generalan odgovor na sve njih jer osećam da počinješ da se brineš o svom budućem statusu u okviru republike Srbije.

Pitanje naše južne pokrajine gde u Ustavu Srbije stoji tačan naziv Autonomna pokrajina Kosovo i Metohija, rešavaće država Srbija po svim međunarodnim propisima i standardima dok ne iscrpi sve moguće pravne propise i norme pa čak i malo duže sa opravdanom nadom da neće biti potrebe za nekim ekstremnijim metodama i da se sve može kada se hoće.

Naravno da to stanje kakvo je sada neće ostati zauvek i u slučaju da se ne ispunjavaju potrebe i zahtevi Srbije, Srbija će biti prinuđena da uporebi svu potrebnu silu koja joj je dozvoljena po povelji UN-a da sa svoje teritorije protera terorizam, počinioce i izvršioce pravedno kazni, svoj narod i nacionalne manjine sačuva a tuđe narode protera sa svoje teritorije a okupatorske trupe sasvim uništi.


Ovo ti je sasvim dovoljno a ako ti se ne sviđa objašnjenje potraži dodatna objašnjenja na sajtu UN-a povelji UN i pravima naroda.
 
Poslednja izmena:
Otvoreno pitanje Kosova koči napredovanje Srbije ka EU, opterećuje odnose sa Amerikom kao najvećom svetskom silom bez koje nema ni političkog ni značajnog ekonomskog napretka, otežava i odnose sa najuticajnijim i najbogatijim zemljama Evrope i onemogućava Srbiju da ostvari ulogu istinskog lidera u regionu Zapadnog Balkana jer je sprečava da uspostavi pune prijateljske odnose sa susedima.

http://www.blic.rs/Vesti/Tema-Dana/171815/Diplomatski-rat-za-nove-pregovore-o-Kosovu-
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Izgleda da ce Srbija poceti da se ponasa vise konstrukrivnije oko Kosova, jed dosadasnji pristup nije urodio plodom naprotiv...

P.S. Pre slanja komentara procitajte ceo tekst na prilozenoj web stranici !

da da da. prvo su srbiju kocili komunizam, pa sloba, pa ratni zlocinci, pa bombardovanje srbije , pa djindjic pa sandzak , a o vojvodinu i beograd da ne pricam, pa sada tadic ..........................a ne bi se cudio i da ce ovaj svinjski grip da prikoci srbe na njihov put u evropu.
 
Сигуран сам да ће Србија у настојању да активније крене у решавање питања Косова и Метохије употребити сва дипломатска средства и да ће рецимо Албанија са своје стране такође допринети налажењу решења по питању афере "жута кућа" тиме што ће виновнике пронаћи, осудити и упутити јавно извињење Србији због ових злочина.
Све у циљу решавања питања илегалних усељеника из Албаније на територију Србије под називом Косово и Метохија. А и шире...
 
Gledao sam svojevremeno kako je jedan ekstremno visok čovek pokušavao da uđe u peglicu. Videlo se da to radi sa mukom. Samo, ne znam da li mu je smetala glava, ili su mu smetale noge. Nešto je svakako trebalo da odseče ako je mislio nesmetano da ulazi u auto.
 
Gledao sam svojevremeno kako je jedan ekstremno visok čovek pokušavao da uđe u peglicu. Videlo se da to radi sa mukom. Samo, ne znam da li mu je smetala glava, ili su mu smetale noge. Nešto je svakako trebalo da odseče ako je mislio nesmetano da ulazi u auto.
Биће да је ипак неко провалио у његову "пеглицу" и није хтео да се склони, па зато високи човек није могао да уђе.
Баш ће тако да буде...једино што је и полицајац предложио решење о скраћивању уместо да поштује закон...
 
Gledao sam svojevremeno kako je jedan ekstremno visok čovek pokušavao da uđe u peglicu. Videlo se da to radi sa mukom. Samo, ne znam da li mu je smetala glava, ili su mu smetale noge. Nešto je svakako trebalo da odseče ako je mislio nesmetano da ulazi u auto.

Зар није једноставније да купи већи ауто, а не да одсеца себи делове тела?
 
Ali, čoveku je baš stalo da uđe u tu peglicu, pa makar ostao i bez glave (koja ga u toj nameri samo koči).
Šta će mu glava ako ne uspe da uđe u peglicu koja ga vodi pravo u EU?
Избаци лепо оног што му је обио "пеглицу" и неће да се склони...као што ради свако у тој ЕУ...
 
Ali, čoveku je baš stalo da uđe u tu peglicu, pa makar ostao i bez glave (koja ga u toj nameri samo koči).
Šta će mu glava ako ne uspe da uđe u peglicu koja ga vodi pravo u EU?

У тој истој ЕУ би због пеглице платио двадесетак казни и такси самом уласку у исту!
И то баш ако је запео да уђе у ту европу...
И то баш "пеглицом"!
 
Ако мислиш на аутомобил, чак ни кад је био нов то није био ауто...
Kako nije? Imao je 4 točka, motor, i tako to...

А ако мислиш да у ЕУ треба да уђемо пеглицом, мислим да већ постоје други комедијаши у тој бајној заједници...
Hajde sada ozbiljno.
Ne mislim da pošto-poto treba grabiti u EU. Baš kao što ne mislim da vredi seći delove svoga tela da bi se ušlo i jedan tako "vredan" auto kao što je peglica.

Trebamo mnogo toga mi ovde u zemlji Srbiji da sredimo i uredimo, i to tako da EU poželi da budemo njihov član, a ne da nas uslovljavaju svim i svačim.
 
E onda si srBBBski patriJota, ratni huškač, nasilnik, ratni zločinac, silovatelj... (ima li još šta?)....
Желиш да кажеш да су сви у ЕУ ратни хушкачи, насилници, ратни злочинци, силоватељи, крадљивци интелектуалног богатства путем интернета и сл?
Па ти ниси Јанковић?!? Ти си неки много већи издајник?!?!
 
Желиш да кажеш да су сви у ЕУ ратни хушкачи, насилници, ратни злочинци, силоватељи, крадљивци интелектуалног богатства путем интернета и сл?
Па ти ниси Јанковић?!? Ти си неки много већи издајник?!?!
Evo već treći put čitam šta ja to želim da kažem.
Hajde da pročitam još jednom šta ja to želim da kažem...
Ne vredi, nije mi jasno šta "ja" to "želim" da kažem.
 
Gledao sam svojevremeno kako je jedan ekstremno visok čovek pokušavao da uđe u peglicu. Videlo se da to radi sa mukom. Samo, ne znam da li mu je smetala glava, ili su mu smetale noge. Nešto je svakako trebalo da odseče ako je mislio nesmetano da ulazi u auto.

Moze i da se skine krov, pa da glava bolje osmatra okolinu i odredjuje pravacvoznje.
 
Kako nije? Imao je 4 točka, motor, i tako to...



Hajde sada ozbiljno.
Ne mislim da pošto-poto treba grabiti u EU. Baš kao što ne mislim da vredi seći delove svoga tela da bi se ušlo i jedan tako "vredan" auto kao što je peglica.

Trebamo mnogo toga mi ovde u zemlji Srbiji da sredimo i uredimo, i to tako da EU poželi da budemo njihov član, a ne da nas uslovljavaju svim i svačim.

Није имао "тако то" и то је кључно!

И чему онда онај пост од малопре?

А да смо друштвено (и даће Бог економски) уређенији од Швајцарске рецимо, чему онда трубљење о уласку у ту ЕЗ?

И зар процес око КиМ није одвојен од питања ЕУ?
 

Back
Top