nesto je trulo u drzavi danskoj

ja mislim da to znaci da ce omiljena komsina kokoska, sto je izdresirao da sedne kad joj kaze, da snese 3 jajeta za jedan dan... mislim, posto vec trazis neki kalup, ja najiskrenije mislim da ce se to desiti kad jedna osoba izgovori takve stvari... za sve ostalo sto te zanima, mislim da ces odgovore najlakse da nadjes u onim testovima u gloriji ili u skandalu... nema veze koji, oba su ekstra....

da sam htela da citam to djubre ne bih otvorila temu...interesuju me misljenja ljudi
ako ti mislis da ce glorija da bolje odgovori na ova pitanja od tebe to je tvoj problem

ispevate epove o o vasim sexomanskim iskustvima...pa izvolite da vas cujem :aha:
 
Ma,svakom ponekad u duzoj vezi ili braku dosadi sex sa partnerom.Sta je tu cudno?neko to prizna ,neko ne

nije cudno...dodje mu ko standardna procedura...prirordno je cak...al fora je u tome sto to treba resavati sa partnerom...ako nisi sposoban da se s tim problemom uhvatis u kostac sa parnerom i probas da resisi problem, resis ga ili produzavas agoniju zavisi, nego samo kukas na sve strane onda meni tu nista nije jasno...tj ja to tumacim ko usporeni raskid....
 
sex vise nije kao sto je nekada bio
ne zadovoljava me vise u sexu
osecam da mi treba neka promena u sexu, nije da zelim drugog, ali bi nesto novo s ovim s kojim sam

....
i razne druge fraze koje znace sta? da se polako nazire kraj vezi...da su se smorili...da zele neko novo meso...ili nista od toga...mozda ce pronaci nacin da da osveze svoj sexualni zivot pa tako i nastave vezu

sta konkretno znaci kada neko od partnera izgovori ovako nesto?...uglavnom okolini ne direktno partneru
posebn mi je interesantna ova poslednja izjava...jeli to nesvesno zeli drugog/drugu ili stvarno hoce i dalje isto al sa drugim "zacinima"

ako je bilo a vi brisite ... radite sta god hocete

Pa sve dosadi vremenom........a ovo poslednje više vuče na ‚‚ja bih nešto sa strane... barem jednom... ali da ne prekidam vezu sa sadašnim...‚‚z:hm:
 
nije cudno...dodje mu ko standardna procedura...prirordno je cak...al fora je u tome sto to treba resavati sa partnerom...ako nisi sposoban da se s tim problemom uhvatis u kostac sa parnerom i probas da resisi problem, resis ga ili produzavas agoniju zavisi, nego samo kukas na sve strane onda meni tu nista nije jasno...tj ja to tumacim ko usporeni raskid....

Zavisi.Kod mene se to desava povremeno.Znaci ,nije stalna pojava.Valjda u nekom momentu dodje do prezasicenja,navike,zelje za necim drugacijim sa nekim drugim..Da je to konstantno osecanje e onda bih se zapitala da li je vreme za kraj.Ovako,to sto ponekad pozelim da je kraj mene neko drugi(i,naravno zadrzim to za sebe) i nije tako strasno
 
Zavisi.Kod mene se to desava povremeno.Znaci ,nije stalna pojava.Valjda u nekom momentu dodje do prezasicenja,navike,zelje za necim drugacijim sa nekim drugim..Da je to konstantno osecanje e onda bih se zapitala da li je vreme za kraj.Ovako,to sto ponekad pozelim da je kraj mene neko drugi(i,naravno zadrzim to za sebe) i nije tako strasno

iskreno z:)

ne znam meni to sad zvuci ijaooo :zima: al ja sam jos majusna :mazi:
 
Pa kad neko pocne da se zali da zeli nesto novo, onda ce on to novo potraziti na drugoj strani, kod novog partnera i onda ce njegova veza da pukne. Medjutim ako je veza jaka, onda ce taj sto se zalio ipak ostati u vezi bez obzira sto se mozda traziti nesto novo sa strane...

a ja mislila ako je veza jaka nece traziti sa strane nego ce u kooperaciji sa partnerom da dopunjava rupe...kad ono ne lezi vraze z:shock:
:lol:

i ovo ide u prilog onom da ce samo produziti agoniju
 
Ma meni se sve cini da je tu kraj blizu ,bolje prekidaj ranije nego da si u agoniji.

pa ima jedna druga stavka koja cini vezu - ljubav

i sta sad

jeli ovo iskazivanje nezadovoljstva kroz sex u stvari sumiranje svega sto ne valja pa se najbolje iskazuje kroz sexualni odnos(iz nekog razloga) ili samo prosto ne valja nesto u sexu a sve ostalo cvetaju ruze

sex je ravnopravan calan ozbiljne veze kao i ljubav i sve ostalo...jeli u ovim situacijama o kojima pricamo samo sex ne valja i jos mnogo toga?
 
pa ima jedna druga stavka koja cini vezu - ljubav

i sta sad

jeli ovo iskazivanje nezadovoljstva kroz sex u stvari sumiranje svega sto ne valja pa se najbolje iskazuje kroz sexualni odnos(iz nekog razloga) ili samo prosto ne valja nesto u sexu a sve ostalo cvetaju ruze

sex je ravnopravan calan ozbiljne veze kao i ljubav i sve ostalo...jeli u ovim situacijama o kojima pricamo samo sex ne valja i jos mnogo toga?

Sex moze i da valja ali jednostavno,pozelis nesto drugo.Ne mora da znaci da je sex sa partnerom los.
 
to oni koji nemaju muda da prevare partnera...znaš...upravo oni se teše tim "novotarijama"...
pa za prevaru ti zapravo ni ne trebaju muda vec samo povoljne okolnosti ako neces da budes otkriven i dovoljno diskretna osoba koja nece to da siri na sav glas.

muda ti trebaju da pokusas sistemski da resis problem koji se pojavio sa postojecom osobom, a posebno sto ljudni nisu uvek spremni da se menjaju, da rade nove stvari i tako...

zivot u drustvu ima tendenciju da potane monoton, a ako ga sam necim ne zacinis, a za to treba pre svega da poznajes sebe i onda da imas vreme,resurse i volju da to i ostvaris, jedno povlaci drugo....danas ti dosadan posao,sutra partner,prekosutra ko zna sta :neutral: a za to opet treba da nadjes pokretacku snagu u samom sebi i da se suprostavis sopstvenoj lenjosti i prepustanju standardizovanom toku zivota. nekad je potrebna i ogromna kolicina hrabrosti.
 

Back
Top