''ideal ruznoce''

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Tette

Zainteresovan član
Poruka
167
ovo je zapravo predlog od jedne forumasice....z:lol:
ona trenutno smislja idealan naziv za temu... z:p
mozda je ovaj naziv malo glup, ali vazno je da razumete o cemu treba raspravljati...

evo ja da dodam..
billy_idol_epa_187610g1.jpg

z:hm:
 
Problem s ovom temom je taj sto mozemo da kacimo slike forumasa a pritom da ne navedemo da je postavljena slika u stvari slika jednog forumasa.

Naprimer:

Ja okacim sliku milice anchy ali ne kazem da je to ona.

I sad naprimer nadje se neko kao sto je GhettoBeograd i kaze kako je jeb ote debela, ruzna u facu, ima ruzne noge itd. I onda se jos par novopecenih forumasa nadoveze na njegov post i sve to tako bez znanja i bez odgovornosti koja bi inace bila prisutna da znamo ko je na slici.
 
Problem s ovom temom je taj sto mozemo da kacimo slike forumasa a pritom da ne navedemo da je postavljena slika u stvari slika jednog forumasa.

Naprimer:

Ja okacim sliku milice anchy ali ne kazem da je to ona.

I sad naprimer nadje se neko kao sto je GhettoBeograd i kaze kako je jeb ote debela, ruzna u facu, ima ruzne noge itd. I onda se jos par novopecenih forumasa nadoveze na njegov post i sve to tako bez znanja i bez odgovornosti koja bi inace bila prisutna da znamo ko je na slici.

što ja? gde sam ja to rekao? nesto se ne secam... podseti me
P.S. iskrena sam osoba, tako da ne povlacim sta sam rekao(ako sam rekao)
mogu samo to da kazem na foru punija si, nisi bas najlepsa, molo su ti krive noge zar ne(i koja je razlika?
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top