Бандитски представник бандитске америчке „М.З“

Poruka
1.088
Такозвани „високи представник међународне заједнице“, Валентин Инцко, показује се као бандитски представник бандитске америчке „међународне заједнице“.
Управо овај бандит, пошто је наишао на неприхватање његових акција на уништавању Републике Српске, прети да ће „међународна заједница интервенисати“, и ваљда тако, још једном, хиљадити пут провести насиље над Србима у „БиХ“, и над свим Србима.
Не каже овај бандит да је „М.З“ на коју се позива ништа друго до бандитска америчка „М.З“, иста она „М.З“ која непрекидно 20 година проводи сваку врсту насиља и сваку врсту оргијања над незаштићеним српским народом .
Позива се Инцко на подршку амбасадора држава ове америчке „М.З“, који нису ништа друго до скуп бандита и изасланици булументи, које недемократски владају народима у „својим“ државама.
Мисли овај скуп бандита да су убедљивији ако их има више на окупу. Неће да схвате ови бандити, ова разбојничка дружина, да ПРАВО СРБА НЕ ЗАВИСИ ОД ЊИХОВОГ БРОЈА И ЊИХОВЕ МЕЂУСОБНЕ СОЛИДАРНОСТИ КОЈА ЈЕДИНО ПОЧИВА НА ЛИЧНИМ ИНТЕРЕСИМА.
НЕЋЕ РАЗБОЈНИЧКА ДРУЖИНА ДА СХВАТИ ДА СРБИ ИМАЈУ ПРАВА КАО И ДРУГИ НАРОДИ: ПРАВО НА СЛОБОДУ, ПРАВО НА ОДБРАНУ, ПРАВО ДА БИРАЈУ СВОЈУ ВЛАСТ, ПРАВО ДА УПРАВЉАЈУ СВОЈИМ ДОБРИМА И СВОЈИМ РАДОМ, ПРАВО ДА ИМАЈУ СВОЈУ ДРЖАВУ НА СВОЈОЈ ЗЕМЉИ, ПРАВО ДА СЕ ОСЛОБОДЕ СВАКОГ ТЕРОРА БЕЗ ОБЗИРА НА ФРАЗЕ КОЈИМА СЕ ТЕРОР ПОКРИВА.
Председник Владе Републике Српске учтиво каже, јер тако мора, да у „БиХ“ влада „амбасадорократија“ – што је потпуно тачно. Само морам додати да је, у овоме случају, „амбасадорократија“ синоним за бандитско оргијање над српским народом.

Булументе у овим државама америчке „М.З“ имају систем дебилизације народа, у тим државама, које затим бомбардују лажима, поновљеним хиљадама пута, без икакве могућности да сазнају истину. Са тако препарираним „јавним мишљењем“ у својим недемократским државама, они наступају као аргументима за уништавање српског народа, и уопште за своје бандитске акције по планети.

Сваки „представник“ ове америчке „М.З“ у „БиХ“ долазио је са унапред заданим плановима да , корак по корак, уништава Републику Српску, да, корак по корак, отима права Републици и, корак по корак, обесправљује Србе у „БиХ“ све док их потпуно не стави у такозвани легитимни „уставни“ положај робова у „БиХ“.
Сваки „представник“ ове америчке „М.З“ у „БиХ“ давао је допринос таквом циљу. Најзлогласнији је био Педи Ашдаун, а Инцко има додатни циљ да „верификује“ све претходне противправне, дакле бандитске, одлуке „високих бандита у БиХ“. Прецизније, пошто они знају да су њихове „Одлуке“ противправне, Инцко има циљ да НАТЕРА ВЛАСТИ РЕПУБЛИКЕ СРПСКЕ ДА ЛЕГАЛИЗУЈЕ ТЕ „ОДЛУКЕ“. Отуда оволика претња, отуда заједничка изјава разбојничке амбасадорске дружине.
Сви представници америчке "М.З“ у „БиХ“ су примили велики новац и добили велике награде од исламских земаља да би деловали како су деловали. Муслимански изасланик из Сарајева оде у Арабију, Иран, Турску, Јемен, Малезију и испостави план шта следеће треба чинити на уништавању Српске, и како то спровести да има плашт „правног арбитрирања“ , а исламски богаташи и владаоци тај план испоставе својим америчким владајућим „пријатељима“, дајући при том огромну суму петрол долара, после чега су амерички плаћени моћници тај план као задатак постављалии својим представницима (емисарима и комесарима) у „БиХ“. После тога су се „проводиле“ (глумиле) „арбитраже“ које су све, баш све, биле против права Срба.

СРПСКИ НАРОД МОРА ИЗДРЖАТИ И ОВУ БАНДИТСКУ ОФАНЗИВУ ПРЕДСТАВНИКА БАНДИТСКЕ АМЕРИЧКЕ „М.З“, КОЈУ ПРЕДВОДИ ВАЛЕНТИН ИНЦКО.
 
Poslednja izmena:
do jaja je naslov teme , ja vec pomislio da je prof . dr Seselj napisao novu knjigu

Живиш у антисрпској пропаганди и са том пропагандом, па си све српске памети свео на једног човека.
У српском народу је хиљаде Шешеља.
 
A ja se čudio koja je to nova banditska organizacija "M 3" !! z:mrgreen:

Нема смисла да испушташ оно "америчке" "М.З". Тај атрибут много говори, и саставни је део разматраног (наведеног) појма.
 
Нема смисла да испушташ оно "америчке" "М.З". Тај атрибут много говори, и саставни је део разматраног (наведеног) појма.

Ma skontao sam ja ovo američki.
Nije mi bio jasan ovaj dio "M3" (em tri).

Tako je to kad ti je svejedno jel čitaš latinicu ili ćirilicu. z:mrgreen:
 
Ma skontao sam ja ovo američki.
Nije mi bio jasan ovaj dio "M3" (em tri).

Tako je to kad ti je svejedno jel čitaš latinicu ili ćirilicu. z:mrgreen:

И ја сам "контао" док сам ходао Сарајевом, и Баш Чаршијом, али више не "контам".
Добро је да ти је свеједно шта читаш, ћирилицу или латиницу. То ми се свиђа.
 
Суштина је у томе да плаћена булумнта моћне Америке затвара круг акција над Србима.
Круг је, дакле, овакав:
из муслиманске централе у Сарајеву изасланик иде у исламску земљу, из исламске земље се „задатак“ преноси у централу америчких бандита у Вашингтону, по налогу централе у Вашингтону одређује се и упућује изасланик у Сарајево, који под реториком „демократије, прогреса и мира“ ИЗВРШАВА ПОСТАВЉЕНИ ПЛАН УНИШТАВАЊА РЕПУБЛИКЕ СРПСКЕ, ОТИМАЊА ПРАВА СРБИМА И ПРОВОДИ ДРУГЕ ОБЛИКЕ ТЕРОРА И ОРГИЈАЊА НАД СРПСКИМ НАРОДОМ У „БИХ“.

Тако се Америка (УСА, булумента Америке) појављује као плаћени уништивач Републике Српске и плаћени уништивач права српског народа, као што је током бомбардовања била плаћени убица српског народа. Уништивач и убица плаћен исламским новцем.
 
Суштина је у томе да плаћена булумнта моћне Америке затвара круг акција над Србима.
Круг је, дакле, овакав:
из муслиманске централе у Сарајеву изасланик иде у исламску земљу, из исламске земље се „задатак“ преноси у централу америчких бандита у Вашингтону, по налогу централе у Вашингтону одређује се и упућује изасланик у Сарајево, који под реториком „демократије, прогреса и мира“ ИЗВРШАВА ПОСТАВЉЕНИ ПЛАН УНИШТАВАЊА РЕПУБЛИКЕ СРПСКЕ, ОТИМАЊА ПРАВА СРБИМА И ПРОВОДИ ДРУГЕ ОБЛИКЕ ТЕРОРА И ОРГИЈАЊА НАД СРПСКИМ НАРОДОМ У „БИХ“.

Тако се Америка (УСА, булумента Америке) појављује као плаћени уништивач Републике Српске и плаћени уништивач права српског народа, као што је током бомбардовања била плаћени убица српског народа. Уништивач и убица плаћен исламским новцем.

Држава Србија је својевремено из необјашњивих разлога прећутала А ТРЕБАЛО ЈЕ ДА УХАПСИ И ОСУДИ НА 100 ГОДИНА РОБИЈЕ ОНОГ СВИЛАНОВИЋА КОЈИ ЈЕ ПОВУКАО ТУЖБУ ПРОТИВ САД и НАТО-а:


Optu�nica protiv SAD i NATO zbog agresije na SRJ (1)

Optu�nica protiv SAD i NATO zbog agresije na SRJ (2)

Optu�nica protiv SAD i NATO zbog agresije na SRJ (3)

****************************************************************************

Ту је све до детаља НАВЕДЕНО ШТА НАМ СЕ У СТВАРИ ДОГАЂАЛО...
 
Срби морају разоткривати суштину свих акција на уништавању Републике Српске, обавештавати јавност о томе, обавештавати владе свих држава, а нарочито оне које нису под протекторатом Америке.
Ми, Срби, морамо издржати и ову офанзиву на Српску и офанзиву на будућност Срба, а коју предводи „представник у БиХ” , који се данас зове Инцко, а јуче се звао другачије. Памтимо их по штети коју су противправно учинили Републици Српској и српском народу уопште.
 

Back
Top