Kako brak funkcionise

Unistice ih cim se toga budu bojali, a to znaci da za brak nisu ni sposobni. Ko god se necega boji on ce od toga i nastradati.

Brak se zakljucuje ne iz ljubavi prema partneru, nego iz ljubavi prema sebi i svojoj djeci kao nastavku sebe, a ako partner ne kvari tu kombinaciju, onda su ispunjeni uslovi za brak.

Zena inace sebe voli manje nego sto to radi muskarac, tako da ce ona opet vjerovatno vise voljeti muskarca nego on nju, i bas zato ona bi trebala zauzeti podredjeni polozaj u braku, jer joj se moze desiti da zavoli bilo kojeg muskarca, jer ne voli sebe dovoljno. Zena, kao i djeca, se lako prodaje za malo paznje.
 
Poslednja izmena:
Unistice ih cim se toga budu bojali, a to znaci da za brak nisu ni sposobni. Ko god se necega boji on ce od toga i nastradati.

Brak se zakljucuje ne iz ljubavi prema partneru, nego iz ljubavi prema sebi i svojoj djeci kao nastavku sebe, a ako partner ne kvari tu kombinaciju, onda su ispunjeni uslovi za brak.

Zena inace sebe voli manje nego sto to radi muskarac, tako da ce ona opet vjerovatno vise voljeti muskarca nego on nju, i bas zato ona bi trebala zauzeti podredjeni polozaj u braku, jer joj se moze desiti da zavoli bilo kojeg muskarca, jer ne voli sebe dovoljno. Zena, kao i djeca, se lako prodaje za malo paznje.

z:hm: odakle tebi to???....i ti si citao Ducica koga je neka zenska sredila i koji je detinjasto odlucio joj se sveti napisavsi knjigu????.....ma da, mi smo stvorene za podredjen polozaj, ne volim sebe a vi ste bogovi.....gluposti.....ljudi su razliciti i nema pravila.....zato je i tako vredno kad neko prozivi kvalitetan zivot u braku.....velike su to zrtve ali je i velika nagrada......
 
z:hm: odakle tebi to???....i ti si citao Ducica koga je neka zenska sredila i koji je detinjasto odlucio joj se sveti napisavsi knjigu????.....ma da, mi smo stvorene za podredjen polozaj, ne volim sebe a vi ste bogovi.....gluposti.....ljudi su razliciti i nema pravila.....zato je i tako vredno kad neko prozivi kvalitetan zivot u braku.....velike su to zrtve ali je i velika nagrada......

Dučića mi ne dirajz:mrgreen:
jeste da je bio osvedočeni ženomrzac (mada ima i poneko zrno istine u onome što je pisao o njim, ma koliko nam to nije prijatno) ali je jedan od najumnijih Srba:zpozdrav:
 
Vidi se iz najtipicnijeg odnosa medju zenama: majka - kcerka kako jedna drugu sibaju kao robove, tj. prva vise onu drugu, dok je prema sinu neizmjerno blaga, kao sto ce vecina zena i same priznati (a i ne treba biti nesto posebno pronicljiv da bi se to primijetilo).
 
Dučića mi ne dirajz:mrgreen:
jeste da je bio osvedočeni ženomrzac (mada ima i poneko zrno istine u onome što je pisao o njim, ma koliko nam to nije prijatno) ali je jedan od najumnijih Srba:zpozdrav:

z:p ma citala sam ja blago cara Radovana s uzivanjem dok nisam shvatila motive....jedno je ceniti porodicu na klasican nacin a drugo je pridavati svim zenama neke jadne osobine.....on se bojao zena i njihovog uticaja na njega....on je bio slabic.....smesan, istina z:lol:
 
Isto tako ozeniti se radi seksa ili seksati se jer nisi ozenjen - to narusava buducu bracnu vezu i sposobnost partnerke da bude vjerna dusom i tijelom.

Znači zato što je videla drugo, što nije slepa ne može da bude verna?
Ja mislim da time ne dobijaš zadovoljnu ženu, već onu kojoj se silom
prilika desilo..Ona koja je s tobom i posle nekog životnog iskustva,
koja je videla i zna šta neće i hoće, je osoba kojoj možeš da veruješ,
jer je sama izabrala zato što joj odgovaraš.
 
Zelja za seksom opada vremenom. Ako imas iskusniju zenu, ona ce biti indiferentnija prema tebi.
Svako ziv zna da djevojke koje prerano sazriju seksualno i izgledaju mnogo starije. To je slucaj sa svim francuskinjama, one jos nemaju ni razvijene kukove, a vec se ponasaju kao odrasle osobe.

Prema tome, iskusna zena ce biti indiferentnija i veza s njom je daleko slabija, ne samo tvoja veza s njom nego svacija.
 
Zelja za seksom opada vremenom. Ako imas iskusniju zenu, ona ce biti indiferentnija prema tebi.
Svako ziv zna da djevojke koje prerano sazriju seksualno i izgledaju mnogo starije. To je slucaj sa svim francuskinjama, one jos nemaju ni razvijene kukove, a vec se ponasaju kao odrasle osobe.

Prema tome, iskusna zena ce biti indiferentnija i veza s njom je daleko slabija, ne samo tvoja veza s njom nego svacija.

Ne znam odakle ti ta teorija kada prema naučnim istraživanjima vođenje ljubavi
podmlađuje, stvara hormon sreće endorfin koji podmlađuje organizam i za zdravlje
i lepotu prvenstveno se preporučuje sex :D. A ako je neko psihički izmaltretiran
od strane nekog to je druga priča i nema veze sa samom idejom vođenja ljubavi.
 
Zašto bih u Francusku:D kad poznajem ovde neke ljude koji češće vode ljubav, čak su
i promiskuitetni i izgledaju sveže i mladoliko, a znam i one druge, stvar genetike,
načina života i samog prilaska vođenju ljubavi i izboru partnera.
 

Back
Top