teen poligamija

kreki samuraja

Buduća legenda
Banovan
Poruka
32.028
Sta mislite o poligamiji, je l biste vodili takav zivot kad porastete?

Je l je visezenstvo samo muska povlastica ili bi i zene isto trebale da imaju iskljucivo pravo na poligamiju?

Ja bih podlegla i takom trendu; ako ce oba-dvojica, trojica... da ciste, kuvaju, peglaju i tome slicno, sto da ne.
 
Poligamija je bračna veza jednog muškarca sa više žena ili obrnuto. Postoje tri specifična vida poligamije: poliandrija (kada žena ima više od jednog muža) i poliginija (kada muškarac ima više od jedne supruge), i grupni brak (neka kombinacija poliandrije i poliginije). Suprotnost poligamiji je monogamija.

Poliginija je najčešći vid poligamije. U tradicionalnom smislu se i danas praktikuje u mnogim afričkim kulturama, uključujući južnu Afriku, i veći deo južne i centralne Afrike.

Bratska poliandrija se tradicionalno praktikovala među nomadskim tibetanskim plemenima, kao i u Nepalu, i delovima Kine. Ova vrsta poliandrije znači da dva ili više braće dele jednu ženu, i imaju jednak seksualni pristup prema njoj.

ja sam za:per:
d96Ba5C2766.jpeg

A3430d10aca.jpeg
 
Jesu li ovo neke babe napale na klince na ovom forumu ili o cemu se radi?

Razumem te ja sto ti nisi za poligamiju.
Tesko da muski mogu da se izbore i s jednom zenom, a kamoli s tri, recimo.
Ustvari, lako bi bilo da zene nemaju pravo glasa i da su zatucane i priglupe, al cik ajde izadji na kraj sa tri urbane emancipovane zene.

Pa zamisli jos da im se poklopi mesecni ciklus, to ne bi valjalo. :/

Cekamo i dalje da cujemo nekog frajera koji ima muda da se izjasni da je: ZA, i u teoriji barem :lol:
 
U visinu se ne ide preko broja. Poligamija je imala smisla medju ratnickim narodima, kad bi poslije bitke zene ostajale bez muskaraca. A danas je to mozda jedino sredstvo za pojedine zene da dodju do jednog muskarca.
Ja bih bio za kad bih ja bio jedini covjek koji ima vrline koje imam, pa se onda pojavi vise zena sa mojim vrlinama. Ali zena i istina ... stara prica, pardon, bajka.
 
@ivanaekv
de nadje ove izdepilirane, pu, pu, pu....
ja sam za! ali neki tip harema bih voleo da imam, pa ono, jedan deo azijatkinje, drugi deo eboni, treci deo evropljanke itd. i naravno imale bi sve jednu veeeliku sobu sa bazenom posutim laticama ruza i tu mogu sve one da stanu i da vode abrove... a ja kad mi se digne, samo uletim i kazem:"Ti!"
 
Sta mislite o poligamiji, je l biste vodili takav zivot kad porastete?
a ti Suzo?:per:
Pa ja reko u uvodnom postu. Bi, sto da ne, ako su obojica vredni, radni, pazljivi , ne hrcu.
Ako nisu vredni i orni, onda znace samo vise obaveza.

Mada, fantazije o dva gola muskarca su jedno, a zajednicki zivot je nesto sasvim drugo. Ne znam koliko bi to dobro funkcionisalo zapravo.
yo blam me da kazem:rumenka:

Sto bre, slobodno kazi.
 
@ivanaekv
de nadje ove izdepilirane, pu, pu, pu....
ja sam za! ali neki tip harema bih voleo da imam, pa ono, jedan deo azijatkinje, drugi deo eboni, treci deo evropljanke itd. i naravno imale bi sve jednu veeeliku sobu sa bazenom posutim laticama ruza i tu mogu sve one da stanu i da vode abrove... a ja kad mi se digne, samo uletim i kazem:"Ti!"

hahaha:zcepanje:
ma volem ja i cupave:per: nema probljema
 
Poslednja izmena:

Back
Top