DiGiTV masovna zamjena kartica u toku

Јованча из Јагодину

Zainteresovan član
Banovan
Poruka
334
DiGiTV masovna zamjena kartica u toku
Prema sluzbenim informacijama krenula je masovna zamjena kartica na SVIM trzistima gdje DiGi posluje.

Svi pretplatnici ce besplatno postom primiti novu karticu a staru moraju postom vratiti DiGi-ju u roku od 7 dana nakon primitka nove.

Kao zahvalnost za suradnju oko zamjene kartica DiGi ce svim pretplatnicima mjesec dana besplatno ponuditi HBO MAX paket.

Stari sistem bi trebao biti iskljucen najkasnije do 30.3.2010.

Koliko je ovim mamlazima za vjerovati to ni sam Bog ne zna, tako da uzmite ovu vijest sa rezervom dok ne budete drzali kuvertu s karticom u rukama.
 
Bilo bi najbolje kada piratski radi da imaju i emulatori i CS a kada puknu emulatori neka pukne i CS jer mi obični ljudi onda ne možemo gledati ništa a ovi sa CS mogu,ipak je to skupo da uzmemo, treba u startu najmanje 250e a to nije vredno tih para,nemojte mi zameriti vi koji imate CS:thumbdown:
 
Čudi me da vam to nije jasno:dash: za CS treba resiver Dreambox ili Optibox itd,da sad ne nabrajam,on košta najmanje 100e,pa acepoint ako sam dobro napisao,pa ruter,pa 100e unapred za godinu dana gledanja i sad mi recite jel to košta sve oko 250e a možda čak i više,i ko je sad u pravu šta mislite :thumbdown:
 
Čudi me da vam to nije jasno:dash: za CS treba resiver Dreambox ili Optibox itd,da sad ne nabrajam,on košta najmanje 100e,pa acepoint ako sam dobro napisao,pa ruter,pa 100e unapred za godinu dana gledanja i sad mi recite jel to košta sve oko 250e a možda čak i više,i ko je sad u pravu šta mislite :thumbdown:

Ako cemo tako onda za to tvoje besplatno gledanje digija treba tv ( sto je bar 70e ako je onaj sa katodnom cevi,lcd i plazmu da i ne pominjem), risiver neki strong ili yumatu ( 50-60e), internet da bi pokupio kljuc...znaci opet izadje mnogo zar ne?? a sta gledas?? samo digi? preko c*s gledas sve a mala je razlika u ceni...
 
Pa dobro Boki i ti ga sad preteruješ malo,pa ko danas nema tv,80% ljudi ima CRT tv to jest obični,ključevi za DIGI se mogu skinuti i preko mobilnog telefona kao čto sam js radio do pre godinu dana kada sam uveo internet bežični.Ja gledam samo DIGI i Sirijus,pošto imam 2 lnb.Znam čoveka ovde kod mene koji jedini radi CS u okolini i traži 100e unapred za godinu dana.Ja sa komne god sam pričao od mojih kolega koji imaju samo piratski Digi kao i ja niko nema nameru da uzme CS jer im je skupo.Slažem se sa vama da tu ima sve,možda i ja jednog dana uzmem CS ali sada nema šanse,jedino ako ove godine ništa ne bude radilo piratski ali to će se teško desiti
 
Naravnoda nije tačna, ne znam što izmišljaš nešto. Ja imam stari Hundai pa sve radi ok sa novom karticom. Zamisli oni podele kartice a ono ih risiveri ne podzavaju, ih kakva steta, pa jos da bacaju pare za menjanje risivera. Ionako su dosta i para i dobrih kanala izgubili zbog piratskog gledanja. Npr pročitah na forumu elitesecurity od nekog člana koji kao zna neke sigurnije informacije da Fox i Avala neće da potpišu ugovor sa Digijem sve dok on ne pređe na sigurni sistem zaštite.
 

Back
Top