Za ljubitelje zippo upaljaca

Upaljač se na gasi kada je jak vetar itd...
Pronašla sam neke slike na internetu...Evo moj izgleda ovako a evo i slike futrole.

zippol.jpg

BLACKZIPPOLEATHERPOUCHES.JPG
 
Poslednja izmena od moderatora:
Svidjaju mi se zippo upaljaci...
Sad kad sam bio na maturantskoj ekskurziji u Italiji, San Marinu imali su originali za dz! Neki su bili cak i 15-30 evra! Sad mi zao sto ne kupih jedan... :(
Nisam pusac, ali kao sto vec neko rece korisna stvarcica... :)
 
Pozz zip drugari...mala pomoc (meni velika),u Srbiji sam jos 5 dana a nisam uspela da nadjem majstora..servis sigurno ne,ali ni pribliznu informaciju gde mogu da popravim zipo.Otisla mu je sarka,zapravo tu se slomio,sve su mi rekli sta bi trebalo i kako...cini mi se da nadjem lemilicu ili to nesto znala bih sama...a ne nadjoh nista.
Znaci mi svaka informacija,zipo je original naravno..imam drugi sada ali necu se smiriti dok ne popravim mezimca.
Inace sam srastveni pusac a zipo koristim 10 godina.(nemam 50 majke mi):)
Thank s unapred...
 
Mene takodje interesuje gde ima neko ko servisira zippo upaljace. Da li neko zna neki servis ili nesto slicno. Pre desetak godina sam cuo za nekog lika iz Bajine Baste da radi servis ali kada sam se raspitivao kod ljudi koji su iz Bajine Baste, niko nije cuo za njega! Svaka informacija je dobrodosla!
 
Prica je sledeca; jedini nacin servisa je koji obavlja zvanicni zastupnik Zippo i taj servis je besplatan! Na sajtu Zippo se moze naci u vasoj zemlji gde se nalazi zastupnistvo i na koji nacin da se pripremi za servis. Poprave i vrate bez troskova (kada se salje na servis placa se samo postarina).
 

Back
Top