Bit Defender antivirus

  • Začetnik teme nesa 0409
  • Datum pokretanja
N

nesa 0409

Gost
Drugari,neko vreme koristim Bit Defender antivirus i zadovoljan sam njime,može se preuzeti besplatna verzija i moguća svakodnevno preuzimati dopunu definicija virusa.Odlaskom na njihov sajt saznao sam da u Hrvatskoj imaju predstavništvo,tu sam se registrovao i kao korisnik ovog besplatnog softvera primam informacije o pojavi novih virusa,i o ostalim novostima koje dolaze iz ove firme.Pre nekoliko dana dobio sam i svojevrsnu nagradu,besplatni aktivacijski ključ za Bit Defender Profesional,sa mogučnošću korišćenja do novembra ove godine.Normalno,preuzeo sam ga sa neta i oduševio se.Ovaj antivirus je strava.Ima neprekidnu podršku-stalno održava kontakt sa njihovom firmom i o svim sumnjivim detaljima samostalno obaveštava inženjere iz njihove firme,koji trenutno rade na odbrani od upravo pronadjenih virusa.Takodje ima i opciju Shield & Firewall kojim reguliše odlazeći i dolazeći internet saobraćaj i mnogo drugih naprednih mogućnosti.Verovatno ću po isteku probnog perioda pokušati da obezbedim legalni softver,koji je izgleda duplo jeftiniji od najpoznatijih antivirus programa sa kojima je garantovano u rangu.Ovo nije nikakva reklama,već poziv da se bolje upoznate,makar sa besplatnom verzijom ovog izvanrednog programa.
 
Izvinjavam se zbog načina na kome sam započeo temu,zaista nisam imao nameru da reklamiram.Jeste Rumunski,mislim da će ga ovih dana kupiti najjača firma za proizvodnju softvera.Ako oni tako odluče,verovatno će moći i kafu da kuva
Inače interesuju me iskustva drugih koji več koriste ovaj antivirus.
 
Pre nego sam dobio na korišćenje Bit defender profesional,koristio sam besplatnu verziju Bit Defendera koji se nudi čitaocima "Mikra" na Cd-u koji ide uz časopis.Ogromna je razlika izmedju ove dve verzije.Obe verzije skidaju dopune definicija virusa sa sajta proizvodjača,ali besplatnoj verziji omogućuju povremeno,dok za verziju profesional to omogućuju svakodnevno.Takodje je opcija Shield & Firewall odlična alatka za kontrolu internet saobraćaja sa računarom.Ovu alatku besplatna verzija nema.Zahvaljujući tome,deinstalirao sam Zone Alarm koji sam koristio do sada.Ne mogu da verujem da neko ne koristi antivirus a ide na internet.Bez obzira što ne lutam bez veze netom,skoro svaki dan nakačim po neki virus,pa mislim da je nepromišljeno ne koristiti zaštitu,ako u računaru imaš bar nečeg vrednog.
 

Back
Top