Nokti

NastyNensy

Domaćin
Poruka
3.777
Opste je poznato da nokti sluze kao sredstvo stimulacije razlicitih delova muskog tela (moze i zenskog, zavisi kako je ko opredeljen :mrgreen: ) :manikir:
E sada mene zanima...muskarci...da li vi primecujete nokte svoje devojke..koje su boje, duzine...?
Imaju li lepe ruke i nokti neko stimulativno-seksualnu ulogu po vama?
 
Opste je poznato da nokti sluze kao sredstvo stimulacije razlicitih delova muskog tela (moze i zenskog, zavisi kako je ko opredeljen :mrgreen: ) :manikir:
E sada mene zanima...muskarci...da li vi primecujete nokte svoje devojke..koje su boje, duzine...?
Imaju li lepe ruke i nokti neko stimulativno-seksualnu ulogu po vama?

Da, uvek primecujem. Nista mi nije lepse bilo no kad dodje sa ravnom plavom kosom i sa belim dugim noktima. Svakako mi to uticalo na zadovoljstvo tokom keksa ;) :manikir:
 
Poslednja izmena:
Opste je poznato da nokti sluze kao sredstvo stimulacije razlicitih delova muskog tela (moze i zenskog, zavisi kako je ko opredeljen :mrgreen: ) :manikir:
E sada mene zanima...muskarci...da li vi primecujete nokte svoje devojke..koje su boje, duzine...?
Imaju li lepe ruke i nokti neko stimulativno-seksualnu ulogu po vama?

sto se mene tice da...mislim u obrnutom slucaju...na muske sapice
180.gif
 
Nema takvu ulogu samo ako su napadni shareni i ako po pola dana provodi kod manikira pedikira govori da je povrsna i da su joj pogresne stvari primarne u zivotu
 
uf, ovu temu ko da si pisala za mene. naravno da imaju. jedna od prvih stvari na koju obratim pažnju. pa posle, kad se smuvamo, obožavam da se igramo one ne znam kako se zove igre kad se grebucka po dlanovima, pa se udara po nadlanicama
 
od muzicke skole gajim kratke nokte,a kako moram da perem sudje rucno uglavnom su premazani zastitnim lakom.seksi jeahhh :zper:

predugi zenski nokti ili kandze su mi odvratni,nekako mi vulgarno to. i muski....al ako ima dug pozuteli nokat kopac na malom prstu,sve mu je oprosteno!!! :zaljubljena:

ova tema je vec bila al ne secam se da li je bilo odgovora - a kako ljudi sa dugim noktima brisu dupe?
 
Opste je poznato da nokti sluze kao sredstvo stimulacije razlicitih delova muskog tela (moze i zenskog, zavisi kako je ko opredeljen :mrgreen: ) :manikir:
E sada mene zanima...muskarci...da li vi primecujete nokte svoje devojke..koje su boje, duzine...?
Imaju li lepe ruke i nokti neko stimulativno-seksualnu ulogu po vama?

Naravno! Nokti su jedna od stvari koje se prve primete. :) I mogu da kazu nesto o toj osobi. Mogu imati takav uticaj, ali kao sporedni, dopunski faktor. Mislim na nokte :lol:
Da dodam... i mnogo je bitno da li umeju da ih koriste valjano. :) /ruke+nokti/
 
Poslednja izmena:

Back
Top