BROJILO

e dobro, da malo 'pojasnim' :wink:
kad bi se ljudi cenili/vrednovali ili shta vec, kao shto se npr. automobili (polovni) 'cene' izmedju ostalog i prema predjenoj kilometrazhi, shta bi merio taj neki vash brojach ? ili shta bi voleli da 'proverite' npr kod svog partnera ?
lepe trenutke?
poljupce?
duzhinu 'putanje' koju je vash jezik preshao preko... razno raznih povrshina :lol: ?
sva moguca chekanja u zhivotu?
trenutke dosade ?
broj ljudi koji su vas za neshto ispalili ?
broj shtucanja ?
broj otkucaja srca? (pa kao da proverite da li zhivite 'opasnije' od nekog vrshnjaka :lol: )
naravno tema je totalno debilna 8) :lol: ali kad je vec tu...
 
necu brojilo :(
ahahah necu da vam kazem
jedna varijanta je da broji prijavljivanje nekog ispita
a drugu necu da kazem

pare, pishe, dane do ispita, ispite, drugare, drugarice (manje), broj pristiglih mailova, hmmmm ne znam sha jos
kao vreme na netu al to je neki noviji.
 
aah, pishe, sto sam riba sad tek vidim ali sada to i mislim..shta uradi ova teretana od mene.
e da ja brojim koliko me je neko ispalio ono uloga zrtve : )) tj ne brojim ali to registrujem.
sad je uloga zrtve
brojim koliko je reprezantacija osvojila takmicenja
znaci brojim medalje
brojim ok trenutke sa nekim likovima. kao koliko puta je bilo uspesno. nekad ni ne brojim ali obratim paznju. brojim susrete sa sajber drugarima ;>
e ok sada cao.
 
Moje bi brojalo trenutke srece i tuge (da mogu posle da uporedim koliko sam stvarno bila srecna), brojalo bi poljupce, ljude koje srecem svaki dan...
Seticu se valjda kasnije jos necega!
 

Back
Top