prelepo tigrasto mače traži novi dom

ljika_sd

Početnik
Poruka
31
Zdravo svima. Ja sam Srećko, imam četiri meseca i jako sam umiljat. Izbačen
sam na ulicu, gde su me neki ljudi našli i spasli me, dali su mi
privremeno dom. Oni ne mogu da me zadrže, jer žive u malom stanu sa dve
mačke i psom. Jako se bojim da opet ne završim na ulici. Ako me uzmete
biću vam doživotno veran drug. Sutra idem da primim vakcinu. Ovo ispod
su moje slike.
Ako hoćete da mi budete drugari i da podelite svoj dom samnom, možete zvati na 064/536-5509
index.php
 
E, baš ti hvala!
Sve ove mace traže dom, s tim što Srećko (tigrasti mali dečak) može odmah da ide u novi dom, dugodlaka ženka je pod terapijom, a ova teća maca nije kod mene, ona je kod veterinara, na lečenju, jedna druga devojka brine o njoj, ali ima još samo 4 dana smeštaj za nju (to je dok je kod veterinara) i ako se niko do tada ne javi, ona će opet završiti na ulici.
 
Evo u celosti teksta, koji je ta devojka postavila na FB:
Ova mila maca nađena je na ulici u šoknom stanju, promrzla sa temp.33 C,polusvesna, jedva je disala, prvo sam mislila da su je udarila kola i odnela je kod veta da je uspava, ali on je poceo da je leči i i ona je posle 5 dana infuzije i lekova počela da jede, šeta, mnjauče, prede...Maca je pitoma, umiljata, stara do go...dinu dana i crno bela, lepog, bogatog krzna ( još nije okupana), a žute fleke su izgorelo krzno što ne znamo kako se desilo.Maca je još nekoliko dana, a posle toga joj je HITNO potreban stalan ili barem privremen smeštaj, bilo šta – šupa, garaža, samo da je barem još malo uhranim, ako budem morala da je vratim na ulicu, jer ja više nemogu za nju da učinim, nažalost . Molim vas da joj pomognete!
 

Back
Top