Stari kompjuteri

sideris.m

Početnik
Poruka
3
Ako imate neki od starih modela racunara Atari 400,600,Sinkler QL,BBC B ili B+, Acorn Electron, ili slican a manje prisutan na teritoriji nase sadasnje i bivse drzave molim vas da mi se javite. Dozvolite da ih spasim od zaborava. Unapred zahvalan.
 
Кулиража:
Imam i ja C64 ali taj iz muzeja (kucnog) dok sam ja ziv nece izaci.

Zaista cenim vasu ljubav prema toj masini i ja sam nekad bio zakleti komodorovac. Sve sto je kod nas izaslo iy njihove firme vec posedujem kao i dosta dodatne opreme i programa. Tu su VIC 20, C 16, C116,
C +4, C64 debeljka i mrsavka, C 128 i C 128D. Nedostaje mi petica. I meni je yelja da ih spasem od zaborava a posto radim u skoli i da ih ucinim pristupacnim svima. Ipak hvala sto si se javio. pozdrav
 
Ja ti mogu prodati Oric Novu 64Kbta, istorijski primerak Avtotehne, ali pazi - trenutna antikvitetska cena iste je procenjena na oko 250 eura (u skroz ispravnom stanju!)

Objasnjenje - kod nas je bio cest, mada u svetu jako redak, Michael Pointier je izvrsio procenu moje Oric Nove na tu cifru... pa ako si zainteresovan da je spases od zaborava -> 063/8133681 :)

Brana
Lep pozdrav
 

Back
Top