PROBLEM

Stranger2973

Primećen član
Poruka
756
Imam jedan problem(sto i pise u naslovu teme)...Mozda ce vam biti poznat...
Bio sam vukovac u osnovnoj sve je islo glatko.
Upisem ja Pozarevacku gimnaziju,drustveno-jezicki smer i bude mi maltene kao i u osnovnoj dobro.Imao sam dobre ocene,iz prirodnih nauka nesto losije ali opet odlican.
Nakon prvog tromesecja prebacim se u smederevsku gimnaziju,isti smer.Razlog prebacanja je taj sto sam patio mnogo za osnovnom a skoro svi moji drugovi i drugarice iz osnovne su isli u Smederevo u skolu pa bih se svakog dana vidjao sa njima.Medjutim tu je sve krenulo lose,na polugodistu sam bio nedovoljan sa kecom iz fizike a i bez tog keca bih bio vrlo dobar.
Ovo sto sledi se ne vidja cesto.z:) Kad je pocelo drugo polugodiste prve godine VRATIM SE JA U POZAREVACKU GIMNAZIJU,sto je tada sve iznenadilo,cak su mi se i neki smejali zbog toga.Ja sam se vratio jer su profesori mnogo korektniji i bolji nego ovi u Smederevu(bez uvrede) a i zbog keca iz fizike.
Nadao sam se da ce opet sve da se vrati na staro,da cu popraviti ocene itd.
Sad sam druga godina(i dalje u Pozarevcu) i ja otkad sam se vratio nisam povratio tu radnu naviku koju sam imao pre nego sto sam se prebacio.
Prvu godinu sam zavrsio sa prosekom 3,8 a i sad sam tu negde,mozda malo bolje.
Svi mi pricaju:Zasto nemas dobre ocene kad ti MOZES a NECES
Ja veoma brzo ucim ali su mi motivacija i koncentracija = 0
Nema dana da ja ne pomislim kako cu da upisem filoloski fakultet(engleski jezik) sa ovakvim prosekom.Da li cu moci da upisem zeljeni fakultet?Zasto sam toliko opsednut ocenama a nemam motivaciju?Sta ili koga da krivim za takav preokret?Sta ako odem u fizikalce nakon gimnazije?Ja za to definitivno nisam.Sve ovo ja pitam sebe svakog dana ali nikako da se,da kazem,uozbiljim.
 
I ja sam imao slican problem, pogotovo sa koncentracijom i motivacijom. Pa sam u zadnje vreme mnogo "agresivniji" prema novom razredu i profesorima i to mi pomaze. Zainatim se nekom profesoru ili djaku ako dobijem losu ocenu (uvek mozes da nadjes potencijalnog krivca) i naravno da ce ti se onda i koncentracija i motivaci povecati, sama pomisao na to kako ces ih poniziti pred svima je NEVEROVATNA!



Ja sam vrlo-dobar ucenik, ne mucim se puno ali i uzivam, skoro svaki dan posle skole odem sa drustvom iz osnovne na basket, bilijar, igraonu itd. :super:
 
U zadnje vreme stalno srećem tinejdžere koji se plaše za razne postupke, a i zaboravljaju da su u pubertetu.

Savet: Nađi devojku, proćiće te!
 

Back
Top