"kako smoriti devojku u par min-ispovest zrtve"

wet look

Primećen član
Poruka
802
Zvoni meni telefon veceras...ocekujem poziv i sva happy veselim glasom kazem halo...i meni poznat glas kaze dobro vece mogu dobiti *** ja pocnem da se smejem(jest' da nije bio ON ali je zvucao kao drug koga nisam cula "100godina") i ja kazem pa gde si ti i on meni gde si ti i sve tako i lepo mene covek pita kako na faxu sta sad ucim etc. etc. i kontam ja da je to neko nepoznat i kako se prica dalje odvijala saznam kako se zove,da je godinu dana stariji,da je iz mesta iz koga su neki meni vrlo dragi ljudi i saznam-sta?
co'ek mi video sliku,"popalio" se i nekako iskamcio broj i zvao...i bas njega briga sto ja spominjem decka on bi da sazna "nesto o meni"...a o njemu ni ne prica... i kaze osoba koju je ugnjavio za fon je zapretila da je NIKAKO ne oda i da niko ne zeli da me cima,da je on eto,zakljucio da sam jako zgodna i da je odlepio na fotku (na sta sam se ja "iskidala" od smeha,jer je po meni to glupost )i da zeli da me "upozna" tj moju licnost...i tu i tamo je lupao jos kojekakve gluposti... i ja polako iz smeha prelazim u netrpeljivost...
joj sto ne volim kukavice,beskicmenjake,ljigavce...

da je video fotku-neka je,nekog(pitam se koga,a nece ta/j da gukne jer zna da bih pop*)je smorio za fon-i to razumem i zeli da me "upozna"- i TO kapiram ali ne kapiram to da je yayara...

da je lepo nazvao i rekao :

dobro vece,taj i taj kraj telefona mogu li da cujem *** i ja kazem - ja sam a ko si ti i on lepo da kaze citavu pricu i da (ako sam zainteresovana)mi isprica nesto o sebi da bi me zaintrigirao ili ako skapira da me ta prica ne zanima da se ispricamo drugarski ili u krajnjem sl.da kaze-izvini,nista onda bye bye...
on meni-pricaj mi o sebi...
maaaaaa... idiot...i na kraju cujem signal da imam drugu vezu i znam da mi je to dragi i kazem moram da idem...

pitam se koliko je cesta ova prica?
imala sam sl.da me smaraju smsicima ili kao pogresan broj ili ... ma svasta...ali me ovo (blago) iznerviralo...
sva sreca pa me "ovaj moj" smirio (dusa moja ) ali me ustvari iznerviralo sto je kukavica(kreten,ne decko :wink: )...uhhh..
 
devojke,ja sam imala vise takvih slucajeva...nije bila u pitanju fotka,vec me neko negde vidi,nabavi broj tela...i tako...a glavna fora je da ne moze da mi kaze ko mu je dao broj tela..slusajte sta mi se desilo skoro...bila ja u gradu i zove me keva i kaze da sam dobila cd,,,ja je pitam odakle,a ona kaze da je doneo poshtar,,doshla ja kuci kad imam sta vidim...cd i unutra poruka...saljem ti cd kao mali znak paznje...bla,bla...zamislite to.na cd_u neke grcke pesme...ostavio on i broj da mu pishem...ma shta da mu pishem,zovem ja njega,ali nece da se javi...e tu sam se skroz za*ebala....sad mi zna broj..,zove on jedan dan i prvo me nesto cima,kao nece da mi kaze ko je..pa ni ne mora...kad je video da sam ga iskulirala..zove on i kaze ko je...kad ono neki komsija..smarao je jedno vreme,kad je video da ga ne *ebem ni 2%...prestao je...hvala bogu...
 
ma imala sam ja (kao sto rekoh) kojekakvih budala ali ovaj me sinoc "lepo" smorio...

a sto sam pricala iole?(10ak min)
prvo kao sto rekoh -zeznula sam se,posle sam mislila da se skupilo drustvo pa me zezaju jer se ne javljam a jos sam i rekla da cu ih posetiti na leto,pa sam skapirala da je ovaj "solista" pa sam mislila da se znamo,pa sam htela da saznam ko mu dade broj( SAMO moji jako dobri prijatelji imaju moj fixni i moje fotografije) e a onda vise nisam imala zivaca...

stvarno me smorilo sto je bio smarac,a plus jutros sam shvatila sta me je iziritiralo...

moj bivsi je posle raskida imao obicaj da sa nekim drugom-drugaricom zove mene i ta osoba bi se predstavljala kojekako(neverovatne price su smisljali)samo da bi taj moj ex mogao da mi cuje glas a bio je yayara da me sam pozove...

skontala sam da me je ovo od sinoc nesvesno podsetilo na to...
 

Back
Top