Lice i nalicje

Uvek se pitam zasto na avataru ne stavite svoju sliku . Mislim da je to mnogo bolje za komunikaciju medju ljudima. Naravno ako isti stoje iza onog sto su napisali i ako ne misle okolo da vredjaju ucesnike. Ja uvek stavljam svoju sliku i na nekim drugim forumima jer nemam nameru da se krijem , nikog ne vredjam .Mozda neki put sala ali i to je za ljude.
 
Kazu da slika vredi hiljadu reci.. Ja bas ponekad mislim sasvim suprotno a to je da je rec ta koja seche i miluje, po potrebi, naravno ako ima tezinu i ako taj/ta koji to izgovara zaista to misli. I da sve se u zivotu posmatra sa dve strane , postoji ona druga strana medalje, a reci obicno su te koje tumacimo na 2 nacina.
Koju ste to rec/recinicu zapamtili? Koja vam se urezala u pamcenje? Ili ste vi mozda nekom nesto rekli sto je pogresno shvaceno? Ili ste zahvljajuci jednoj recinici shvatili necije nalicje ili ponakad prosto ne zelite da znate?

ne'am pojma..missim ispisa ga u p.m..a nist ne rece..si i neki pravnik?ili politicar u RL?
=/
Ne'am pojma,missim kazem sta missim i to..:ok:
 
Ne razumem objasni mi lepo te molim.

zato sto je avatar tvoj alter ego...tvoje drugo ja...
slicica koja predstavlja tebe ali ne tvoja slika vec nesto sto oznacava tvoj karakter, ili deo tvog karaktera, tvoja osecanja, misli bla bla...sta god oces

mislim naravno ovo nije pravilo ali u sustini pojam avatar se definise tako...a ti mozes da okacis i sliku pra babe niko ti ne brani
 
zato sto je avatar tvoj alter ego...tvoje drugo ja...
slicica koja predstavlja tebe ali ne tvoja slika vec nesto sto oznacava tvoj karakter, ili deo tvog karaktera, tvoja osecanja, misli bla bla...sta god oces

mislim naravno ovo nije pravilo ali u sustini pojam avatar se definise tako...a ti mozes da okacis i sliku pra babe niko ti ne brani
Koliko sam te shvatio ti znaci imas karakter macke ili mace a one bas nisu od poverenja. A sto se tice pra babine slike nju nemam. Ipak hvala na odgovoru.
 

Back
Top