teen poligamija

Dobro, a je l mozes da mi kazes zasto, koje su povoljnosti, koje su falinke?

Ja vidim samo mane...Obično su to 2 ili više trutova koji bi da jedu,da j.ebu idu u wc i ništa ne rade i njih treba da izdržava...Daklem prvo skuplje komunalno za 3 ili više duša,pa voda,pa hrana...Pa komšije kad je ogovaraju onako preko ramena...Pa kad pokrenu peticiju za njeno iseljenje iz zgrade zbog vrci vrc života...Falinke koliko oćeš...
 
Oktobar1864
Postajes dosadna sa tom lasnom visokoeticnoscu , patetiku si odavno overila. Svoju ogorcenost time sto ocito niko nije zanesen i kompletno zasenjen tvojom pojavom sad pretvaras u neku propoved o tome kako se na forum uclanjuju samo navodni eksperti i samoprozvani strucnjaci.

Ako ti fali paznje, imas ceo web na kome mozes da nadjes mesto za istresanje licnih frustracija , a mozes i da osnujes sopstveni forum gde bi bila bog i batina. Svako ucesce na forumu je dobrovoljno.

Uzimajuci u ozbir prilozene podatke, mislim da je vreme da prestanes da usiljeno namestas glavu za krunisanje lovorovim vencom i dostojanstveno odgmizes u nepoznatom pravcu. Bez kuknjave.
 
pa ti onda imas savrsene momke u kraju
ili te nko nikada nije privukao:(:aha:
nemam savrshene... jok i nije me privuko... al' nije najlepshi... ili najpametniji... vetj malo i jednog i drugog... nijedna krajnost ne valja...
A ovde sve devojke na forumu su jako inteligentne, načitane, a tek što dobro izgledaju.

Crknu mi pikseli kad treba da vas prikažu.
izvini shto smo jako inteligentne, nachitane i shto dobro izgledamo... z:(
primi moje saucheshtje...
 
Da, da zhivimo u nekom strogo patrijarhalnom drushtvu, gde bih ja bio poshtovan kao Bog. Ali da zhivim sa 2 (ili, ne daj Bozhe, vishe) emancipovane, savremene zhene - ne, niposhto. Duplo vishe zvocanja, duplo vetji troshak i duplo vetji trud. Malo vishe zadovoljstva prosto ne pokriva to. E sad, da se radi o kombinaciji za jednu notj - to bi vetj bila druga pricha... (:
 
lockedoutd.png


Mislim da je slika objasnila neke stvari z:lol:

Sto se tice teme, zasto da ne z:D
 
Oktobar1864
Postajes dosadna sa tom lasnom visokoeticnoscu , patetiku si odavno overila. Svoju ogorcenost time sto ocito niko nije zanesen i kompletno zasenjen tvojom pojavom sad pretvaras u neku propoved o tome kako se na forum uclanjuju samo navodni eksperti i samoprozvani strucnjaci.

Ako ti fali paznje, imas ceo web na kome mozes da nadjes mesto za istresanje licnih frustracija , a mozes i da osnujes sopstveni forum gde bi bila bog i batina. Svako ucesce na forumu je dobrovoljno.

Uzimajuci u ozbir prilozene podatke, mislim da je vreme da prestanes da usiljeno namestas glavu za krunisanje lovorovim vencom i dostojanstveno odgmizes u nepoznatom pravcu. Bez kuknjave.


A kad god nešto opšte kažeš, nadje se neko uvredjen.
I zašto, ali zašto ne možeš shvatiti to kao relanu činjenicu stvari na forumu, već odmah prilično jadno napadaš?
Sigurno nisam prva koja je rekla da je forum pun ljudi od kojih je svako jako pametan, načitan, a tek što imaju momaka i devojaka.

Samo ne znam što se ti tu nalaziš uvredjena. :/
 
A kad god nešto opšte kažeš, nadje se neko uvredjen.
I zašto, ali zašto ne možeš shvatiti to kao relanu činjenicu stvari na forumu, već odmah prilično jadno napadaš?
Sigurno nisam prva koja je rekla da je forum pun ljudi od kojih je svako jako pametan, načitan, a tek što imaju momaka i devojaka.

Samo ne znam što se ti tu nalaziš uvredjena. :/

Nadjem se partikularno uvredjena kad god vidim da neko pakosno terorise, ali to je zato sto imam snazan smisao za pravdu.
 
@Oktobar1864

Nadji licnog asistenta, tumaca, nadzornika, pisara i menadzera, stvori ekipu koja ce ti da ti pomaze u pojimanju tudjih i sastavljanju sopstvenih postova jer nisi na zavidnom nivou.

Da nacinim proverbijalni korak dalje : Pisi sta oces, dok ne naucis da sa sagovornicima razgovaras s postovanjem, letis na ignore listu.
Imaginarnu naravno, ovoj regularnoj ne pribegavam i ne znam kako se koristi.
 
@Oktobar1864

Nadji licnog asistenta, tumaca, nadzornika, pisara i menadzera, stvori ekipu koja ce ti da ti pomaze u pojimanju tudjih i sastavljanju sopstvenih postova jer nisi na zavidnom nivou.

Da nacinim proverbijalni korak dalje : Pisi sta oces, dok ne naucis da sa sagovornicima razgovaras s postovanjem, letis na ignore listu.
Imaginarnu naravno, ovoj regularnoj ne pribegavam i ne znam kako se koristi.

Ja cu te nauciti kako se koristi ignore lista,ja sam se izvezbaoz:lol:z:lol:
 

Back
Top