Komsije...

PunkPrincess

Ističe se
Poruka
2.072
Da otvorim ovu temu podstakao me je malopredjasnji dogadjaj i kratka diskusija na drugoj temi....Dakle,imate li vi problema sa pojedinim komsijama?Da li su previse ''osetljivi'' na buku...arogantni,neobzirni....itd....ja imam par uzasnih komsija (evo bas se jedan bracni par nalazi u mojoj dnevnoj sobi u zivahnom razgovoru sa mojim roditeljima grrr).....malo pre dolazi prvo on i ''preotima'' mi tv....pre par meseci mi je otrovao macka (jadnicak je srecom preziveo....a ovaj skot se i dan danas pravda da nije....A JESTE!!!)....kad pustim glasnije muziku,vecito mi neka baba tu zvoca....a kad dodju njeni unuci,vriste,ko da im neko kozu dere.....ali to nema veze,oni su jos mali....onda ima tu neka krava debela,stalno mi dolazi da joj stampam neka *****....cak se jednom drznula da dodje kod mene da odem u prodavnicu da joj nakupujem neke stvari (ona je toboze stara pa ne moze da nosi...)a ja mogu,jel'???....normalno nisam prihvatila i rekla joj da sam zauzeta....pa kad joj je bila slava,trazila mi je neke stolice....i to da joj ja donesem....rekoh ''evo,pa nosite''.....a do pre godinu dana bili su tu neki (srecom odselili su se)....mladi...i imali su blizance....pustim muziku,jedva je i ja cujem,a ona mi dolazi ''bebe spavaju,mozes li malo da utisas''.....a gde vise da utisam..i ja je onda ugasim....ovi ostali su ok....:)....
aj sad vi...bas me zanima,kakve su vase....
 
ignorisemo se
generalno komsije su mi ok
skoro se doselila nova komsika koja je striptizeta, pa smo je ispitivali da nam pokaze pole dancing
svadjala sam se davno par puta sa jednom babom kojoj je smetala muzika
i tako
 
Ja zivim u kuci, u kraju grada koji je tek u razvoju (sad sam ironichan sam sebi), tako da oko mene ima josh samo par kuca. Jednom su mi ovi seljaci s desne strane zvali miliciju kad sam svirao sa bendom u garazi. Osim toga nisam imao vecih problema. Chesto sviram bubnjeve, shto nikako ne bih mogao da zivim u zgradi ili negde gde ima vishe kuca...Muziku, naravno mogu da odvrnem koliko hocu...Ma sve u fulu, shto bi se reklo...
 
pa ovako
kada sam se doselila,buduci da mi je soba do ulice,mladjane komsije su mi virile kroz prozor,lupale tokom noci po prozoru,uz povike -je.bacemo te-pricali po gradu kako su me videli golu itd
svako podne me je tokom letnjeg raspusta budilo krestavo -DAVIDEEEEEEEEEEEEEE,RUCAKKKKKK
i buduci da je doticni antihrist,to je trjalo od podne pa do pola dva,kada je izgleda,rucak bio gotov
i tako svaki dan
i pored je radnja,pa babe koje su se tu uputile srdacno prepricavaju traceve ispod mog prozora
ne misleci da neko tu spava
i moji se sude sa komsijom pored,oko zemlje,or somthing
i klinkuse iz kraja su imale obicaj da prepricavaju ko me prati do kuce itd
 
Ja zivim u kuci, u kraju grada koji je tek u razvoju (sad sam ironichan sam sebi), tako da oko mene ima josh samo par kuca. Jednom su mi ovi seljaci s desne strane zvali miliciju kad sam svirao sa bendom u garazi. Osim toga nisam imao vecih problema. Chesto sviram bubnjeve, shto nikako ne bih mogao da zivim u zgradi ili negde gde ima vishe kuca...Muziku, naravno mogu da odvrnem koliko hocu...Ma sve u fulu, shto bi se reklo...

blago tebi.... :aha:
 
prva komsinica mi je jedna od najboljih drugarica
ostale komsije su okej..
u stv. 2 komsinice ne znaju za kucni red..
ali necu sad da smaram..duga je prica i mrzi me da pisem..
edit:zivim u zgradi
 
i fiksni lezeci mi je tacno ispred kuce
tako da vibracije lepo stizu i do moje sobe
preko prozorskog stakla
i treba vremena da se naviknes
nekih pola meseca jedva oka sklopim,i tako
postepeno
 
Imam potpuno svoju kucu......preko puta mene je neki gastos...sto nikad nije tu...a pored mene...neki matori sto je tu samo leti....a i imam dvoriste...pa sam i od tog komsije udaljen dosta....sve u svemu...nemam problema sa njima...
u sremcici sam imao...neka gov.na stanovala ispod mene i cale i oni se pokace oko pola ara placa...i od tad haos...na kraju..se mi odselili bilo nam malo prostora..
 
ima jedan ludak matori koji zhivi na gajbi preko puta moje, ostali su manje vishe ok ><
on po ceo dan drnda neku brusilicu i lupa neko gvozhdje,ali to je,naravno,sve u inat komshiliku. .
a ladno se lik za proshlu novu zhalio,zvao muriju zbog preglasne muzike i petardi z:D a to shto on pichi shabaniju po ceo dan na tranzistoru.. ko nas 'ebe.. -.-
 
ima jedan ludak matori koji zhivi na gajbi preko puta moje, ostali su manje vishe ok ><
on po ceo dan drnda neku brusilicu i lupa neko gvozhdje,ali to je,naravno,sve u inat komshiliku. .
a ladno se lik za proshlu novu zhalio,zvao muriju zbog preglasne muzike i petardi z:D a to shto on pichi shabaniju po ceo dan na tranzistoru.. ko nas 'ebe.. -.-

tako je bilo na proslom mestu na kom sam zivela...doduse jako davno...i to je jedna od retkih stvari kojih se secam odatle...covek u 4 ujutru pocinje da busi nesto....katastrofa....
 
hehehe...e ovo je dobro....ja ovde imam dvoje ,sto se svadjaju stalno....ali ja to retko vidim i cujem....(tj cujem prepricavanje sutra...,boze koliko ljudi vole da tracare)

ufff trachevi z:mrgreen:
a pogotovo ovi matorci e.. ima jedna baba u mojoj ulici koja je jednom doshla kod mojih kuci da bi im se pozhalila kako se ja jednom nisam javila njenom sinu.. z:hm:
i ispala chitava frka oko toga.. a je choveka nisam ni videla.. :lol:
 
Živim već 4 godine na Pampuli i komunikacija sa komšijama se svodi na pozdrav.Nema nikakvih poseta,ispijanja kafe,pozajmljivanja para ili kućnog inventara...Onako,zapadnjački.z:lol:Jedino što mogu reći da je super svima.
 
Da otvorim ovu temu podstakao me je malopredjasnji dogadjaj i kratka diskusija na drugoj temi....Dakle,imate li vi problema sa pojedinim komsijama?Da li su previse ''osetljivi'' na buku...arogantni,neobzirni....itd....ja imam par uzasnih komsija (evo bas se jedan bracni par nalazi u mojoj dnevnoj sobi u zivahnom razgovoru sa mojim roditeljima grrr).....malo pre dolazi prvo on i ''preotima'' mi tv....pre par meseci mi je otrovao macka (jadnicak je srecom preziveo....a ovaj skot se i dan danas pravda da nije....A JESTE!!!)....kad pustim glasnije muziku,vecito mi neka baba tu zvoca....a kad dodju njeni unuci,vriste,ko da im neko kozu dere.....ali to nema veze,oni su jos mali....onda ima tu neka krava debela,stalno mi dolazi da joj stampam neka *****....cak se jednom drznula da dodje kod mene da odem u prodavnicu da joj nakupujem neke stvari (ona je toboze stara pa ne moze da nosi...)a ja mogu,jel'???....normalno nisam prihvatila i rekla joj da sam zauzeta....pa kad joj je bila slava,trazila mi je neke stolice....i to da joj ja donesem....rekoh ''evo,pa nosite''.....a do pre godinu dana bili su tu neki (srecom odselili su se)....mladi...i imali su blizance....pustim muziku,jedva je i ja cujem,a ona mi dolazi ''bebe spavaju,mozes li malo da utisas''.....a gde vise da utisam..i ja je onda ugasim....ovi ostali su ok....:)....
aj sad vi...bas me zanima,kakve su vase....

Tebe ne pushtam u moj komshiluk , mnogo si mrzovoljna bre , nishta necesh da pomognesh , shta ce da bude kad tebi neshto zatreba .

Moji su komshije dobri , vredni ljudi , u dobrim su odnosima sa mojim matorcima , dobro i sa mnom , ne bune se zbog muzike , niti zbog drushtva , milina , ja se njima ne bunim ako pushte glasnu muziku , milina .
 
Tebe ne pushtam u moj komshiluk , mnogo si mrzovoljna bre , nishta necesh da pomognesh , shta ce da bude kad tebi neshto zatreba .

Moji su komshije dobri , vredni ljudi , u dobrim su odnosima sa mojim matorcima , dobro i sa mnom , ne bune se zbog muzike , niti zbog drushtva , milina , ja se njima ne bunim ako pushte glasnu muziku , milina .

ma bre nisam mrzovoljna,nego,covek mi otrovao cica macu...i pravio se kako da nije nista bilo.....a sto se tice mojih potreba,ja nisam zahtevna,i ne pada mi na pamet da nekoga opterecujem svojim potrebama i zeljama....ako mi nesto treba,sama cu doci do toga....hocu ja da pomognem,ali onome ko to ume da ceni...mislim,nesto joj ucinim a ona se posle toga prema meni ponasa odvratno....mrzim sto su ljudi tako nezahvalni....a stvar je u tome sto su oko mene sve babe i dede i niko ne pusta glasnu muziku (osim nekog retarda (malo mladjeg) sto pusta stoju po citav dan....j.bt uzas....
 

Back
Top