A da ga ja ubijem lepo....

Gle te vi ovu situaciju, 2 muzjaka, 1 zemka

1. muzjak se druzi sa 2. muzijakom
1 i 2 muzjak se druze za zemkom
1-om muzjkau se svidja zemka a drugi muzjak tera inet prvom flertovaci sa prvom zemku?!

Jel da mu slomim glavu ili ne!? z:mrgreen:

Sviđa mi se naslov teme....ostatak mi i nije toliko simpatičan...ma ne lomi glavu, prosto da joj se sviđaš ne bi flertovala sa tvojim mužjakom...to je izdaja....z:p
 
Gle te vi ovu situaciju, 2 muzjaka, 1 zemka

1. muzjak se druzi sa 2. muzijakom
1 i 2 muzjak se druze za zemkom
1-om muzjkau se svidja zemka a drugi muzjak tera inet prvom flertovaci sa prvom zemku?!

Jel da mu slomim glavu ili ne!? z:mrgreen:

Brate cepaj mu glavu odma!!!!!!!!! z:mrgreen:z:mrgreen:z:mrgreen: Salu na stranu,postoje neki muskarci koji su stvarno ok ortaci oce da pomognu i sve to,ali jednostavno prsnu kad je zenska osoba upitanju (ponasaju se ko da pi*** u zivotu nisu videli).Takvo rivalstvo np izmedju cak i dobrih dugogodisnjih prijatelja postoji naravno.Ima situacija kada cete vi ispasti frend,i prepustiti zenku vasem prijatelju,ali on se nece poneti ok grabeci ko da mu je nebi dali?!?!?!i z:hm: E onda uzmes i uradis gore navedeno z;)
 
Gle te vi ovu situaciju, 2 muzjaka, 1 zemka

1. muzjak se druzi sa 2. muzijakom
1 i 2 muzjak se druze za zemkom
1-om muzjkau se svidja zemka a drugi muzjak tera inet prvom flertovaci sa prvom zemku?!

Jel da mu slomim glavu ili ne!? z:mrgreen:

Evo ovako da ukomplikujem stvar, meni se zapravo ona ne svidja, cisto onako iz zezanja flertujem sa njom ali on se tu nekako ubacuje i pravi me vidljivo namerno ljubomornim!?

Pa eto, svidja se meni mnogo jedna druga cura, oca zemka mi dodje tako nesto kao jedna od boljih drugarica i sa njom tako nekad perverzno se zezam kao i malopre gde se ubaci i ova skotina xD

Oce piski, nece piski... prvo se ti prijatelju dogovori sam sa sobom, a onda razmatraj cepanje glava ipak batina ima dva kraja.
 
u moje vreme toga nije bilo i sva su deca bila normalna...u slucaju da mislimo na istu opasku iz kultnog domaceg filma... z:mrgreen:


inace,neverovatno je retardirano loziti se na internet fore...koristiti slovo m umesto slova n kada se pominju zene...generalno gledano...

tesna koza naravno :sanke:

kako kome... ima zaraznih fora koje ti vremenom udju u glavu pa ih nesvesno koristis...al nisu one opasne ko ova tema recimo :aha:
 

Back
Top